Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Örebro

LF Fastighetsförmedling Örebro

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Solgatan 3, Hagaby, Örebro kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Solgatan 3

Villa
Hagaby, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

126+70 m²

5 rum

856 m²

Slutpris 4 050 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Gladarbergsvägen 9

Radhus
Hovsta, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

124,5 m²

5 rum

7 761 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr+18 %

14 458 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Irsta Eketorp, Fjugesta, Lekebergs kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Irsta Eketorp

Villa
Fjugesta, Lekebergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

100+10 m²

4 rum

2,4 ha

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Lummergatan 1, Fjugesta, Lekebergs kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Lummergatan 1

Radhus
Fjugesta, Lekebergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

135 m²

6 rum

436 m²

Slutpris 1 995 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Nedergårda 308, Rinkaby, Örebro kommun
  • Såld 3 maj. 2026

Nedergårda 308

Villa
Rinkaby, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

185+41 m²

7 rum

2 077 m²

Slutpris 5 800 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Oppegårdsvägen 68, Fylsta, Kumla kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Oppegårdsvägen 68

Villa
Fylsta, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

124+81 m²

6 rum

535 m²

Slutpris 3 000 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Södra Promenaden 20, Pålsboda, Hallsbergs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Södra Promenaden 20

Villa
Pålsboda, Hallsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

120+21 m²

5 rum

972 m²

Slutpris 1 300 000 kr+8 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Korsbandsgatan 16, Björkhaga, Örebro kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Korsbandsgatan 16

Radhus
Björkhaga, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

128 m²

5 rum

185 m²

Slutpris 2 800 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Hackspettstigen 2, Västra Oxhagen, Örebro kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Hackspettstigen 2

Villa
Västra Oxhagen, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

115+110 m²

5 rum

827 m²

Slutpris 3 700 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Fallagatan 1

Radhus
Hallsberg, Hallsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

109 m²

5 rum

969 m²

Slutpris 1 975 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Termikgatan 23C, Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Termikgatan 23C

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

54,8 m²

2 rum

4 597 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 440 000 kr-2 %

26 277 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Bondgårdsgatan 15A, Kumla Centralt, Kumla kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Bondgårdsgatan 15A

Villa
Kumla Centralt, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

178+37 m²

9 rum

520 m²

Slutpris 3 050 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Vattugatan 14A, Kumla Centralt, Kumla kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Vattugatan 14A

Lägenhet
Kumla Centralt, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

77 m²

3 rum

6 078 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 660 000 kr-12 %

8 571 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Norensbergsgatan 68, Öster, Örebro kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Norensbergsgatan 68

Radhus
Öster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

115,5 m²

5 rum

6 880 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr+5 %

36 364 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Nygatan 84, Centralt Öster, Örebro kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Nygatan 84

Lägenhet
Centralt Öster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

59 m²

2 rum

3 036 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 025 000 kr-3 %

34 322 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Lybby 358, Östansjö, Hallsbergs kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Lybby 358

Villa
Östansjö, Hallsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

140+15 m²

5 rum

3,7 ha

Slutpris 2 500 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Valla 612, Glanshammar, Örebro kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Valla 612

Gård/Skog
Glanshammar, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

220+60 m²

8 rum

2 ha

Slutpris 5 600 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Pettersbergsvägen 3, Ringstorp, Örebro kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Pettersbergsvägen 3

Villa
Ringstorp, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

89+89 m²

4 rum

593 m²

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Oxelbärsgatan 15, Nya Hjärsta, Örebro kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Oxelbärsgatan 15

Villa
Nya Hjärsta, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

84 m²

4 rum

406 m²

Slutpris 2 500 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Kyrkogatan 24

Lägenhet
Centralt, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

155 m²

6 rum

9 507 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+4 %

25 806 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Slyte 602, Lillkyrka, Örebro kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Slyte 602

Villa
Lillkyrka, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

109+20 m²

5 rum

8 470 m²

Slutpris 2 100 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Norensbergsgatan 106, Öster, Örebro kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Norensbergsgatan 106

Lägenhet
Öster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

66 m²

2 rum

3 910 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

28 788 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Garphyttevägen 4, Latorp, Örebro kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Garphyttevägen 4

Villa
Latorp, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

143+88 m²

6 rum

2 840 m²

Slutpris 3 300 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Hummelsta 137

Villa
Odensbacken, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

80+80 m²

4 rum

4 255 m²

Slutpris 1 610 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Gustavsgatan 40, Väster, Örebro kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Gustavsgatan 40

Lägenhet
Väster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro

74 m²

3 rum

4 540 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

18 243 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro

Visar 1 - 25 av 212