Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Nyköping

LF Fastighetsförmedling Nyköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
4 rum lägenhet på Erikslundsvägen 11 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Erikslundsvägen 11 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Erikslundsvägen 11 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 3
Idag kl 16:30

Erikslundsvägen 11

Lägenhet
Rosenkälla, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 650 000 kr
101,5 m²
4 rum
vån 1/6
5 337 kr/mån
16 256 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
2 rum lägenhet på Kajakvägen 1 Femöre, Oxelösunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kajakvägen 1 Femöre, Oxelösunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kajakvägen 1 Femöre, Oxelösunds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kajakvägen 1 Femöre, Oxelösunds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kajakvägen 1 Femöre, Oxelösunds kommun - bild 5

Kajakvägen 1

Lägenhet
Femöre, Oxelösunds kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 695 000 kr
54 m²
2 rum
vån 4/5
4 260 kr/mån
31 389 kr/m²

HAVSNÄRA - SÖDERLÄGE - INGLASAD BALKONG Drömmer du om ett hem där ljuset flödar genom rymliga ytor, där du kan njuta av närhet till havet? Då är detta ditt tillfälle att hitta det perfekta boendet! Högt upp på berget hittar du denna tysta och moderna tvåa med genomtänkt design och en rymlig inglasad balkong i soligt söderläge! Lägenheten har en elegant design med en rymlig och öppen…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
2 rum lägenhet på Industrigatan 17 A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Industrigatan 17 A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Industrigatan 17 A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Industrigatan 17 A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Industrigatan 17 A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 5

Industrigatan 17 A

Lägenhet
Högbrunn, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
895 000 kr
58 m²
2 rum
vån 3/3
4 034 kr/mån
15 431 kr/m²

Välkommen till Industrigatan 17A och denna rymliga tvåa! Lägenheten rymmer ordentligt kök med matplats, stambytt duschrum med klinker/kakel och ett rymligt vardagsrum med ett möblerbart burspråk och utgång till balkong med eftermiddags- och kvällssol! Till lägenheten hör två förrådsutrymmen - ett större på vinden och ett klassiskt matkällarförråd. Från bostaden når du allt som Nyköping city…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
4 rum vinterbonat fritidshus på Brotorpabacken Almby 1 Jönåker, Nyköpings kommun - bild 1
4 rum vinterbonat fritidshus på Brotorpabacken Almby 1 Jönåker, Nyköpings kommun - bild 2
4 rum vinterbonat fritidshus på Brotorpabacken Almby 1 Jönåker, Nyköpings kommun - bild 3
4 rum vinterbonat fritidshus på Brotorpabacken Almby 1 Jönåker, Nyköpings kommun - bild 4
4 rum vinterbonat fritidshus på Brotorpabacken Almby 1 Jönåker, Nyköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Brotorpabacken Almby 1

Fritidshus
Jönåker, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
2 295 000 kr
80 m²
4 rum
1 211 m² tomt

Välkomna till Brotorparbacken – ett charmigt och välskött hem i lantlig idyll. Med ett vackert och lantligt läge strax utanför Jönåker väntar denna fastighet på ny ägare. Här möts ni av ett charmigt bostadshus med bevarad själ och karaktär, växthus/orangeri samt ett gårdshus med gästrum eller hobbyrum – allt inramat av en grönskande trädgårdstomt. Boningshuset har tagits omhand över åren och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
2 rum lägenhet på Tullportsgatan 31C Centralt Öster, Nyköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tullportsgatan 31C Centralt Öster, Nyköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tullportsgatan 31C Centralt Öster, Nyköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tullportsgatan 31C Centralt Öster, Nyköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tullportsgatan 31C Centralt Öster, Nyköpings kommun - bild 5

Tullportsgatan 31C

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
995 000 kr
45 m²
2 rum
vån 3/3
3 851 kr/mån
22 111 kr/m²

Unna dig det bästa av bostadslivet i denna fina tvåa högst upp i huset på Tullportsgatan 31 C! Med en bekväm hiss som tar dig direkt till din dörr, erbjuder denna ljusa lägenhet en oslagbar kombination av komfort och hemtrivsel. Ett stilrent kök, genomgående parkettgolv och ljusa färgval. I hallen erbjuds förvaring och ansluter till de helkaklade duschrummet. Vardagsrummet har ett härligt…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
6 rum radhus på Skeppsbyggargränd 27 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 1
6 rum radhus på Skeppsbyggargränd 27 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 2
6 rum radhus på Skeppsbyggargränd 27 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 3
6 rum radhus på Skeppsbyggargränd 27 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 4
6 rum radhus på Skeppsbyggargränd 27 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 5

Skeppsbyggargränd 27

Radhus
Brandholmen, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
3 550 000 kr
149 m²
6 rum
7 736 kr/mån
23 826 kr/m²

En bostad som bjuder på de extra som kommer få hela familjen på fall! Ett stilsäkert hem på Skeppsbyggargränd 27 som erbjuder modern interiör med en personlig touch och planlösning som ger utrymme för familjens behov av avkoppling och gemenskap fördelat på tre plan. Hemmet finns attraktivt beläget med utsikt mot Stadsfjärden i en boendemiljö som verkligen lockar! En harmonisk plats där havsbrisen…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
6 rum radhus på Spireagången 15 Arnö, Nyköpings kommun - bild 1
6 rum radhus på Spireagången 15 Arnö, Nyköpings kommun - bild 2
6 rum radhus på Spireagången 15 Arnö, Nyköpings kommun - bild 3
6 rum radhus på Spireagången 15 Arnö, Nyköpings kommun - bild 4
6 rum radhus på Spireagången 15 Arnö, Nyköpings kommun - bild 5

Spireagången 15

Radhus
Arnö, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
3 350 000 kr
115 m²
6 rum
193 m² tomt

Letar du efter det optimala hemmet för hela familjen? På populära Arnö hittar du detta friköpta radhus i genomgående fint skick, redo för nästa lyckliga ägare. Här får du fem generösa sovrum, perfekta för den stora familjen eller dig som behöver extra utrymme för kontor eller hobbyrum. Entréplanet bjuder in till umgänge i de generösa sociala ytorna, där ett smakfullt och välutrustat kök blir…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
3 rum lägenhet på Hagvägen 11 Frösäng, Oxelösunds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hagvägen 11 Frösäng, Oxelösunds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hagvägen 11 Frösäng, Oxelösunds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hagvägen 11 Frösäng, Oxelösunds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hagvägen 11 Frösäng, Oxelösunds kommun - bild 5

Hagvägen 11

Lägenhet
Frösäng, Oxelösunds kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
795 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 1/3
5 005 kr/mån
11 119 kr/m²

Upptäck denna generösa och välplanerade trea på första våningen, där varje kvadratmeter är smart utnyttjad. Här finns en stor, inglasad balkong i härligt söderläge mot den lugna gården – nästan som ett extra rum att njuta av större delen av året. Det stilfulla köket bjuder på gott om arbetsytor och inbjuder till matlagning. Två rymliga sovrum, varav det ena med praktiska inbyggda garderober,…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 rum lägenhet på Solbergavägen 41 Isaksdal, Nyköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Solbergavägen 41 Isaksdal, Nyköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Solbergavägen 41 Isaksdal, Nyköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Solbergavägen 41 Isaksdal, Nyköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Solbergavägen 41 Isaksdal, Nyköpings kommun - bild 5

Solbergavägen 41

Lägenhet
Isaksdal, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
595 000 kr
39,5 m²
1 rum
vån -1/3
3 012 kr/mån
15 063 kr/m²

Upptäck ett hem där varje kvadratmeter är genomtänkt och smart planerad! Här möts du av en optimal planlösning fördelat över 39,5 kvm med trivsam känsla redan från första steget in. Ordentligt kök som erbjuder plats för matbord – perfekt för både vardagsmiddagar och trevliga middagar med vänner. Allrummet rymmer enkelt både säng och soffgrupp och blir en flexibel yta för både avkoppling och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 rum lägenhet på Hemgårdsvägen 16A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Hemgårdsvägen 16A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Hemgårdsvägen 16A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Hemgårdsvägen 16A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Hemgårdsvägen 16A Högbrunn, Nyköpings kommun - bild 5

Hemgårdsvägen 16A

Lägenhet
Högbrunn, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
625 000 kr
36,8 m²
1 rum
vån 2/3
2 631 kr/mån
16 984 kr/m²

Välkommen till Hemgårdsvägen 16A – en stilren och inflyttningsklar etta! Här erbjuds du ett välplanerat boende om 36,8 kvm med genomgående fräscha ytskikt och modern känsla – perfekt för dig som söker ett första hem, ett övernattningsboende eller något smidigt nära kommunikationer. Den rymliga hallen välkomnar med bra avhängningsmöjligheter och en praktisk klädkammare som ger gott om…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
5 rum villa på Stenviksvägen 28 Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 1
5 rum villa på Stenviksvägen 28 Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 2
5 rum villa på Stenviksvägen 28 Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 3
5 rum villa på Stenviksvägen 28 Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 4
5 rum villa på Stenviksvägen 28 Stenvik, Oxelösunds kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:45

Stenviksvägen 28

Villa
Stenvik, Oxelösunds kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
5 195 000 kr
100 + 54 m²
5 rum
1 886 m² tomt

Välkommen till ett fantastiskt tillfälle att förvärva ett hem i populära Stenvik – en plats där havets närvaro sätter tonen för vardagen och livskvalitet blir en naturlig del av livet. Denna charmiga villa från 1940-talet har varsamt renoverats och utvecklats genom åren till ett modernt, hemtrevligt och familjevänligt boende där karaktär möter funktion på bästa sätt. Huset är högt beläget på en…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Frösäng, Oxelösunds kommun
Mån 18 maj kl 16:30

Frösängsvägen 32

Lägenhet
Frösäng, Oxelösunds kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
545 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 1/3
4 628 kr/mån
6 943 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
2 rum lägenhet på Strandparksvägen 7A Arnö, Nyköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Strandparksvägen 7A Arnö, Nyköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Strandparksvägen 7A Arnö, Nyköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Strandparksvägen 7A Arnö, Nyköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Strandparksvägen 7A Arnö, Nyköpings kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Strandparksvägen 7A

Lägenhet
Arnö, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 375 000 kr
58 m²
2 rum
vån 1/5
4 131 kr/mån
23 707 kr/m²

Det är inte svårt att fastna för denna trevliga bostad som finns bekvämt i markplan på populära Arnö! Detta är ett utmärkt tillfälle för dig som söker radhuskänslan i ett modernt hem med ljus och öppen planlösning. Här bor du i fin boendemiljö med havet som granne, naturen precis utanför med vackra vandringsleder längs med Sörmlandsleden. Perfekt för dig som söker det bästa av två världar -…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
8 rum villa på Måsvägen 6 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 1
8 rum villa på Måsvägen 6 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 2
8 rum villa på Måsvägen 6 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 3
8 rum villa på Måsvägen 6 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 4
8 rum villa på Måsvägen 6 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 5

Måsvägen 6

Villa
Rosenkälla, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
4 475 000 kr
125 + 125 m²
8 rum
760 m² tomt

FÖR DEN STORA FAMILJEN - POPULÄRT OMRÅDE Äntligen - Nu erbjuds en friköpt villa belägen i barnvänliga och attraktiva området Rosenkälla. Huset är välplanerat och omges av en plan, lekvänlig och uppvuxen trädgårdstomt. Härifrån har barnen en kort promenad till Rosenkällaskolan. Fantastiskt generösa sociala ytor på entréplan, bestående av fyra sovrum i bra storlekar, ett ljust kök med en…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
5 rum radhus på Tennisvägen 28 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 1
5 rum radhus på Tennisvägen 28 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 2
5 rum radhus på Tennisvägen 28 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 3
5 rum radhus på Tennisvägen 28 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 4
5 rum radhus på Tennisvägen 28 Brandholmen, Nyköpings kommun - bild 5

Tennisvägen 28

Radhus
Brandholmen, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
6 350 000 kr
121 m²
5 rum
205 m² tomt

Välkommen till ett av Stadsfjärdens mest eftertraktade lägen – ett stilrent radhus i absolut första parkett med utsikt över fjärden, båtplats precis utanför dörren och en interiör som andas modern elegans. Här bor du med vatten, ljus och natur som ständig följeslagare – i ett hem där varje dag känns som en minisemester. Redan när du kliver in möts du av ett fantastiskt ljusflöde, öppna ytor…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Buskhyttan, Nyköpings kommun

Västra Kovik 1

Villa
Buskhyttan, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
3 750 000 kr
107 m²
4 rum
3 194 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Oppeby, Nyköpings kommun
Sön 24 maj kl 10:00

Regeringsvägen 33

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
650 000 kr
41 m²
1 rum
vån 4/4
2 843 kr/mån
15 854 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
8 rum villa på Havstrutsvägen 7 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 1
8 rum villa på Havstrutsvägen 7 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 2
8 rum villa på Havstrutsvägen 7 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 3
8 rum villa på Havstrutsvägen 7 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 4
8 rum villa på Havstrutsvägen 7 Rosenkälla, Nyköpings kommun - bild 5

Havstrutsvägen 7

Villa
Rosenkälla, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
5 850 000 kr
145 + 175 m²
8 rum
720 m² tomt

Välkommen till en optimal familjevilla i populära Rosenkälla – ett hem där generösa ytor, genomtänkt planlösning och en inbjudande utemiljö samspelar på bästa sätt. Redan vid första steget in möts du av otroliga sällskapsytor som bjuder in till både vardag och fest. Köket blir hemmets självklara hjärta med en stor köksö som samlar familj och vänner kring matlagning och umgänge. Den öppna…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Oppeby, Nyköpings kommun

Regeringsvägen 9

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
725 000 kr
44 m²
2 rum
vån 3/3
3 185 kr/mån
16 477 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Arnö, Nyköpings kommun
Idag kl 14:00

Sparrisgången 74

Lägenhet
Arnö, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 795 000 kr
76,5 m²
3 rum
5 893 kr/mån
23 464 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Isaksdal, Nyköpings kommun

Solbergavägen 37

Lägenhet
Isaksdal, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
550 000 kr
39,5 m²
1 rum
vån -1/3
3 236 kr/mån
13 924 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
6 rum villa på Prästgårdsvägen 54 Järna, Södertälje kommun - bild 1
6 rum villa på Prästgårdsvägen 54 Järna, Södertälje kommun - bild 2
6 rum villa på Prästgårdsvägen 54 Järna, Södertälje kommun - bild 3
6 rum villa på Prästgårdsvägen 54 Järna, Södertälje kommun - bild 4
6 rum villa på Prästgårdsvägen 54 Järna, Södertälje kommun - bild 5

Prästgårdsvägen 54

Villa
Järna, Södertälje kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
3 495 000 kr
92 + 92 m²
6 rum
828 m² tomt

Välplanerad villa med fem sovrum, generösa ytor och uterum. Inhägnad hörntomt perfekt för barn och hund samt energieffektivt med solceller och bergvärme. Huset rymmer sex rum varav fem sovrum och erbjuder gott om plats för familjen att växa. Planlösningen är genomtänkt med sociala ytor på entréplanet där kök och vardagsrum skapar en naturlig samlingspunkt i hemmet. Köket erbjuder bra…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
7 rum villa på Aspa Österlund 1 Aspa, Nyköpings kommun - bild 1
7 rum villa på Aspa Österlund 1 Aspa, Nyköpings kommun - bild 2
7 rum villa på Aspa Österlund 1 Aspa, Nyköpings kommun - bild 3
7 rum villa på Aspa Österlund 1 Aspa, Nyköpings kommun - bild 4
7 rum villa på Aspa Österlund 1 Aspa, Nyköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Aspa Österlund 1

Villa
Aspa, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
3 850 000 kr
179 m²
7 rum
5 470 m² tomt

Välkommen till ett charmigt sekelskifteshus där lantlig idyll möter tidlös karaktär. Här präglas hemmet av vackra originaldetaljer såsom gedigna spegeldörrar, bevarade trägolv och en vacker kakelugn som sprider både värme och atmosfär. Husets hjärta är det stora lantköket med öppen planlösning, klassisk vedspis och generöst skafferi – här är matplatsen intill de vackra spröjsade fönstren en…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Arnö, Nyköpings kommun
Tor 4 jun kl 16:30

Persiljestigen 21

Lägenhet
Arnö, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
1 750 000 kr
76,5 m²
3,5 rum
vån 1/2
5 964 kr/mån
22 876 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
2 rum lägenhet på Fågelbovägen 11B Fågelbo, Nyköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Fågelbovägen 11B Fågelbo, Nyköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Fågelbovägen 11B Fågelbo, Nyköpings kommun - bild 3
Idag kl 16:30

Fågelbovägen 11B

Lägenhet
Fågelbo, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping
875 000 kr
41 m²
2 rum
vån 2/2
4 387 kr/mån
21 341 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping

Visar 76 - 100 av 138