Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Norrköping

LF Fastighetsförmedling Norrköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Södra Storängsvägen 41 Hårstorp, Finspångs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Storängsvägen 41 Hårstorp, Finspångs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Storängsvägen 41 Hårstorp, Finspångs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Storängsvägen 41 Hårstorp, Finspångs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Storängsvägen 41 Hårstorp, Finspångs kommun - bild 5

Södra Storängsvägen 41

Lägenhet
Hårstorp, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
395 000 kr
57 m²
2 rum
vån 4/5
4 064 kr/mån
6 930 kr/m²

Med ett trivsamt läge på Östermalm nära både natur- och grönområden samt på behagligt gångavstånd till det som behövs i vardagen erbjuds nu en trevlig tvåa i en mycket välskött Riksbyggenförening. Lägenheten har ett trevlig gavelläge med ett fint ljusinsläpp. Här disponeras rymligt vardagsrum med fönster åt två vädertreck samt utgång till balkong med härlig utsikt, kök med utrymme för en…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Vikbolandet, Norrköpings kommun

Järstad 11

Tomt
Vikbolandet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
850 000 kr
1 966 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Söderköping, Söderköpings kommun

BYGGKLAR TOMT INKL. V/A, 5MIN FR. SÖDERKÖPING

Tomt
Söderköping, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
850 000 kr
1 380 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Inre Hamnen, Norrköpings kommun

Saltängsgatan 80

Lägenhet
Inre Hamnen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
5 400 000 kr
108,5 m²
5,5 rum
vån 1/7
8 039 kr/mån
49 770 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Sankt Anna, Söderköpings kommun
Lör 16 maj kl 15:45

Lagnö SKÄRGÅRDSBYN 52

Fritidshus
Sankt Anna, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
2 390 000 kr
47 m²
3 rum
vån 1/1
3 130 kr/mån
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Sankt Anna, Söderköpings kommun
Lör 16 maj kl 15:10

Övre Lagnö Skärgårdsbyn /1107

Fritidshus
Sankt Anna, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
890 000 kr
24 m²
1 rum
vån 2
2 200 kr/mån
Balkong
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
tomt på Kälebo 29 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 1
tomt på Kälebo 29 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 2
tomt på Kälebo 29 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 3

Kälebo 29

Tomt
Arkösund, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
995 000 kr
2 369 m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 rum lägenhet på Vikbolandsgatan 3 Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vikbolandsgatan 3 Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vikbolandsgatan 3 Centralt, Norrköpings kommun - bild 3

Vikbolandsgatan 3

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
795 000 kr
36 m²
1 rum
vån 3/4
2 787 kr/mån
22 083 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Nordantill, Norrköpings kommun

Stockholmsvägen 5A

Lägenhet
Nordantill, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 375 000 kr
53 m²
1 rum
vån 4/4
2 829 kr/mån
25 943 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 rum lägenhet på Smedjegatan 28 Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Smedjegatan 28 Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Smedjegatan 28 Centralt, Norrköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Smedjegatan 28 Centralt, Norrköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Smedjegatan 28 Centralt, Norrköpings kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 18:00

Smedjegatan 28

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
895 000 kr
37,6 m²
1 rum
vån 3/5
2 201 kr/mån
23 803 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och rymliga enrummare som erbjuder ett bekvämt och modernt boende. Lägenheten är belägen på tredje våningen i en välskött fastighet med hiss, vilket gör den lättillgänglig för alla. Allrummet är ljust med fin ekparkett och erbjuder gott om rum för både soffa och säng. Köket bjuder på en rymlig matplats och två fönster som släpper in rikligt med dagsljus, vilket…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Vikbolandet, Norrköpings kommun

Järstad 14

Tomt
Vikbolandet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
595 000 kr
1 960 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Vikbolandet, Norrköpings kommun

Järstad 15

Tomt
Vikbolandet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
495 000 kr
1 938 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
3 rum kedjehus på Bottorpsstigen 8 Klinga, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum kedjehus på Bottorpsstigen 8 Klinga, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum kedjehus på Bottorpsstigen 8 Klinga, Norrköpings kommun - bild 3

Bottorpsstigen 8

Radhus
Klinga, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
3 975 000 kr
118 + 3 m²
3 rum
303 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Nordantill, Norrköpings kommun

Himmelstalundsvägen 42

Lägenhet
Nordantill, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
750 000 kr
36 m²
1 rum
vån 2/3
2 059 kr/mån
20 833 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Oxelbergen, Norrköpings kommun

Lindövägen 44B

Lägenhet
Oxelbergen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
675 000 kr
29 m²
1 rum
vån 1/3
2 415 kr/mån
23 276 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
övrig på SKÄRGÅRDSFASTIGHET FÖR UTVECKLING Södra Finnö, Söderköpings kommun - bild 1
övrig på SKÄRGÅRDSFASTIGHET FÖR UTVECKLING Södra Finnö, Söderköpings kommun - bild 2
övrig på SKÄRGÅRDSFASTIGHET FÖR UTVECKLING Södra Finnö, Söderköpings kommun - bild 3

SKÄRGÅRDSFASTIGHET FÖR UTVECKLING

Övrigt
Södra Finnö, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
3 600 000 kr
1,4 ha tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Mauritzberg, Norrköpings kommun

Grips väg 38

Tomt
Mauritzberg, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
895 000 kr
445 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 rum lägenhet på Övre Lagnö Skärgårdsbyn 1101 Norra Finnö, Söderköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Övre Lagnö Skärgårdsbyn 1101 Norra Finnö, Söderköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Övre Lagnö Skärgårdsbyn 1101 Norra Finnö, Söderköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Övre Lagnö Skärgårdsbyn 1101 Norra Finnö, Söderköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Övre Lagnö Skärgårdsbyn 1101 Norra Finnö, Söderköpings kommun - bild 5

Övre Lagnö Skärgårdsbyn 1101

Lägenhet
Norra Finnö, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 150 000 kr
24 m²
1 rum
vån 2/2
2 200 kr/mån
47 917 kr/m²

Varmt välkommen till Skärgårdsbyn Apartments. Fräscht välplanerad gavellägenhet med bästa sjöutsiktsläge och fullt möblerad lägenhet mitt i Sankt Annas vackra skärgård och med total närhet till en hel massa service och aktiviteter i trivsamma Skärgårdsbyn Mon och allt detta utan att behöva binda dig till skötsel och tillsyn. Den låga avgiften går till utvändig skötsel av lägenheten och området så…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 rum lägenhet på Slottsgatan 90 Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Slottsgatan 90 Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Slottsgatan 90 Centralt, Norrköpings kommun - bild 3

Slottsgatan 90

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 150 000 kr
27,2 m²
1 rum
vån 4/5
2 940 kr/mån
42 279 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Svärtinge, Norrköpings kommun

Säterdalsvägen 10

Tomt
Svärtinge, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 850 000 kr
1 222 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Centralt, Norrköpings kommun

Garvaregatan 4B

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
2 150 000 kr
70 m²
2 rum
vån 3/17
6 685 kr/mån
30 714 kr/m²
Hiss
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Kneippen, Norrköpings kommun

Nils Åbergs gata 15B

Lägenhet
Kneippen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 575 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 1/4
4 494 kr/mån
27 876 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Svärtinge, Norrköpings kommun

Säterdalsvägen 12

Tomt
Svärtinge, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
1 850 000 kr
1 083 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Svärtinge, Norrköpings kommun

Säterdalsvägen 14

Tomt
Svärtinge, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
2 300 000 kr
1 939 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Vikbolandet, Norrköpings kommun

BO MED VIDSTRÄCKT UTSIKT PÅ VIKBOLANDET

Tomt
Vikbolandet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
850 000 kr
2 422 m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping

Visar 76 - 100 av 107