Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrköping
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrköping

Nils Åbergs gata 15B

Kneippen, Norrköpings kommun

Visa på karta

1 575 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    56,5 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    4 494 kr/mån
    Driftkostnad
    6 000 kr/år

Förening
BRF Symfonin i Kneippen Syd
Energiklass
C
Pris/m²
27 876 kr/m²
I det nybyggda området Sandtorp finns denna fina lägenhet byggd 2016. Belägen i Brf Symfonin med uteplats. Genomgående fina ytskikt och kaklat duschrum med både tvättmaskin och torktumlare. I avgiften ingår bredband. Sandtorp är ett nybyggt område med bra cykelvägar ner till stan, spårvagnen utanför knuten, nära till Himmelstalundsområdet och tillgång till superfin ICA Kvantum butik.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Symfonin i Kneippen Syd

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling