Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare David Chamaon

David Chamaon

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Nystadsgatan 12, 4tr Akalla, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Nystadsgatan 12, 4tr Akalla, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Nystadsgatan 12, 4tr Akalla, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Nystadsgatan 12, 4tr Akalla, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Nystadsgatan 12, 4tr Akalla, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Nystadsgatan 12, 4tr

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
1 995 000 kr
73 m²
3 rum
vån 4/5
5 063 kr/mån
27 329 kr/m²

Varmt välkommen till denna fina 3:a med optimal planlösning belägen HÖGT upp med balkong! Optimalt planerad lägenhet med gott om plats för både umgänge och vila. Balkong med bra eftermiddag-/kvälls-sol. Kaklat badrum med badkar. Från lägenheten har ni gångavstånd till det mesta. Kista galleria och tunnelbanans nås inom några minuter. Tunnelbanan tar er till Stockholms centrum på 20 minuter.…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
2 rum lägenhet på Sorögatan 15 Kista, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sorögatan 15 Kista, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sorögatan 15 Kista, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sorögatan 15 Kista, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sorögatan 15 Kista, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Sorögatan 15

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
1 395 000 kr
45 m²
2 rum
3 045 kr/mån
31 000 kr/m²

Välkommen till denna tvåa med fantastisk potential! -Låg avgift! - Ingår internet och kabel-TV Denna lägenhet om 45 kvm erbjuder en unik möjlighet att skapa ett personligt och stilfullt hem helt efter egen smak. Badrummet är helkaklat och i gott, fungerande skick med fönster som ger både naturligt ljus och vädringsmöjligheter en stor fördel som bidrar till en trivsam känsla. Köket…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
4 rum lägenhet på Sotingeplan 4, 2tr Tensta, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Sotingeplan 4, 2tr Tensta, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Sotingeplan 4, 2tr Tensta, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Sotingeplan 4, 2tr Tensta, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Sotingeplan 4, 2tr Tensta, Stockholms kommun - bild 5

Sotingeplan 4, 2tr

Lägenhet
Tensta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
2 100 000 kr
101 m²
4 rum
vån 3/3
6 887 kr/mån
20 792 kr/m²

UTHYRNINGSDEL Eftertraktad fin 4:a med uthyrningsdel på populära Sotingeplan är nu till salu! Genomgående ljus och välplanerad lägenhet med rymliga rum och ytor för er som behöver större. Här bor ni ett stenkast från förskolor, skolor och Tensta centrum med stort utbud av service och kommunikationer. Det första som möter oss i denna lägenhet är en öppen och praktisk hall. Sedan möts man av…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
4 rum lägenhet på Vissingebacken 7, 3tr Tensta, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vissingebacken 7, 3tr Tensta, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vissingebacken 7, 3tr Tensta, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vissingebacken 7, 3tr Tensta, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vissingebacken 7, 3tr Tensta, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Vissingebacken 7, 3tr

Lägenhet
Tensta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
2 095 000 kr
81 m²
4 rum
vån 3/6
7 388 kr/mån
25 864 kr/m²

Välkomna till ett hem där möjligheten till att bo billigt finns med en UTHYRNINGSDEL. Här erbjuds en öppen och yteffektiv lägenhet där solljuset lyser upp rummen hela dagen. En bostad i fantastiskt fint skick där det bara är att flytta in. Denna lägenhet är ursprungligen en trea som gjorts om till en mini-fyra. Lägenheten ligger endast ett par minuter från tunnelbanan och bussar samt i direkt…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
4 rum lägenhet på Skäftingebacken 8, 5tr Tensta, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Skäftingebacken 8, 5tr Tensta, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Skäftingebacken 8, 5tr Tensta, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Skäftingebacken 8, 5tr Tensta, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Skäftingebacken 8, 5tr Tensta, Stockholms kommun - bild 5

Skäftingebacken 8, 5tr

Lägenhet
Tensta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
1 995 000 kr
94 m²
4 rum
vån 5/6
8 282 kr/mån
21 223 kr/m²

Äntligen är en stor 4:a på populära Skäftingebacken ute till försäljning igen. Päronhusen erbjuder er en stor gavellägenhet högst upp med fantastisk utsikt samt med tillhörande uthyrningsdel som kan nyttjas för att sänka månadskostnaderna rejält. Lägenheten har behov av renovering och kan bli en riktig drömlägenhet för dig som vill sätta din egen prägel. Övrigt så bjuder lägenheten på en bra…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
2 rum lägenhet på Sorögatan 67 Kista, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sorögatan 67 Kista, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sorögatan 67 Kista, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sorögatan 67 Kista, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sorögatan 67 Kista, Stockholms kommun - bild 5

Sorögatan 67

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
1 750 000 kr
58,5 m²
2 rum
4 943 kr/mån
29 915 kr/m²

För privatvisning innan planerad visning, kontakta ansvarig mäklare! - Föreningen äger marken - Stabil HSB-förening Avgift som inkluderar värme, vatten, kabel-tv och internet genom fiber. Lägenheten består av en välkomnande hall med goda avhängningsmöjligheter i form av hatthylla, stort vardagsrum som erbjuder stora fönsterpartier som fyller lägenheten med fint dagsljus. Köket är fullt…

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
Kista, Stockholms kommun

Skagafjordsgatan 11

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
2 095 000 kr
55 m²
2 rum
vån 6/6
4 980 kr/mån
38 091 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista
1,5 rum lägenhet på Sibeliusgången 26 Akalla, Stockholms kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Sibeliusgången 26 Akalla, Stockholms kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Sibeliusgången 26 Akalla, Stockholms kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Sibeliusgången 26 Akalla, Stockholms kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Sibeliusgången 26 Akalla, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Sibeliusgången 26

Lägenhet
Akalla, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kista
1 450 000 kr
49 m²
1,5 rum
vån 7/12
2 943 kr/mån
29 592 kr/m²

Varmt välkommen till denna optimala och rymliga 1:a med de bästa förutsättningarna för att skapa ditt drömboende och som med lätta medel kan omvandlas till en 2:a. Hela 49 väldisponerade kvadratmeter som erbjuder gott om sällskapsytor i form av ljusa och öppna utrymmen som bjuder in till sociala tillställningar med vänner och familj. Vidare har du en rymlig hall med goda förvaringsutrymmen, ett…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Kista
LF Fastighetsförmedling Kista

Visar alla 8