- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
- Benjamin Akyol
Vinnare
Årets Mäklarprofil
Guldhemmet 2025
Finalist
Årets Lägenhetsmäklare
Guldhemmet 2025
Vinnare
Årets Lägenhetsmäklare
Guldhemmet 2022, 2023, 2024
Om mig
Meriter:
Årets Bostadsrättsmäklare i Sverige 2023,2024,2025!
- SVERIGES BÄSTSÄLJANDE MÄKLARE 2022,2023,2024 HELÅR!
- SVERIGES MEST REKOMMENDERADE MÄKLARE 2022 HELÅR! samt 2021 Q3
- BÄST SÄLJANDE MÄKLAREN I GÖTEBORGS KOMMUN 2021, 2022, 2023,2024,2025,2026!
- MEST REKOMMENDERADE MÄKLAREN I GÖTEBORGS KOMMUN!
För mig är det viktigt med både ständig återkoppling, hög kvalitet, och gediget engagemang i varje affär. Upplevelsen ska vara den bästa och slutpriset är vårt gemensamma slutmål.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ingeborg Hammarskjölds gata 30
Kviberg, Göteborgs kommun
111,5 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 4 720 000 kr+1 %
42 332 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Befälsgatan 8
Kviberg, Göteborgs kommun
74,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 550 000 kr-2 %
34 228 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Anna Branzells gata 14
Kviberg, Göteborgs kommun
72 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 150 000 kr+2 %
43 750 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Maps Data: Google © 2026
Bångegatan 4A
Gamlestaden, Göteborgs kommun
58,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 890 000 kr±0 %
32 308 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Gamlestadstorget 19
Gamlestaden, Göteborgs kommun
125 m²
4,5 rum
Slutpris 4 180 000 kr-3 %
33 440 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Soldathemsgatan 17
Kviberg, Göteborgs kommun
49,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 360 000 kr+3 %
47 677 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Margit Halls Gata 55
Kviberg, Göteborgs kommun
55 m²
2,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 620 000 kr-1 %
47 636 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Margit halls gata 41
Kviberg, Göteborgs kommun
66 m²
2 rum
- Balkong
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 2 490 000 kr±0 %
37 727 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Aspirantgatan 3
Kviberg, Göteborgs kommun
54 m²
2,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 340 000 kr+2 %
43 333 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Rustmästaregatan 5
Kviberg, Göteborgs kommun
55 m²
2 rum
- Balkong
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 2 290 000 kr±0 %
41 636 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Ryttaregatan 8E
Gamlestaden, Göteborgs kommun
41 m²
1 rum
- Balkong
Slutpris 1 690 000 kr±0 %
41 220 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Aspirantgatan 5
Kviberg, Göteborgs kommun
85 m²
3,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 800 000 kr-2 %
44 706 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Maps Data: Google © 2026
Götaholmsgatan 3 B
Gamlestaden, Göteborgs kommun
85 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 300 000 kr+3 %
38 824 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Nylösegatan 10B
Gamlestaden, Göteborgs kommun
53 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 190 000 kr±0 %
41 321 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Batterigatan 4A
Gamlestaden, Göteborgs kommun
68,8 m²
2 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 2 350 000 kr±0 %
34 157 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Soldathemsgatan 22
Kviberg, Göteborgs kommun
62 m²
2,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 690 000 kr±0 %
43 387 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Brahegatan 10B
Gamlestaden, Göteborgs kommun
25 m²
1 rum
Slutpris 1 590 000 kr-4 %
63 600 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Margit Halls Gata 39
Kviberg, Göteborgs kommun
79 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 3 575 000 kr±0 %
45 253 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Visar 101 - 118 av 118