Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarprofil

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Lägenhetsmäklare

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Lägenhetsmäklare

Guldhemmet 2022, 2023, 2024

Mäklare Benjamin Akyol

Benjamin Akyol

Om mig

Meriter: Årets Bostadsrättsmäklare i Sverige 2023,2024,2025! - SVERIGES BÄSTSÄLJANDE MÄKLARE 2022,2023,2024 HELÅR! - SVERIGES MEST REKOMMENDERADE MÄKLARE 2022 HELÅR! samt 2021 Q3 - BÄST SÄLJANDE MÄKLAREN I GÖTEBORGS KOMMUN 2021, 2022, 2023,2024,2025,2026! - MEST REKOMMENDERADE MÄKLAREN I GÖTEBORGS KOMMUN! För mig är det viktigt med både ständig återkoppling, hög kvalitet, och gediget engagemang i varje affär. Upplevelsen ska vara den bästa och slutpriset är vårt gemensamma slutmål.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Margit Halls Gata 50, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Margit Halls Gata 50

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

74 m²

3 rum

4 354 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 825 000 kr-1 %

51 689 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Hinderbanan 14, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Hinderbanan 14

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

106 m²

4 rum

6 026 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr+7 %

44 340 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Bunkebergsgatan 11, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Bunkebergsgatan 11

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

89 m²

4 rum

6 699 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 740 000 kr-1 %

42 022 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Batterigatan 10E, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 11 okt. 2025

Batterigatan 10E

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

60 m²

2 rum

3 710 kr/mån

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

35 833 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Rustmästaregatan 19, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Rustmästaregatan 19

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

81 m²

3,5 rum

4 478 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 430 000 kr+4 %

42 346 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Ingrid Wallbergs Gata 53, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Ingrid Wallbergs Gata 53

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

66 m²

3 rum

5 733 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 245 000 kr-1 %

49 167 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Befälsgatan 4, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Befälsgatan 4

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

85 m²

4 rum

3 915 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

36 471 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Rustmästaregatan 15, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Rustmästaregatan 15

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

91,5 m²

4 rum

5 751 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 925 000 kr-2 %

42 896 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Alivallsgatan 45, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Alivallsgatan 45

Radhus
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

104+9 m²

4 rum

177 m²

Slutpris 4 718 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Gamlestads Brygga 5

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

35 m²

1,5 rum

2 812 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

58 571 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Måns bryntessonsgatan 7B, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Måns bryntessonsgatan 7B

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

40,5 m²

1 rum

2 496 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 655 000 kr-1 %

40 864 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Ingrid Wallbergs Gata 57

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

44 m²

2 rum

4 526 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr-3 %

50 568 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Soldathemsgatan 6, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Soldathemsgatan 6

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

77 m²

3 rum

4 401 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 960 000 kr-1 %

38 442 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Soldathemsgatan 20, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Soldathemsgatan 20

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

40 m²

2 rum

3 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 990 000 kr±0 %

49 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Generalsgatan 8, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Generalsgatan 8

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

93 m²

4 rum

6 696 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr-4 %

54 839 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Soldathemsgatan 20

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

55 m²

2,5 rum

3 780 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 490 000 kr±0 %

45 273 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Generalsgatan 6

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

46 m²

1,5 rum

3 877 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 160 000 kr-2 %

46 957 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Artillerigatan 38, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Artillerigatan 38

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

84 m²

4 rum

6 323 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr+5 %

42 262 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Gamlestadstorget 22, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Gamlestadstorget 22

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

43 m²

1 rum

3 870 kr/mån

Slutpris 1 670 000 kr+5 %

38 837 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Björnekärrsgatan 6E, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 7 aug. 2025

Björnekärrsgatan 6E

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

58 m²

2 rum

4 661 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

31 897 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Anna Branzells Gata 22, Kviberg, Göteborgs kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Anna Branzells Gata 22

Lägenhet
Kviberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

81+12 m²

3 rum

5 544 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

46 914 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Johan Gertssons gata 5, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Johan Gertssons gata 5

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

55 m²

2 rum

4 953 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 745 000 kr-2 %

49 909 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Gamlestads Brygga 17, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 29 jul. 2025

Gamlestads Brygga 17

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

73 m²

3 rum

4 152 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 940 000 kr-1 %

53 973 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Gamlestads Brygga 17, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Gamlestads Brygga 17

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

35 m²

1,5 rum

2 323 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-4 %

57 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Lars kaggsgatan 30C, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Lars kaggsgatan 30C

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

39,5 m²

2 rum

4 126 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr+4 %

44 304 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost

Visar 76 - 100 av 118