Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

LF Fastighetsförmedling Falkenberg

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1 rum lägenhet på Lertäktsvägen 2D Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lertäktsvägen 2D Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lertäktsvägen 2D Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lertäktsvägen 2D Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lertäktsvägen 2D Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 5

Lertäktsvägen 2D

Lägenhet
Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
1 100 000 kr
39 m²
1 rum
vån 1/4
2 327 kr/mån
28 205 kr/m²

Varmt välkommen till Lertäktsvägen 2D och denna välplanerade och trevliga 1:a i den populära HSB-föreningen Gruebäck. Lägenheten är belägen på markplan vilket gör att du slipper gå i trappor och här bjuds på en härlig inglasad balkong, terrass och en gräsplätt för plantering och odling. Planlösningen är genomtänkt med en välkomnande entréhall, ett trivsamt och nyrenoverat kök, stort vardagsrum…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
4 rum fritidshus på Hansagårdsvägen 24, Stuga 19 Näset, Falkenbergs kommun - bild 1
4 rum fritidshus på Hansagårdsvägen 24, Stuga 19 Näset, Falkenbergs kommun - bild 2
4 rum fritidshus på Hansagårdsvägen 24, Stuga 19 Näset, Falkenbergs kommun - bild 3
4 rum fritidshus på Hansagårdsvägen 24, Stuga 19 Näset, Falkenbergs kommun - bild 4
4 rum fritidshus på Hansagårdsvägen 24, Stuga 19 Näset, Falkenbergs kommun - bild 5

Hansagårdsvägen 24, Stuga 19

Fritidshus
Näset, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
2 700 000 kr
32 m²
4 rum
230 m² tomt

På en lättskött hörntomt om cirka 230 kvm hittar du detta välplanerade och vinterbonade fritidshus, inflyttningsklart sedan 2020. Här erbjuds ett bekvämt och trivsamt boende med moderna materialval och genomtänkt planlösning. Invändigt möts du av ett stilrent kök från HTH i öppen planlösning mot vardagsrummet – en social yta perfekt för både vardag och helg. På entréplanet finns även ett…

Premium
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
3 rum lägenhet på Glaspärlevägen 9B Stafsinge, Falkenbergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Glaspärlevägen 9B Stafsinge, Falkenbergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Glaspärlevägen 9B Stafsinge, Falkenbergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Glaspärlevägen 9B Stafsinge, Falkenbergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Glaspärlevägen 9B Stafsinge, Falkenbergs kommun - bild 5

Glaspärlevägen 9B

Lägenhet
Stafsinge, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
1 750 000 kr
69 m²
3 rum
vån 2/3
5 291 kr/mån
25 362 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma lägenhet om 69 kvm. Bekvämt och bekymmersfritt bor du här i en lägenhet med nykänslan kvar och med hiss i huset. Den stora balkongen bjuder på många soltimmar och blir en härlig plats att koppla av på. Lägenheten bjuder på en genomtänkt planlösning och erbjuder ett stilrent kök i öppen planlösning mot vardagsrummet, två bra sovrum samt ett helkaklat badrum. Rymlig…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
5 rum radhus på Lia Nils väg 14B Glommen, Falkenbergs kommun - bild 1
5 rum radhus på Lia Nils väg 14B Glommen, Falkenbergs kommun - bild 2
5 rum radhus på Lia Nils väg 14B Glommen, Falkenbergs kommun - bild 3
5 rum radhus på Lia Nils väg 14B Glommen, Falkenbergs kommun - bild 4
5 rum radhus på Lia Nils väg 14B Glommen, Falkenbergs kommun - bild 5

Lia Nils väg 14B

Radhus
Glommen, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
2 425 000 kr
114 m²
5 rum
6 094 kr/mån
21 272 kr/m²

Nu har du möjlighet att förvärva en nyproducerad bostad med stilren design och en välplanerad layout. Här möts du av tre ljusa, rogivande sovrum, ett generöst allrum samt ett smakfullt kök i öppen planlösning mot det inbjudande vardagsrummet – en perfekt plats för både vardag och fest. Från vardagsrummet kliver du rakt ut på en rymlig altan, idealisk för långa middagar i kvällssolen eller…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Kristineslätt, Falkenbergs kommun
Idag kl 16:30

Spireastigen 17

Lägenhet
Kristineslätt, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
1 575 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/2
4 354 kr/mån
28 636 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Skogstorp, Falkenbergs kommun
Budgivning pågår

Skogstorp BÅNGA 204

Gård/Skog
Skogstorp, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
6 500 000 kr
90 m²
5 rum
13 ha tomt
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Ätran, Falkenbergs kommun

Svenljungavägen 12

Övrigt
Ätran, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
1 850 000 kr
2 791 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Östra Gärdet, Falkenbergs kommun

Klovstensvägen 16

Tomt
Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
1 495 000 kr
922 m²
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Falkenberg, Falkenbergs kommun

Björnås

Tomt
Falkenberg, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
775 000 kr
2 156 m²
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

Visar 26 - 34 av 34