Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Willy Hallin

Willy Hallin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025

Bisittarevägen 40

Radhus
Hortlax, Piteå kommun

142+35 m²

5 rum

446 m²

Slutpris 1 960 000 kr+16 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Basseviken (arrende)

Fritidshus
Basseviken, Arjeplogs kommun

16 m²

1 rum

1 000 m²

Slutpris 180 000 kr-4 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Rebak 3

Villa
Rebak, Arjeplogs kommun

110 m²

6 rum

5 753 m²

Slutpris 730 000 kr+5 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Sandviksgatan 80

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun

62 m²

2 rum

3 410 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr+18 %

32 258 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Skärsvägen 2B

Villa
Råneå, Luleå kommun

117+79 m²

4 rum

828 m²

Slutpris 1 300 000 kr+31 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

Bergnäsvägen 15 A

Lägenhet
Bergnäset, Luleå kommun

69 m²

3 rum

5 189 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr+8 %

21 739 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Ripeluokte 9

Fritidshus
Moskosel, Arvidsjaurs kommun

28 m²

1 rum

1 210 m²

Slutpris 780 000 kr+12 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Rallarvägen 13

Fritidshus
Koler, Piteå kommun

100 m²

5 rum

1 034 m²

Slutpris 280 000 kr-5 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Krokvattnetvägen 160

Fritidshus
Klöverträsk, Piteå kommun

80+56 m²

3 rum

1 082 m²

Slutpris 700 000 kr+1 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jun. 2025

Erikslund 4

Fritidshus
Kålmis, Arjeplogs kommun

80 m²

4 rum

3 560 m²

Slutpris 1 000 000 kr+12 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jun. 2025

Storbrännan 103

Villa
Storbrännan, Skellefteå kommun

90+105 m²

4 rum

1 189 m²

Slutpris 150 000 kr-14 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Suddesjaur 1:4

Gård/Skog
Suddesjaur, Arvidsjaurs kommun
358,1 ha

Slutpris 6 550 000 kr+9 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 maj. 2025

Brogatan 35

Lägenhet
Centrum, Bodens kommun

59 m²

2 rum

3 798 kr/mån

Slutpris 1 107 000 kr+11 %

18 763 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Arbetarvägen 16C

Lägenhet
Karlsvik, Luleå kommun

66,5 m²

2 rum

3 980 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr+12 %

21 805 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Västra varvsgatan 20B

Lägenhet
Centrum -Varvet, Luleå kommun

52 m²

2 rum

5 101 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr+17 %

20 192 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

Hagavägen 8

Fritidshus
Jäckvik, Arjeplogs kommun

56+11 m²

2 rum

1 565 m²

Slutpris 1 900 000 kr-5 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

ARJEPLOG BERGNÄS 1:7

Gård/Skog
Bergnäsudden, Arjeplogs kommun
326,6 ha

Slutpris 2 900 000 kr-2 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Hälleströmsvägen 340

Fritidshus
Älvsborg, Piteå kommun

60+42 m²

3 rum

7 779 m²

Slutpris 890 000 kr+125 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Södra Fällfors 2

Fritidshus
Södra Fällfors, Älvsbyns kommun

67 m²

1 rum

1 375 m²

Slutpris 420 000 kr+20 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Nytorp 19:1

Fritidshus
Altersbruk, Piteå kommun

80 m²

4 rum

2,8 ha

Slutpris 218 000 kr+45 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Avan 464

Fritidshus
Utingen, Skellefteå kommun

40 m²

2 rum

1 421 m²

Slutpris 920 000 kr+16 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling

Visar 51 - 71 av 71