Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Willy Hallin

Willy Hallin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Östergatan 8

Villa
Norrbacka, Arjeplogs kommun

94+94 m²

4 rum

939 m²

Slutpris 400 000 kr-11 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Svartbyvägen 96

Villa
Svartbyn, Överkalix kommun

144+72 m²

5 rum

1 000 m²

Slutpris 900 000 kr+82 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Grusvägen 5

Villa
Bergnäset, Luleå kommun

97 m²

5 rum

963 m²

Slutpris 2 625 000 kr+32 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Jakobsgatan 4

Villa
Norrbacka, Arjeplogs kommun

110 m²

3 rum

571 m²

Slutpris 750 000 kr+8 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Tallåsgatan 19

Villa
Fällfors, Skellefteå kommun

138+20 m²

6 rum

1 085 m²
  • Uteplats

Slutpris 395 000 kr±0 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Bjurfors 112

Gård/Skog
Bjurfors, Skellefteå kommun
7,5 ha
  • Uteplats

Slutpris 660 000 kr+2 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Burströmsvägen 58

Lägenhet
Burströmska gärdan, Luleå kommun

45,5 m²

1 rum

3 853 kr/mån

Slutpris 780 000 kr-13 %

17 143 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Kontorsgatan 29

Lägenhet
Notviken, Luleå kommun

51 m²

2 rum

3 996 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr+17 %

34 314 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Radiomasten 13

Lägenhet
Mjölkudden/Radiomasten, Luleå kommun

84,2 m²

3 rum

6 192 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+16 %

26 128 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Bukt 16

Fritidshus
Bukt, Arjeplogs kommun

40 m²

1 rum

5 300 m²

Slutpris 375 000 kr+50 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Melonvägen 16

Villa
Sävast, Bodens kommun

121+37 m²

4 rum

1 426 m²

Slutpris 2 375 000 kr-1 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Övernäs 18

Fritidshus
Övernäs, Arjeplogs kommun

50+12 m²

1 rum

1 428 m²

Slutpris 2 200 000 kr+10 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Kullenvägen 1

Lägenhet
Sävast, Bodens kommun

129 m²

5 rum

4 308 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

22 481 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Forskarvägen 9

Lägenhet
Porsön, Luleå kommun

41 m²

1 rum

2 756 kr/mån

Slutpris 1 320 000 kr+47 %

32 195 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Storgatan 13

Villa
Centrum, Arjeplogs kommun

237+130 m²

9 rum

889 m²

Slutpris 1 150 000 kr-23 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Skogsgatan 12

Villa
Öberget, Arjeplogs kommun

104+49 m²

5 rum

942 m²

Slutpris 650 000 kr+9 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Björkgatan 17

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun

78,5 m²

3 rum

3 991 kr/mån

Slutpris 2 120 000 kr+12 %

27 006 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Stenkilsgatan 46A

Lägenhet
Norrböle, Skellefteå kommun

60 m²

2 rum

4 116 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 475 000 kr-8 %

24 583 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Kommendörsgatan 2A

Lägenhet
Centrum, Bodens kommun

61,5 m²

2 rum

3 327 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-6 %

13 008 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Ringvägen 12

Villa
Bastuträsk, Norsjö kommun

128+77 m²

4 rum

1 044 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 305 000 kr+2 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Stambanevägen 18

Villa
Koler, Piteå kommun

149+25 m²

3 rum

4 379 m²

Slutpris 355 000 kr+20 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Roknäsvägen 398

Villa
Roknäs, Piteå kommun

55 m²

2 rum

Slutpris 510 000 kr+3 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Vikborg 227

Fritidshus
Vikborg, Norsjö kommun

40 m²

2 rum

2 576 m²
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr+15 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Stenbackevägen 26

Villa
Jävre, Piteå kommun

80+2 m²

5 rum

626 m²

Slutpris 950 000 kr-5 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Mullbergsvägen 27U

Lägenhet
Getberget, Skellefteå kommun

31 m²

1 rum

2 307 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 630 000 kr-37 %

20 323 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 71