Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Gabrielle Lundström

Gabrielle Lundström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
2-3 rum lägenhet på Vattentornet Västra Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
Kontakta mig vid intresse!

Gabrielle Lundström

JM AB

Objektsbild
5 lediga bostäder

Vattentornet Västra

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
fr. 2 940 000 kr
39-76 m²
2-3 rum
fr. 3 320 kr/mån
fr. 58 627 kr/m²

Vattentornet Västra består av totalt 124 nyproducerade bostäder fördelade över sex trapphus. Här bygger vi yteffektiva bostäder för det mindre hushållet och stora flexibla bostäder för familjen. De flesta bostäderna har generösa balkonger eller uteplatser, flera i ett efterlängtat västerläge med fri utsikt och många soltimmar. På gavlarna finns rymliga bostäder med fönster i tre olika…

Nybyggnadsprojekt
Gabrielle Lundström
Gabrielle LundströmJM AB
JM AB
3 rum lägenhet på Enspännarvägen 1F Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Enspännarvägen 1F Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Enspännarvägen 1F Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Enspännarvägen 1F Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Enspännarvägen 1F Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Enspännarvägen 1F

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
4 990 000 kr
72 m²
3 rum
vån 4
4 887 kr/mån
69 306 kr/m²

Välkommen till en genomtänkt trerumslägenhet om 72 kvadrat som är perfekt planerad för både funktion och komfort. Bostaden inleds med en välkomnande hall med goda förvaringsmöjligheter bakom skjutdörrsgarderober och direkt access till lägenhetens fullt utrustade badrum. Bostaden har två välproportionerade sovrum, ett på åtta kvadrat och ett större på tolv kvadrat med klädkammare. Det generösa…

Premium
Nyproduktion
Augusti 2026
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Tändkulevägen 60

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
2 940 000 kr
39 m²
2 rum
vån 3
3 320 kr/mån
75 385 kr/m²

Genomtänkt tvåa högt upp i huset med social öppen yta och separat sovrum med god förvaring. Stort välutrustat badrum.

Premium
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Hiss
JM AB
JM AB
3 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tändkulevägen 60 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Tändkulevägen 60

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
4 990 000 kr
76 m²
3 rum
vån 3
5 057 kr/mån
65 658 kr/m²

Fin socialt planerad trea i gavel högt upp i huset med fönster åt två håll. Rymlig balkong som till viss del är inglasad. Goda förvaringsmöjligheter i skjutdörrsgarderober.

Premium
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 56 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 56 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 56 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 56 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 56 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Tändkulevägen 56

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
2 990 000 kr
51 m²
2 rum
vån 1
3 829 kr/mån
58 627 kr/m²

Här presenteras en välplanerad tvåa med social planlösning, goda förvaringsmöjligheter och trivsamt sovrum där komfort möter stil. Bostaden inleds med en välkomnande hall där förvaring göms bakom skjutdörrsgarderober som följs av ett rymligt badrum med bekvämligheter såsom duschhörna av glas och tvättmaskin samt torktumlare med förvaringsskåp ovan. Varje kvadrat är noga placerad och skapar…

Premium
Nyproduktion
Maj 2026
Hiss
JM AB
JM AB
2 rum lägenhet på Enspännarvägen 1H Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Enspännarvägen 1H Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Enspännarvägen 1H Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Enspännarvägen 1H Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Enspännarvägen 1H Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Enspännarvägen 1H

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
3 340 000 kr
41 m²
2 rum
vån 5
3 405 kr/mån
81 463 kr/m²

Optimalt planerad 2 rok om 41 kvm högst upp i huset med balkong mot gård. Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Generöst sovrum med goda förvaringsmöjligheter och välutrustat badrum med alla bekvämligheter.

Premium
Nyproduktion
Maj 2026
Balkong
JM AB
JM AB
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 11 Rindö, Vaxholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 11 Rindö, Vaxholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 11 Rindö, Vaxholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 11 Rindö, Vaxholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 11 Rindö, Vaxholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Östra Kasernvägen 11

Lägenhet
Rindö, Vaxholms kommun
JM AB
4 790 000 kr
77 m²
3 rum
vån 2
5 690 kr/mån
62 208 kr/m²

Här presenteras en genomgående bostad där varje kvadrat är noga placerad, där social planlösning möter otroligt ljusinsläpp och dubbla balkonger i varsitt väderstreck med sjöglimt. Utöver två välplanerade sovrum ligger ett möjligt arbetsrum intill det större sovrummet vilket även kan användas som klädkammare. Med en praktisk hall välkomnas du in till bostaden och härifrån nås såväl kök för smidig…

Premium
Nyproduktion
Hösten 2027
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Östra Kasernvägen 9A

Lägenhet
Rindö, Vaxholms kommun
JM AB
3 990 000 kr
55 m²
2 rum
vån 4
4 460 kr/mån
72 545 kr/m²

Välkommen till en inbjudande bostad om två rum och kök utöver det vanliga i ett vackert hörnläge där varje kvadrat är noga fördelad mellan ett trivsamt sovrum, en social planlösning och praktiska lösningar. Högst upp i huset hittar du denna smakfulla bostad som tillsammans med en generös balkong i västerläge och sjöglimt skapar ett trivsamt hem. Hallen är välkomnande med avhängningsmöjligheter…

Premium
Nyproduktion
Hösten 2027
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9A Rindö, Vaxholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Östra Kasernvägen 9A

Lägenhet
Rindö, Vaxholms kommun
JM AB
5 590 000 kr
87 m²
3 rum
vån 4
6 170 kr/mån
64 253 kr/m²

Välkommen till en genomgående bostad om tre rum och kök med svårslagen utsikt, dubbla balkonger i varsitt soligt och svalt läge och gäst-wc. Här presenteras en genomtänkt bostad som inleds med en praktisk hall med förvaring bakom skjutdörrsgarderober och välkomnar dig vidare till bostadens sociala delar. Med en delvis öppen planlösning mellan det rymliga köket med plats för större matbord och det…

Premium
Nyproduktion
Hösten 2027
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
4 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Östra Kasernvägen 9B

Lägenhet
Rindö, Vaxholms kommun
JM AB
5 640 000 kr
93 m²
4 rum
vån 3
6 550 kr/mån
60 645 kr/m²

Välkommen till en genomgående bostad med rymlig balkong i söderläge och utblick mot vattnet som tillsammans med öppen social planlösning, dubbla badrum och smakfulla materialval skapar ett hem att trivas i. Här presenteras välplanerade kvadrat som tillåter ett fint samspel mellan bostadens sociala delar där en halvö skärmar av det rymliga köket som har gott om arbetsyta och plats för ett större…

Premium
Nyproduktion
Hösten 2027
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Östra Kasernvägen 9B Rindö, Vaxholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Östra Kasernvägen 9B

Lägenhet
Rindö, Vaxholms kommun
JM AB
3 390 000 kr
48 m²
2 rum
vån 4
4 130 kr/mån
70 625 kr/m²

Välkommen till en inbjudande bostad utöver det vanliga om två rum och kök där varje kvadrat är noga fördelad mellan ett trivsamt sovrum, en social planlösning och praktiska lösningar som tillsammans med en generös balkong med utsikt mot vattnet skapar ett trivsamt hem. Hallen är välkomnande med avhängningsmöjligheter och har direkt entré till badrummet samt följs av ett välplanerat sovrum med…

Premium
Nyproduktion
Hösten 2027
Balkong
Hiss
JM AB
JM AB
1 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Lokomobilvägen 18

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
3 290 000 kr
34 m²
1 rum
vån 4
1 670 kr/mån
96 765 kr/m²

Välkommen till denna optimalt planerade enrummaren med naturlig plats för möblering, låga fasta kostnader och personlig frihet. Med ett praktiskt kök som följer hallen och som öppnar sig fint mot rummet med fina fönsterpartier presenteras här en genomtänkt bostad. En välkomnande och praktisk hall med ingång till bostadens badrum med bekvämligheter såsom duschhörna av glas och kombimaskin med…

Premium
Nyproduktion
Våren 2028
Hiss
Ägarlägenhet
JM AB
JM AB
4 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lokomobilvägen 18 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Lokomobilvägen 18

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
7 090 000 kr
94 m²
4 rum
vån 3
4 250 kr/mån
75 426 kr/m²

Välkommen till ett hem där ljuset flödar och de sociala ytorna står i fokus. Denna välplanerade hörnlägenhet i fritt läge erbjuder fönster i två väderstreck, en planlösning som bjuder in till både umgänge och avkoppling samt en balkong med utsikt mot grönska. Det öppna sambandet mellan kök och vardagsrum skapar en naturlig samlingsplats som är perfekt för middagar, mingel och vardagsliv. Här…

Premium
Nyproduktion
Våren 2028
Balkong
Hiss
Ägarlägenhet
JM AB
JM AB
5 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Tändkulevägen 65

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
8 500 000 kr
106 m²
5 rum
vån 1
4 750 kr/mån
80 189 kr/m²

Välkommen till en modern och flexibel ägarlägenhet i eftertraktat gavelläge med en otrolig uteplats mot ett fin gårdsläge. Här bor du med stor frihet, stilren komfort och en tillhörande garageplats under huset. Läget i centrala Nacka kombinerar stadsliv och service med närhet till natur, vatten och utmärkta kommunikationer, helt enkelt ett hem att trivas i.

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28
Uteplats
Hiss
Ägarlägenhet
JM AB
JM AB
3 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3G Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3G Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3G Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3G Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Jarlabergsvägen 3G Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Jarlabergsvägen 3G

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
5 790 000 kr
73 m²
3 rum
vån 2
3 440 kr/mån
79 315 kr/m²

Välkommen till en optimalt planerad ägarlägenhet med genomgående planlösning, balkong i ett fint gårdsläge och goda förvaringsmöjligheter. En rymlig hall med skjutdörrsgarderober inleder bostaden och följs av en klädkammare samt entré till badrummet. På varsin sida ligger två välplanerade sovrum och det generösa kök och vardagsrummet, här skapas en inbjudande atmosfär som ger plats för både…

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28
Balkong
Hiss
Ägarlägenhet
JM AB
JM AB
1-5 rum lägenhet på Akva Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
Kontakta mig vid intresse!

Gabrielle Lundström

JM AB

Objektsbild
5 lediga bostäder

Akva

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
fr. 3 290 000 kr
34-106 m²
1-5 rum
fr. 1 670 kr/mån
fr. 75 426 kr/m²

Kvarteret består av totalt 83 ägarlägenheter som tillsammans bildar en samfällighetsförening. I Akva bor du i en lägenhet med yteffektiv planlösning som inreds med moderna, vackra material som åldras väl och blir vackrare med tiden. Merparten av bostäderna i kvarteret har balkong eller uteplats och ett fåtal bostäder har en stor terrass. Tillsammans med ytterligare ett kvarter omsluter de en…

Nybyggnadsprojekt
Ägarlägenhet
Gabrielle Lundström
Gabrielle LundströmJM AB
JM AB
2-4 rum lägenhet på Skärgårdsterrassen Rindö, Vaxholms kommun - bild 1
Kontakta mig vid intresse!

Gabrielle Lundström

JM AB

Objektsbild
5 lediga bostäder

Skärgårdsterrassen

Lägenhet
Rindö, Vaxholms kommun
JM AB
fr. 3 390 000 kr
48-93 m²
2-4 rum
fr. 4 130 kr/mån
fr. 60 645 kr/m²

Vid Rindö Hamn på östra sidan av Rindö bygger JM Skärgårdsterrassen, ett unikt bostadskvarter i fin skärgårdsmiljö. Här bor du cirka 70 meter från havet, omgiven av naturens skiftningar året om. Det nya kvarteret ligger precis bredvid Ostmakeriet och Waxholms bryggeri, med några meter till hamnrestaurangen Syrran & Jag. Skärgårdsterrassen består av bostadsrätter i ett u-format kvarter med…

Nybyggnadsprojekt
Gabrielle Lundström
Gabrielle LundströmJM AB
JM AB
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tändkulevägen 65 Centrala Nacka, Nacka kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 12:00

Tändkulevägen 65

Lägenhet
Centrala Nacka, Nacka kommun
JM AB
4 040 000 kr
43 m²
2 rum
vån 4
1 970 kr/mån
93 953 kr/m²

Letar du efter en kompakt men komplett tvåa med rätt känsla? Då har du hittat hem. Den här yteffektiva ägarlägenheter som vetter mot gården bjuder på många kvaliteter som låga fasta kostnader, genomtänkt planlösning och rymlig balkong.

Premium
Nyproduktion
Vintern -27/28
Balkong
Hiss
Ägarlägenhet
JM AB
JM AB

Visar alla 18