Hoppa till huvudinnehåll
Jägholm Norrortsmäklarna

Jägholm Norrortsmäklarna

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1 rum lägenhet på Vintergaloppsgatan 5, 2tr Täby Park, Täby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vintergaloppsgatan 5, 2tr Täby Park, Täby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vintergaloppsgatan 5, 2tr Täby Park, Täby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vintergaloppsgatan 5, 2tr Täby Park, Täby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vintergaloppsgatan 5, 2tr Täby Park, Täby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Vintergaloppsgatan 5, 2tr

Lägenhet
Täby Park, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
1 750 000 kr
33,5 m²
1 rum
vån 2/6
2 962 kr/mån
52 239 kr/m²

En nästintill nyproducerad pärla på 33,5 kvm i hjärtat av Täby Park – här får du ett hem som känns större än siffrorna antyder och en vardag där allt du behöver finns runt hörnet. Med Roslagsbanan och Täby Centrum bara några stenkast bort så bor du här både bekvämt och strategiskt, oavsett om du vill ta dig snabbt in till stan eller njuta av områdets puls, parker och caféer. Lägenheten är…

Premium
Hiss
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
2 rum lägenhet på Flygkårsvägen 9 Hägernäs, Täby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Flygkårsvägen 9 Hägernäs, Täby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Flygkårsvägen 9 Hägernäs, Täby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Flygkårsvägen 9 Hägernäs, Täby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Flygkårsvägen 9 Hägernäs, Täby kommun - bild 5
Sön 17 maj

Flygkårsvägen 9

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
1 895 000 kr
49,3 m²
2 rum
4 539 kr/mån
38 438 kr/m²

Stilren och mysig 2:a på Flygkårsvägen 9 Välkommen till denna charmiga och välplanerade tvåa där stil och komfort går hand i hand! Det fullt utrustade köket blir hemmets naturliga samlingspunkt – här kan du laga mat med gott om arbetsyta och njuta av en trevlig middagsstund. Från köket tar du steget ut till den mysiga altanen, perfekt för morgonkaffet eller sena sommarkvällar. …

Premium
Hiss
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
8 rum villa på Gamla Hårnackavägen 38 Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
8 rum villa på Gamla Hårnackavägen 38 Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
8 rum villa på Gamla Hårnackavägen 38 Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
8 rum villa på Gamla Hårnackavägen 38 Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
8 rum villa på Gamla Hårnackavägen 38 Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Oskar Jägholm

Jägholm Norrortsmäklarna

Objektsbild

Gamla Hårnackavägen 38

Villa
Norrtälje, Norrtälje kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
9 995 000 kr
236 + 70 m²
8 rum
2 005 m² tomt

Ett hem som imponerar och omfamnar. Lantligt vid sjön Gillfjärden, men ändå bara några minuter från centrala Norrtälje, ligger denna rymliga villa i två plan, uppförd 2012. Huset är unikt ritat för tomten och harmonierar vackert med den naturnära omgivningen. Här är inget lämnat åt slumpen – allt är byggt med noggrant utvalda material som ger hemmet en varm och gedigen känsla. Trots sitt…

Max
Energieffektiv
Oskar Jägholm
Oskar JägholmJägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
3 rum villa på Saltsjöstigen 4A Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun - bild 1
3 rum villa på Saltsjöstigen 4A Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun - bild 2
3 rum villa på Saltsjöstigen 4A Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun - bild 3
3 rum villa på Saltsjöstigen 4A Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun - bild 4
3 rum villa på Saltsjöstigen 4A Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Saltsjöstigen 4A

Villa
Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
6 195 000 kr
130 m²
3 rum
2 145 m² tomt

I populära Rydbo Saltsjöbad, bara ett stenkast från vattnet, ligger denna charmiga och lättälskade 1-plansvilla på en fantastisk, plan trädgårdstomt om hela 2145 kvm. Här bor du i ett av områdets mest eftertraktade lägen, där lugnet från skärgårdsluften möter närheten till både natur och hav. Tomten bjuder på generösa ytor för lek, odling, avkoppling och framtida drömmar – ett riktigt paradis för…

Premium
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
Gribbylund, Täby kommun
Budgivning pågår
Tis 19 maj kl 17:30

Armévägen 51

Villa
Gribbylund, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
4 700 000 kr
105 m²
4 rum
122 m² tomt
Uteplats
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 15 3 trappor Näsby Park, Täby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 15 3 trappor Näsby Park, Täby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 15 3 trappor Näsby Park, Täby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 15 3 trappor Näsby Park, Täby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 15 3 trappor Näsby Park, Täby kommun - bild 5

Källtorpsvägen 15 3 trappor

Lägenhet
Näsby Park, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
3 895 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/4
5 108 kr/mån
51 933 kr/m²

I utkanten av området intill skogsparti ligger denna fina och välplanerad 3:a hörnlägenhet på 75 kvm där ljuset flödar in och skapar en varm och trivsam atmosfär. Lägenheten erbjuder ett stilfullt och socialt kök med vita skåp, maskinpark i rostfritt stål, stenbänkskiva och social köksö där barnen kan få hjälp med läxorna medans kocken står och lagar mat eller varför inte skåla med helgens…

Premium
Balkong
Hiss
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
5 rum lägenhet på Skördevägen 49 Viggbyholm, Täby kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Skördevägen 49 Viggbyholm, Täby kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Skördevägen 49 Viggbyholm, Täby kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Skördevägen 49 Viggbyholm, Täby kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Skördevägen 49 Viggbyholm, Täby kommun - bild 5

Skördevägen 49

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
6 300 000 kr
99 m²
5 rum
vån 3/5
6 541 kr/mån
63 636 kr/m²

Välkommen till en ljus och välplanerad femrummare med sjöglimt i populära Brf Viggbyängar 2 – ett hem som kombinerar modern komfort med en härlig känsla av rymd och ljus. Öppna ytor med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum skapar en social och inbjudande miljö. Från vardagsrummet når du en inbjudande balkong med bästa soläge där du kan avnjuta sol från morgon till sen eftermiddag. En…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
4 rum lägenhet på Södervägen 70, 3tr Viggbygärdet / Viggbyholm, Täby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Södervägen 70, 3tr Viggbygärdet / Viggbyholm, Täby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Södervägen 70, 3tr Viggbygärdet / Viggbyholm, Täby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Södervägen 70, 3tr Viggbygärdet / Viggbyholm, Täby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Södervägen 70, 3tr Viggbygärdet / Viggbyholm, Täby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Södervägen 70, 3tr

Lägenhet
Viggbygärdet / Viggbyholm, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
4 190 000 kr
110 m²
4 rum
vån 3/6
7 481 kr/mån
38 091 kr/m²

Välkommen till en trivsam och rymlig fyrarummare på omtyckta Viggbygärdet, belägen på 3 tr i en av områdets mest populära portar och med bekväm hiss hela vägen från markplan. Här möts du av ett hem med fint ljusinsläpp, smart planlösning och en harmonisk känsla av rymd och lugn. Det generösa vardagsrummet bjuder in till både sociala stunder och avkoppling, och härifrån når du den inglasade…

Premium
Balkong
Hiss
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
2 rum lägenhet på Radarvägen 16 Hägernäs, Täby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Radarvägen 16 Hägernäs, Täby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Radarvägen 16 Hägernäs, Täby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Radarvägen 16 Hägernäs, Täby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Radarvägen 16 Hägernäs, Täby kommun - bild 5

Radarvägen 16

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
2 195 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 2/5
3 872 kr/mån
36 891 kr/m²

Välkommen till denna trevliga tvåa på Radarvägen i omtyckta Hägernäs. Här erbjuds ett boende med en genomtänkt planlösning och goda möjligheter att skapa ett hem som passar just dina behov. Lägenheten har sociala ytor och praktiska funktioner som gör vardagen smidig och trivsam. Köket är utformat för att ge bra arbetsytor och förvaring, och rummet lämpar sig väl för både vardagsmatlagning och…

Premium
Hiss
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
5 rum villa på Sippvägen 7A Viggbyholm, Täby kommun - bild 1
5 rum villa på Sippvägen 7A Viggbyholm, Täby kommun - bild 2
5 rum villa på Sippvägen 7A Viggbyholm, Täby kommun - bild 3
5 rum villa på Sippvägen 7A Viggbyholm, Täby kommun - bild 4
5 rum villa på Sippvägen 7A Viggbyholm, Täby kommun - bild 5

Sippvägen 7A

Villa
Viggbyholm, Täby kommun
Jägholm Norrortsmäklarna
9 600 000 kr
131 m²
5 rum
1 000 m² tomt

Charmig 1,5-plansvilla på eftertraktade Viggbyholms sjösida Välkommen till ett hem som kombinerar trivsel, rymd och ett av Viggbyholms mest eftertraktade lägen. På lugna och idylliska Sippvägen 7A väntar en 1,5-plansvilla med en fantastisk plan trädgårdstomt om hela 1 000 kvm – en grön oas med gott om plats för lek, odling, avkoppling och sommarens alla stunder. Här bor du på den populära…

Premium
Jägholm Norrortsmäklarna
Jägholm Norrortsmäklarna
tomt på Rågvägen 1 Löttinge, Täby kommun - bild 1
tomt på Rågvägen 1 Löttinge, Täby kommun - bild 2
tomt på Rågvägen 1 Löttinge, Täby kommun - bild 3
tomt på Rågvägen 1 Löttinge, Täby kommun - bild 4