Hoppa till huvudinnehåll
HusmanHagberg Västerås

HusmanHagberg Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 4A Haga, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 4A Haga, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 4A Haga, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 4A Haga, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skjutbanegatan 4A Haga, Västerås kommun - bild 5

Skjutbanegatan 4A

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
HusmanHagberg Västerås
1 285 000 kr
56,2 m²
2 rum
vån 3/4
1 932 kr/mån
22 865 kr/m²

Välkommen till en bostad som erbjuder både komfort och bekvämlighet! Här möts du av en låg månadsavgift och en inglasad balkong som förlänger den varma säsongen och ger en härlig plats för avkoppling. Lägenheten har genomgående fräscha ytskikt som ger en modern känsla, och allt är omsorgsfullt underhållet i en stabil förening där trygghet och ordning genomsyrar vardagen. Inne i lägenheten möts…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
övrig på Kokillgatan 10A Bäckby, Västerås kommun - bild 1
övrig på Kokillgatan 10A Bäckby, Västerås kommun - bild 2
övrig på Kokillgatan 10A Bäckby, Västerås kommun - bild 3
övrig på Kokillgatan 10A Bäckby, Västerås kommun - bild 4
övrig på Kokillgatan 10A Bäckby, Västerås kommun - bild 5

Kokillgatan 10A

Övrigt
Bäckby, Västerås kommun
HusmanHagberg Västerås
6 495 000 kr
362 m²
1 589 m² tomt

Här erbjuds en attraktiv möjlighet att förvärva en mindre hyresfastighet med stabila intäkter och god utvecklingspotential. På Kokillgatan 10A finns denna fastighet med fyra hyreslägenheter samt ytterligare ett fristående hus på tomten. Fastigheten erbjuder en total uthyrningsbar area om cirka 362 kvm (exklusive komplementbyggnad om ca 100 kvm) och passar perfekt för dig som söker en investering…

Premium
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
övrig på Hökvägen 4 Kristiansborg, Västerås kommun - bild 1
övrig på Hökvägen 4 Kristiansborg, Västerås kommun - bild 2
övrig på Hökvägen 4 Kristiansborg, Västerås kommun - bild 3
övrig på Hökvägen 4 Kristiansborg, Västerås kommun - bild 4
övrig på Hökvägen 4 Kristiansborg, Västerås kommun - bild 5

Hökvägen 4

Övrigt
Kristiansborg, Västerås kommun
HusmanHagberg Västerås
5 995 000 kr
307 m²
998 m² tomt

Här erbjuds en unik möjlighet att kombinera ett generöst boende med stabila hyresintäkter. På attraktiva Kristiansborg finns nu denna fastighet med en rymlig etagelägenhet om 163 kvm samt fem uthyrningsbara ettor, perfekt för dig som vill bo själv och samtidigt bygga långsiktig ekonomi genom fastighetsägande. Är visionen att själv bo i etagelägenheten ger de uthyrningsbara ettorna en…

Premium
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
tomt på Augustendalsvägen 8 Kvicksund, Eskilstuna kommun - bild 1
tomt på Augustendalsvägen 8 Kvicksund, Eskilstuna kommun - bild 2
tomt på Augustendalsvägen 8 Kvicksund, Eskilstuna kommun - bild 3
tomt på Augustendalsvägen 8 Kvicksund, Eskilstuna kommun - bild 4
tomt på Augustendalsvägen 8 Kvicksund, Eskilstuna kommun - bild 5

Augustendalsvägen 8

Tomt
Kvicksund, Eskilstuna kommun
HusmanHagberg Västerås
1 795 000 kr
3 079 m²

Välkommen till Augustendal i Kvicksund, en plats där naturen möter bekvämligheten och där du kan bygga ditt drömhem på en fantastisk, högt belägen naturtomt om hela 3079 kvm. Denna generösa tomt i fritt läge erbjuder en unik möjlighet att skapa ditt eget paradis i ett lugnt och fridfullt område. Här vaknar du upp till fågelsång och kan njuta av Mälarens skönhet, endast ett stenkast bort.…

Premium
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
övrig på Malmgatan 16 Norberg/Centrum, Norbergs kommun - bild 1
övrig på Malmgatan 16 Norberg/Centrum, Norbergs kommun - bild 2
övrig på Malmgatan 16 Norberg/Centrum, Norbergs kommun - bild 3
övrig på Malmgatan 16 Norberg/Centrum, Norbergs kommun - bild 4
övrig på Malmgatan 16 Norberg/Centrum, Norbergs kommun - bild 5

Malmgatan 16

Övrigt
Norberg/Centrum, Norbergs kommun
HusmanHagberg Västerås
3 100 000 kr
1 036 m² tomt

Denna välskötta hyresfastighet är centralt belägen i Norberg och erbjuder fyra stycken hyreslägenheter samt en rymlig affärslokal. Fastigheten har genomgått flera betydande investeringar, inklusive en ny fjärrvärmeanläggning, takrenovering och omfattande renovering av hyreslägenheterna. Dessutom finns det en outnyttjad vindsyta, vilket öppnar upp för möjligheter till utveckling och utbyggnad. …

Premium
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
Bäckby, Västerås kommun

Axel oxenstiernas gata 2

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun
HusmanHagberg Västerås
695 000 kr
60 m²
2 rum
vån 2/3
4 407 kr/mån
11 583 kr/m²
Balkong
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
4 rum villa på Hultstigen 28 Bredsand, Enköpings kommun - bild 1
4 rum villa på Hultstigen 28 Bredsand, Enköpings kommun - bild 2
4 rum villa på Hultstigen 28 Bredsand, Enköpings kommun - bild 3

Hultstigen 28

Villa
Bredsand, Enköpings kommun
HusmanHagberg Västerås
4 490 000 kr
118,8 m²
4 rum
1 002 m² tomt
Plus
Nyproduktion
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås
3 rum villa på Ardennergatan 2 Lockmora, Kungsörs kommun - bild 1
3 rum villa på Ardennergatan 2 Lockmora, Kungsörs kommun - bild 2
3 rum villa på Ardennergatan 2 Lockmora, Kungsörs kommun - bild 3

Ardennergatan 2

Villa
Lockmora, Kungsörs kommun
HusmanHagberg Västerås
3 395 000 kr
101 m²
3 rum
2 040 m² tomt
Plus
Nyproduktion
HusmanHagberg Västerås
HusmanHagberg Västerås

Visar 51 - 58 av 58