Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Joel Wikström

Joel Wikström

Om mig

Med en bakgrund som elitfotbollsspelare samt ett norrländskt lugn blir jag ofta beskriven som en vinnarskalle med fokus på att du som säljare eller köpare ska bli nöjd. Med mig som fastighetsmäklare kommer ni att få en driven, personlig och nytänkande mäklare som alltid sätter mina kunders trygghet och målbild i största fokus. Med stark målsträvan, stort engagemang och personliga kundrelationer ger jag allt för att din bostadsaffär blir den bästa möjliga.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Boklövsgränd 4, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 12 maj. 2026

Boklövsgränd 4

Villa
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

150 m²

6 rum

630 m²

Slutpris 6 200 000 kr-3 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Funäsgatan 17, Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Funäsgatan 17

Radhus
Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

130+20,6 m²

5 rum

4 532 kr/mån

Slutpris 5 795 000 kr±0 %

44 577 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Riddersviksvägen 161E, Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Riddersviksvägen 161E

Radhus
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

122,1 m²

6 rum

5 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 430 000 kr-1 %

36 282 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Backlöksvägen 60, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Backlöksvägen 60

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

131 m²

5 rum

329 m²

Slutpris 5 350 000 kr+3 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Abiskovägen 6

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

70 m²

3 rum

4 646 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr+100 %

40 000 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Nässelstigen 71

Radhus
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

110+5 m²

5 rum

169 m²

Slutpris 4 700 000 kr±0 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Lindaus väg 10, Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Lindaus väg 10

Villa
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

178+4 m²

6 rum

600 m²

Slutpris 6 900 000 kr-1 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Vidholmsbackarna 94, Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Vidholmsbackarna 94

Villa
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

136+51 m²

7 rum

1 035 m²

Slutpris 7 100 000 kr-5 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Melongatan 20, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Melongatan 20

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

37 m²

1 rum

3 709 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 375 000 kr-2 %

37 162 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 dec. 2025

Ångermannagatan 158

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

36 m²

1,5 rum

3 020 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

47 083 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Ångermannagatan 164, Vällingby Centrum, Stockholms kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Ångermannagatan 164

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

36 m²

1,5 rum

2 905 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

44 306 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Tallskogsgränd 12, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Tallskogsgränd 12

Villa
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

138+30 m²

5 rum

602 m²

Slutpris 5 760 000 kr+5 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Kattfotsbacken 52, Hässelby Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Kattfotsbacken 52

Radhus
Hässelby Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

123+64 m²

6 rum

183 m²

Slutpris 4 000 000 kr+1 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Formansgränd 7, Hässelby Gård, Stockholms kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Formansgränd 7

Radhus
Hässelby Gård, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

95+24 m²

4 rum

304 m²

Slutpris 3 895 000 kr±0 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Grönbetevägen 40

Radhus
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

149+10 m²

7 rum

287 m²

Slutpris 4 800 000 kr+4 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Kärvbacken 9

Villa
Spånga Sundby, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

105+98 m²

7 rum

1 695 m²

Slutpris 8 360 000 kr+1 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Kirunagatan 54

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

26 m²

1 rum

1 882 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr+8 %

53 846 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Ångermannagatan 170

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

77,5 m²

3 rum

5 913 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 110 000 kr-8 %

27 226 kr/m²

HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Kälvestavägen 121

Villa
Spånga Solhem, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

135+71 m²

6 rum

1 088 m²

Slutpris 7 550 000 kr-10 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Friherregatan 129

Radhus
Hässelby, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

101+34 m²

4 rum

276 m²

Slutpris 4 300 000 kr+3 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 maj. 2025

Gränsvägen 292

Radhus
Spånga Solhem, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

108 m²

4 rum

145 m²

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Hässelby strandväg 71

Radhus
Hässelby Södra Villastad, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

132+33 m²

6 rum

349 m²

Slutpris 7 550 000 kr+13 %
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

Visar alla 22