Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Joel Wikström

Joel Wikström

Om mig

Med en bakgrund som elitfotbollsspelare samt ett norrländskt lugn blir jag ofta beskriven som en vinnarskalle med fokus på att du som säljare eller köpare ska bli nöjd. Med mig som fastighetsmäklare kommer ni att få en driven, personlig och nytänkande mäklare som alltid sätter mina kunders trygghet och målbild i största fokus. Med stark målsträvan, stort engagemang och personliga kundrelationer ger jag allt för att din bostadsaffär blir den bästa möjliga.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Grimstagatan 58D Vällingby Grimsta, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Grimstagatan 58D Vällingby Grimsta, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Grimstagatan 58D Vällingby Grimsta, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Grimstagatan 58D Vällingby Grimsta, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Grimstagatan 58D Vällingby Grimsta, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:30

Grimstagatan 58D

Lägenhet
Vällingby Grimsta, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 495 000 kr
60 m²
2 rum
5 451 kr/mån
24 917 kr/m²

Eftertraktad tvåa med uteplats! I populära Grimsta finner du denna trivsamma och välplanerade lägenhet med närhet till både vackra naturområden och badplatser, såsom Kanaanbadet, samt smidiga kommunikationer via tunnelbanan. - Stambytt och fräscht badrum - Rymligt sovrum - Extra förråd på entréplan - Gångavstånd till tunnelbana - Nära natur och badmöjligheter

Premium
Uteplats
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1,5 rum lägenhet på Rabattvägen 40 Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Rabattvägen 40 Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Rabattvägen 40 Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Rabattvägen 40 Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Rabattvägen 40 Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Rabattvägen 40

Lägenhet
Vällingby - Johannelund, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 650 000 kr
34 m²
1,5 rum
vån 4/5
2 610 kr/mån
48 529 kr/m²

Välkommen till Rabattvägen 40 – en stilren och ljus bostad med modern känsla, grönskande omgivningar och garageplats tillgänglig i föreningen. Här bor du i en smart planerad 1:a om 34 kvm, med en stor balkong där du kan njuta av lugnet och solen i en trivsam miljö. Bostaden bjuder på öppen planlösning, goda förvaringsmöjligheter och fina ytskikt där nyproduktionskänslan fortfarande sitter i…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
3 rum lägenhet på Liljeörnsgränd 1 Hässelby - Lövsta allé, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Liljeörnsgränd 1 Hässelby - Lövsta allé, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Liljeörnsgränd 1 Hässelby - Lövsta allé, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Liljeörnsgränd 1 Hässelby - Lövsta allé, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Liljeörnsgränd 1 Hässelby - Lövsta allé, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 10:15

Liljeörnsgränd 1

Lägenhet
Hässelby - Lövsta allé, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
2 195 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/3
7 630 kr/mån
26 446 kr/m²

LJUS OCH VÄLPLANERAD 3:A I EFTERTRAKTAD FÖRENING Välkommen till en modern och trivsam bostad med genomgående ljusa ytor och en smart planlösning. Här erbjuds ett funktionellt kök, ett stilrent helkaklat badrum samt en rymlig balkong som enkelt möbleras och kan nyttjas stora delar av året. Goda förvaringsmöjligheter bidrar till ett bekvämt boende. -Byggår 2008 -Smidiga kommunikationer med…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
4 rum lägenhet på Bygärdesvägen 3 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bygärdesvägen 3 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bygärdesvägen 3 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bygärdesvägen 3 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bygärdesvägen 3 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:15

Bygärdesvägen 3

Lägenhet
Spånga Bromsten, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
3 395 000 kr
112 m²
4 rum
vån 3/3
5 886 kr/mån
30 313 kr/m²

Snart ges möjlighet att förvärva denna välplanerade och ljusa 4 rok högst upp i huset – ett hem som kombinerar komfort, rymd och ett attraktivt läge i populär förening. Bostaden erbjuder en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum som skapar härliga sällskapsytor. Den inglasade balkongen förlänger säsongen och blir en naturlig plats för avkoppling från tidig vår till sen höst.…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 rum lägenhet på Östersundsgatan 7 Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Östersundsgatan 7 Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Östersundsgatan 7 Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Östersundsgatan 7 Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Östersundsgatan 7 Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj

Östersundsgatan 7

Lägenhet
Vällingby - Råcksta, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 395 000 kr
27 m²
1 rum
vån 1/15
1 954 kr/mån
51 667 kr/m²

Välkomna till denna välplanerade och nyproducerade 1:a om 27 kvm med uteplats i soligt västerläge. I populära Vällingby Parkstad med tunnelbanan och Hemköp runt hörnet! På varje våningsplan finns tvättstuga. Föreningen erbjuder även tillgång till en biograf med surroundljud och 27 sittplatser. Högst upp i huset finns ett samlingsrum/festlokal för upp till 50 personer samt en stor takterrass…

Premium
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
3,5 rum lägenhet på Loviselundsvägen 9 Hässelby Gård, Stockholms kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Loviselundsvägen 9 Hässelby Gård, Stockholms kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Loviselundsvägen 9 Hässelby Gård, Stockholms kommun - bild 3
3,5 rum lägenhet på Loviselundsvägen 9 Hässelby Gård, Stockholms kommun - bild 4
3,5 rum lägenhet på Loviselundsvägen 9 Hässelby Gård, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:45

Loviselundsvägen 9

Lägenhet
Hässelby Gård, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 495 000 kr
69 m²
3,5 rum
vån 1/7
8 286 kr/mån
21 667 kr/m²

Varmt välkommen till en smart planerad 3,5a om 69 kvm. Stora fönsterpartier i hela lägenheten som fyller bostaden med ljus. Praktiskt extrarum som med enkelhet kan användas som ett sovrum. Vardagsrummet och köket ligger i en delvis-öppen planlösning vilket ger bostaden en känsla av rymd. - Extra takhöjd ger en härlig rymd i lägenheten - Garage under huset med direktåtgång via hissen -…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 rum lägenhet på Bygärdesvägen 4 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bygärdesvägen 4 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bygärdesvägen 4 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bygärdesvägen 4 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bygärdesvägen 4 Spånga Bromsten, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Bygärdesvägen 4

Lägenhet
Spånga Bromsten, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 195 000 kr
28 m²
1 rum
vån 2/3
2 103 kr/mån
42 679 kr/m²

Välplanerad etta om 28 kvm med smart disponerade ytor och låg månadsavgift – ett perfekt första boende. Lägenheten är belägen mitt i ett grönskande och lugnt villaområde som erbjuder en trygg och trivsam boendemiljö. Till bostaden hör en stor privat trädgård, idealisk för avkoppling, umgänge eller odling, samt gratis gatuparkering i området. Här bor du med närhet till goda kommunikationer:…

Premium
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
Hässelby Gård, Stockholms kommun

Beata Sparres gränd 20I

Radhus
Hässelby Gård, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
3 495 000 kr
116 m²
5 rum
7 649 kr/mån
30 129 kr/m²
Uteplats
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 rum lägenhet på Follingbogatan 22 Bromma, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Follingbogatan 22 Bromma, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Follingbogatan 22 Bromma, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Follingbogatan 22 Bromma, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Follingbogatan 22 Bromma, Stockholms kommun - bild 5

Follingbogatan 22

Lägenhet
Bromma, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 295 000 kr
23 m²
1 rum
vån 3/4
3 114 kr/mån
56 304 kr/m²

- Bredband och el inkluderat i avgiften - Föreningen äger marken - Nyskick - Stort badrum med trevligt fönster Varmt välkomna till denna kvadratssmarta bostad som med sin optimala planlösning gör det enkelt att möblera. Generöst ljusinsläpp genom vackert fönster med spröjs ochdjup nisch. Här ryms både säng eller ett sängskåp. Du har ett väl utrustad kokvrå med kyl, induktionshäll och…

Premium
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
4 rum lägenhet på Trolle-Bondes Gata 7 Vällingby Nälsta, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Trolle-Bondes Gata 7 Vällingby Nälsta, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Trolle-Bondes Gata 7 Vällingby Nälsta, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Trolle-Bondes Gata 7 Vällingby Nälsta, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Trolle-Bondes Gata 7 Vällingby Nälsta, Stockholms kommun - bild 5

Trolle-Bondes Gata 7

Lägenhet
Vällingby Nälsta, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
3 195 000 kr
76 m²
4 rum
vån 1/4
6 003 kr/mån
42 039 kr/m²

Välkommen till en smakfullt disponerad fyrarumslägenhet om 76 kvm, med ett boende som kombinerar lägenhetslivets bekvämligheter med radhusets frihetskänsla. Lägenheten rymmer tre funktionella sovrum, ett ljust vardagsrum med plats för både umgänge och avkoppling, samt en stor balkong i soligt läge – perfekt för sommaren! Här bor du med närhet till både Nälstaskolan och förskola, vilket gör det…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 rum lägenhet på Vittangigatan 16 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vittangigatan 16 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vittangigatan 16 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vittangigatan 16 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vittangigatan 16 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 5

Vittangigatan 16

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
1 795 000 kr
34 m²
1 rum
vån 3/10
2 785 kr/mån
52 794 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade lägenhet om 34 kvadratmeter, perfekt belägen i hjärtat av Vällingby Centrum på Vittangigatan. Här erbjuds en bostad med närhet till både kommunikationer och ett brett utbud av service och shopping. Den centrala placeringen gör det enkelt att ta sig runt, vare sig du pendlar till jobbet eller vill utforska resten av Stockholm. Lägenheten ligger i en förening…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga
HusmanHagberg Vällingby/Hässelby/Spånga

Visar alla 11