Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Erik Laggar

Erik Laggar

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Takpannevägen 112, Åby Park, Vallentuna kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Takpannevägen 112

Radhus
Åby Park, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

109 m²

4 rum

6 924 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

22 890 kr/m²

Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Fritzbergsvägen 9, 3 tr (högst upp)

Lägenhet
Bällstalund, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

34 m²

1 rum

4 575 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-10 %

39 706 kr/m²

Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Bergvägen 21B

Villa
Rickeby, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

146 m²

5 rum

701 m²

Slutpris 7 300 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Tallåsvägen 6, 1tr, Kragstalund, Vallentuna kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Tallåsvägen 6, 1tr

Lägenhet
Kragstalund, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

76,1 m²

3 rum

5 545 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

26 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Rialavägen 44

Fritidshus
Garns-Ekskogen/Brottby, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

58 m²

3 rum

4 017 m²

Slutpris 3 620 000 kr+21 %
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna

Visar 26 - 30 av 30