- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Umeå
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Oriongatan 10B
Tavleliden, Umeå kommun
107 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 3 550 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Umeå

Brogatan 25
Dragonfältet, Umeå kommun
57 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 990 000 kr±0 %
34 912 kr/m²
Fastighetsbyrån Umeå
Visar 201 - 202 av 202