Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Uddevalla

Fastighetsbyrån Uddevalla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Bön 712, lgh 2008 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bön 712, lgh 2008 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bön 712, lgh 2008 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bön 712, lgh 2008 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bön 712, lgh 2008 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 5
Ons 27 maj kl 16:30

Bön 712, lgh 2008

Lägenhet
Bokenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
850 000 kr
60,5 m²
2 rum
vån 1/1
3 430 kr/mån
14 050 kr/m²

Välkommen till Brf Bokenäs gård! Ett fantastiskt boende för både fritids- och permanentboende. Uthyrningsmöjligheter finns. Här erbjuds 2 r.o.k. om 60,5 kvm i markplan med öppen planlösning och solig altan. Hela lägenheten är renoverad med appstyrd värmepump/ac, ytskikt, badrum och nya vitvaror i köket. I brf Bokenäs Gård kan du bo året runt eller använda lägenheten som fritidsboende. I…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
2 rum lägenhet på Österled 15B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Österled 15B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Österled 15B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Österled 15B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Österled 15B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 18:30

Österled 15B

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
950 000 kr
52 m²
2 rum
vån 3/3
3 620 kr/mån
18 269 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade tvåa om 52 kvadratmeter – ett hem där varje kvadrat är smart utnyttjad och helheten känns genomtänkt! Den moderna, enhetliga interiören skapar en ljus och harmonisk atmosfär som gör det enkelt att bara flytta in och börja trivas. Köket, renoverat 2017, är ljust och fräscht med goda arbetsytor och bra förvaring. Det rymliga vardagsrummet erbjuder…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
3 rum lägenhet på Vindfällegatan 10 Dalaberg, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vindfällegatan 10 Dalaberg, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vindfällegatan 10 Dalaberg, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vindfällegatan 10 Dalaberg, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vindfällegatan 10 Dalaberg, Uddevalla kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 17:00

Vindfällegatan 10

Lägenhet
Dalaberg, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
425 000 kr
70,5 m²
3 rum
vån 1
4 834 kr/mån
6 028 kr/m²

Trivsam 3:a med uteplats på Vindfället! Välkommen till denna välplanerade bostadsrätt om 70,5 kvm, belägen på första våningen i omtyckta Riksbyggens Brf Uddevallahus Nr 15. Här erbjuds en ljus och funktionell 3-rumslägenhet med stor potential – perfekt för såväl förstagångsköparen som för dig som söker ett bekvämt och lättskött boende. Lägenheten har en praktisk planlösning som passar både…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
2 rum lägenhet på Regementsvägen 4 Centrum, Uddevalla kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Regementsvägen 4 Centrum, Uddevalla kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Regementsvägen 4 Centrum, Uddevalla kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Regementsvägen 4 Centrum, Uddevalla kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Regementsvägen 4 Centrum, Uddevalla kommun - bild 5

Regementsvägen 4

Lägenhet
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 695 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/3
3 407 kr/mån
30 818 kr/m²

Tvåa i nyskick med balkong och härligt ljusinsläpp på Regementsvägen 4! Välkommen till denna välplanerade tvårummare om ca 55 kvm med härlig balkong och generöst ljusinsläpp. Här bor du bekvämt med närhet till både centrum, natur och goda kommunikationer. - Ljust och luftigt vardagsrum med plats för både soffgrupp och matsalsdel. - Balkong i soligt läge – perfekt för morgonkaffet. - Stilrent…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 rum lägenhet på Morgonbrisvägen 1F Unneröd, Uddevalla kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Morgonbrisvägen 1F Unneröd, Uddevalla kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Morgonbrisvägen 1F Unneröd, Uddevalla kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Morgonbrisvägen 1F Unneröd, Uddevalla kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Morgonbrisvägen 1F Unneröd, Uddevalla kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 19:00

Morgonbrisvägen 1F

Lägenhet
Unneröd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
595 000 kr
28,6 m²
1 rum
vån 3/3
2 225 kr/mån
20 804 kr/m²

Ljus och fräscha 1:a med kök på översta våningen! Lägenheten är totalrenoverad med enhetliga golv, vita väggar, nya garderober, nytt kök och nytt badrum. Kök med bra förvaring, allrum som man enkelt kan dela av för avskild sovalkov, helkaklat badrum förberett för tvättmaskin och hall med gott om garderober. Härlig balkong på gaveln med skön förmiddagssol. Välskött brf och en månadsavgift på…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
övrig på Genavägen 14B Högsäter, Färgelanda kommun - bild 1
övrig på Genavägen 14B Högsäter, Färgelanda kommun - bild 2
övrig på Genavägen 14B Högsäter, Färgelanda kommun - bild 3
övrig på Genavägen 14B Högsäter, Färgelanda kommun - bild 4
övrig på Genavägen 14B Högsäter, Färgelanda kommun - bild 5

Genavägen 14B

Övrigt
Högsäter, Färgelanda kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 150 000 kr
200 m²
928 m² tomt

Industrifastighet med bra marknadsföringsläge. Enligt Trafikverket passerar ca 3,000 bilar denna fastighet varje dag på länsväg 172 som förbi adressen är begränsad till 50km/h. Tack vare detta har de verksamheter som nyttjat lokalen kunnat fungera utan större extra marknadsföring. Förråd, gatukiosk, servicebutik och nu senast däckverkstad är den historiska användningen. Idag finns nödvändiga…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
5 rum villa på Fyrmästaregatan 6 Centrum, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum villa på Fyrmästaregatan 6 Centrum, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum villa på Fyrmästaregatan 6 Centrum, Uddevalla kommun - bild 3
5 rum villa på Fyrmästaregatan 6 Centrum, Uddevalla kommun - bild 4
5 rum villa på Fyrmästaregatan 6 Centrum, Uddevalla kommun - bild 5

Fyrmästaregatan 6

Villa
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
2 395 000 kr
107 + 7 m²
5 rum
791 m² tomt

På kort promenadavstånd från centrum ligger Fyrmästaregatan och denna historiska byggnad från 1912. Uppförd i timmer med en insynsskyddad och privat trädgård i sluttningen mot berget. Soligt läge mot söder och möjlighet att utveckla vidare i den för området förhållandevis stora tomten. Invändigt en bostad som blandar nytt med äldre i en fin kombination. 2-3 sovrum och dubbla WC utöver vardagsrum…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
4 rum villa på Furuhallsvägen 7 Furuhall, Uddevalla kommun - bild 1
4 rum villa på Furuhallsvägen 7 Furuhall, Uddevalla kommun - bild 2
4 rum villa på Furuhallsvägen 7 Furuhall, Uddevalla kommun - bild 3
4 rum villa på Furuhallsvägen 7 Furuhall, Uddevalla kommun - bild 4
4 rum villa på Furuhallsvägen 7 Furuhall, Uddevalla kommun - bild 5

Furuhallsvägen 7

Villa
Furuhall, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
3 995 000 kr
122 + 27 m²
4 rum
809 m² tomt

Välkommen till Furuhall och ett välplanerat enplanhus uppfört 2017. Här slipper du den långa byggprocessen med alla beslut som det innebär och får ett bekvämt och bekymmersfritt hem. Planlösningen är vald med omsorg för att ge luftiga och öppna ytor där kök och vardagsrum får stå i fokus samtidigt som 3st ordentliga sovrum också inryms. Ett väl valt hus för sin tomt där utsikten ständigt gör sig…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
5 rum lägenhet på Onsdagsvägen 25 Kurveröd, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Onsdagsvägen 25 Kurveröd, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Onsdagsvägen 25 Kurveröd, Uddevalla kommun - bild 3
Idag kl 16:30

Onsdagsvägen 25

Lägenhet
Kurveröd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 995 000 kr
109 m²
5 rum
vån 1/2
6 923 kr/mån
18 303 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
5 rum lägenhet på Västgötavägen 21 Centrum, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Västgötavägen 21 Centrum, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Västgötavägen 21 Centrum, Uddevalla kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Västgötavägen 21 Centrum, Uddevalla kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Västgötavägen 21 Centrum, Uddevalla kommun - bild 5
Budgivning pågår

Västgötavägen 21

Lägenhet
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 995 000 kr
98 m²
5 rum
vån 2/3
4 951 kr/mån
20 357 kr/m²

Drömmer du om ett hem med karaktär, rymd och ett centralt läge? Då är denna smakfullt renoverade gavelfemma på andra våningen i hjärtat av Uddevalla något alldeles extra! På 98 kvadratmeter möts du av ett hem där ljuset flödar in från flera väderstreck och där varje yta är genomtänkt. Kombinationen av moderna materialval och rustika inslag skapar en varm, ombonad känsla – ett hem som känns både…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
6 rum villa på Västra Gröngatan 23A Centrum, Uddevalla kommun - bild 1
6 rum villa på Västra Gröngatan 23A Centrum, Uddevalla kommun - bild 2
6 rum villa på Västra Gröngatan 23A Centrum, Uddevalla kommun - bild 3

Västra Gröngatan 23A

Villa
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
2 650 000 kr
133 + 71 m²
6 rum
551 m² tomt
Plus
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
3 rum lägenhet på Ulvövägen 45 lgh 1 Ulvön, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ulvövägen 45 lgh 1 Ulvön, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ulvövägen 45 lgh 1 Ulvön, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ulvövägen 45 lgh 1 Ulvön, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ulvövägen 45 lgh 1 Ulvön, Uddevalla kommun - bild 5

Ulvövägen 45 lgh 1

Lägenhet
Ulvön, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 975 000 kr
44 m²
3 rum
vån 1/1
1 733 kr/mån
44 886 kr/m²

Välkommen till Bostadsrättsföreningen Ulvön Utsikten och ett fritidsboende i verkligt unik miljö! Här bor du på bilfri ö med havet som närmaste granne. Utsikten är magisk med vacker vy från Ljungskile ner mot Stenungssund och bort mot Orust. Ön erbjuder både lugn och avslappnad tillvaro med sol och bad från klippor, sandstränder och bryggor och aktiviteter som båtturer, fiske, promenader och…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
2 rum lägenhet på Måltemyrsvägen 1B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Måltemyrsvägen 1B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Måltemyrsvägen 1B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Måltemyrsvägen 1B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Måltemyrsvägen 1B Äsperöd, Uddevalla kommun - bild 5

Måltemyrsvägen 1B

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
795 000 kr
56 m²
2 rum
vån 2/3
3 809 kr/mån
14 196 kr/m²

Välkommen till Äsperöd och Måltemyrsvägen 1B! Här kan vi nu erbjuda en fräsch tvårumslägenhet med genomgående hög standard. Lägenhetens smarta planlösning ger dig en härlig känsla av volym. Från vardagsrummet når du direkt den ljusa balkongen för härliga stunder där du möter kvällssolen på första parkett! Äsperöd ger dig en perfekt mix av närhet till grönskande naturreservat, vackra motionsspår…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Unneröd, Uddevalla kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Morgonbrisvägen 2A

Lägenhet
Unneröd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
275 000 kr
28,6 m²
1 rum
vån 3/3
2 536 kr/mån
9 615 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
3 rum lägenhet på Bokenäs Fossen 425 - Stuga 1 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bokenäs Fossen 425 - Stuga 1 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bokenäs Fossen 425 - Stuga 1 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bokenäs Fossen 425 - Stuga 1 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bokenäs Fossen 425 - Stuga 1 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 5

Bokenäs Fossen 425 - Stuga 1

Lägenhet
Bokenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 995 000 kr
57 m²
3 rum
vån 1/1
2 450 kr/mån
35 000 kr/m²

Fossen – Ett semesterparadis vid Gullmarsfjorden! Älskar du natur, avkoppling, bad, spännande aktiviteter eller att umgås med familj och vänner? Då har du hittat rätt! I en skyddad vik inne i vackra Gullmarsfjorden ligger Brf Bokenäs Fossen – en plats skräddarsydd för semesterfirande familjer. Här möts du av vidsträckta vyer, mjukt rundade bohusklippor och saltstänkta vindar som bär doften av…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
3 rum lägenhet på Bön 714 - lgh 1102  Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bön 714 - lgh 1102  Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bön 714 - lgh 1102  Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bön 714 - lgh 1102  Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bön 714 - lgh 1102  Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 5
Ons 27 maj kl 16:30

Bön 714 - lgh 1102

Lägenhet
Bokenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 395 000 kr
74 m²
3 rum
vån 2/2
3 729 kr/mån
18 851 kr/m²

Välkommen till fantastiska Bokenäs gård! Här får du ett naturnära boende i en helt nybyggd lägenhet om 3 r.o.k. Lägenheten ligger på 2:a och har entré direkt från utsidan som vetter mot ängen och den lummiga delen av Bokenäs gård. Lägenheten är en del av Brf Bokenäs Gård. Här kan du bo året runt eller använda lägenheten som fritidsboende. Möjlighet finns också att hyra ut för den som önskar. …

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
övrig på Torpane 215 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 1
övrig på Torpane 215 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 2
övrig på Torpane 215 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 3
övrig på Torpane 215 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 4
övrig på Torpane 215 Bokenäs, Uddevalla kommun - bild 5

Torpane 215

Övrigt
Bokenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
8 500 000 kr
497 m²
1,4 ha tomt

Exklusiv fastighet på Bokenäs med ett läge som är unikt, då det är nära kommunikationer och vägen mot både Lysekil och Uddevalla, perfekt läge för en affärsrörelse med hela Bohuslän i närheten. Byggnaderna är uppförda från 2007 och framåt och har en hög kvalité och inbjuder till flera användningsområden då man har restaurangkök, festlokal med scen och dansgolv, exklusiva växthus, hus för…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
övrig på Bartilsgatan 7 Centrum, Uddevalla kommun - bild 1
övrig på Bartilsgatan 7 Centrum, Uddevalla kommun - bild 2
övrig på Bartilsgatan 7 Centrum, Uddevalla kommun - bild 3
övrig på Bartilsgatan 7 Centrum, Uddevalla kommun - bild 4
övrig på Bartilsgatan 7 Centrum, Uddevalla kommun - bild 5

Bartilsgatan 7

Övrigt
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
7 500 000 kr
533 m²
812 m² tomt

Hyresfastighet med attraktivt läge i centrala Uddevalla. Fastigheten rymmer fem välpla- nerade lägenheter, fördelade över två separata huvudentréer. Flera av bostäderna är generösa till ytan och erbjuder tidstypiska detaljer såsom högt i tak och vackra spröjsade flaggfönster. Två av fastighetens parkeringsplatser är försedda med elbilsladdare. Med en kort promenad till stadskärnan nås handel,…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
4 rum villa på Rådanefors Stora Ekvägen 1 Färgelanda, Färgelanda kommun - bild 1
4 rum villa på Rådanefors Stora Ekvägen 1 Färgelanda, Färgelanda kommun - bild 2
4 rum villa på Rådanefors Stora Ekvägen 1 Färgelanda, Färgelanda kommun - bild 3
4 rum villa på Rådanefors Stora Ekvägen 1 Färgelanda, Färgelanda kommun - bild 4
4 rum villa på Rådanefors Stora Ekvägen 1 Färgelanda, Färgelanda kommun - bild 5

Rådanefors Stora Ekvägen 1

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 495 000 kr
102 + 60 m²
4 rum
1 863 m² tomt

Lantligt beläget mellan två sjöar ligger Rådanefors. En blandning mellan natur och nära promenadavstånd till badplats samtidigt som du har grannar intill. Fastigheten har genomgått omfattande renoveringar och erbjuder idag en god standard. Bland annat har bergvärme installerats, badrum och WC renoverats, ytskikt uppdaterats och ett stilfullt kök skapats. Trädgården är optimerad med terrasserade…

Premium
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Unneröd, Uddevalla kommun
Ons 20 maj kl 17:00

Östanvindsvägen 5C

Lägenhet
Unneröd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
650 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 1/3
3 882 kr/mån
11 304 kr/m²
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Sundsandvik, Uddevalla kommun
Mån 18 maj kl 11:00

Sundsandvik 427

Lägenhet
Sundsandvik, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 995 000 kr
100 m²
4 rum
vån 2/3
7 805 kr/mån
19 950 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Herrestad, Uddevalla kommun
Budgivning pågår
Idag kl 17:00

Talmansvägen 31B

Lägenhet
Herrestad, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
1 495 000 kr
79 m²
4 rum
vån 1/2
5 844 kr/mån
18 924 kr/m²
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Dalaberg, Uddevalla kommun
Tor 21 maj kl 17:30

Vindfällegatan 13

Lägenhet
Dalaberg, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
630 000 kr
54 m²
2 rum
vån 0/3
3 900 kr/mån
11 667 kr/m²
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
5 rum villa på Kristinebergsvägen 1A Kapelle, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum villa på Kristinebergsvägen 1A Kapelle, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum villa på Kristinebergsvägen 1A Kapelle, Uddevalla kommun - bild 3
5 rum villa på Kristinebergsvägen 1A Kapelle, Uddevalla kommun - bild 4
5 rum villa på Kristinebergsvägen 1A Kapelle, Uddevalla kommun - bild 5

Kristinebergsvägen 1A

Villa
Kapelle, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
2 875 000 kr
133 + 5 m²
5 rum
518 m² tomt

Välkommen till detta trevliga hus mitt i Kapelle, Uddevalla. Detta hem med anor från 1800-talet, har bevarat sin charm genom åren samtidigt som det moderniserats för att möta dagens standard. Här erbjuds en magisk trädgårdsmiljö med flera insynsskyddade uteplatser! Läget är perfekt för er som älskar att vara nära allt. Med centrum runt hörnet har ni närhet till butiker, restauranger och…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Dalaberg, Uddevalla kommun

Vindfällegatan 12

Lägenhet
Dalaberg, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla
700 000 kr
73 m²
3 rum
vån 2
4 761 kr/mån
9 589 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla

Visar 101 - 125 av 156