Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Tumba

Fastighetsbyrån Tumba

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Plommonvägen 16D

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

71,5 m²

4 rum

Slutpris 2 650 000 kr

37 063 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Norrskensbacken 5

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

81,5 m²

3 rum

Slutpris 2 450 000 kr

30 061 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Bokvägen 2, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Bokvägen 2

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

65+65 m²

3 rum

2 356 m²

Slutpris 4 550 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Gammelvägen 2

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

90 m²

5 rum

Slutpris 6 100 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Annelötsvägen 64, Grödinge, Botkyrka kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Annelötsvägen 64

Villa
Grödinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

137+11 m²

4 rum

2 091 m²

Slutpris 4 100 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Bäverstigen 69

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

127 m²

5 rum

Slutpris 4 075 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Flottiljvägen 99, Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Flottiljvägen 99

Radhus
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

135 m²

5 rum

486 m²

Slutpris 5 220 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Poppelvägen 4, Vårsta, Botkyrka kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Poppelvägen 4

Villa
Vårsta, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

110+8 m²

4 rum

564 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Ringvägen 1L , Vårsta, Botkyrka kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Ringvägen 1L

Lägenhet
Vårsta, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

49 m²

2 rum

3 552 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

34 592 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Friluftsvägen 65

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

150 m²

6 rum

Slutpris 6 150 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Dalvägen 148, Vårsta, Botkyrka kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Dalvägen 148

Lägenhet
Vårsta, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

53 m²

2 rum

5 021 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

30 094 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Tullingebergsvägen 50

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

84,5 m²

3 rum

Slutpris 2 500 000 kr

29 586 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Nyängsvägen 27, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Nyängsvägen 27

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

58 m²

1,5 rum

4 983 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

27 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Lantjägarvägen 46A, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Lantjägarvägen 46A

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

69 m²

3 rum

6 036 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

23 913 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Gröndalsvägen 1

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

32 m²

1 rum

Slutpris 980 000 kr

30 625 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Nordanvägen 9M

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

26+10 m²

1 rum

1 556 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

67 308 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Aftonvägen 5, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Aftonvägen 5

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

69 m²

3 rum

4 129 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

37 609 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Nibblevägen 28

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

212 m²

7 rum

Slutpris 6 400 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Björkvägen 57, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Björkvägen 57

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

134 m²

5 rum

372 m²

Slutpris 4 350 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Månstorpsvägen 22, 1 tr, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Månstorpsvägen 22, 1 tr

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

60 m²

2 rum

3 779 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

32 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Skäcklingevägen 211

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

105,5 m²

4 rum

Slutpris 2 475 000 kr

23 460 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Skäcklingevägen 169, 1 tr

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

90,5 m²

4 rum

Slutpris 2 200 000 kr

24 309 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Hanvedens Allé 53B , Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Hanvedens Allé 53B

Lägenhet
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

82 m²

4 rum

6 380 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr±0 %

35 366 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Skäcklingevägen 51, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Skäcklingevägen 51

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

54 m²

2 rum

4 994 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 305 000 kr-13 %

24 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Lavretsvägen 59, Uttran, Botkyrka kommun
  • Såld 3 apr. 2026

Lavretsvägen 59

Villa
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

186+64 m²

6 rum

1 017 m²

Slutpris 8 530 000 kr+14 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba

Visar 26 - 50 av 230