Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Cecilia Eng

Cecilia Eng

Om mig

Mina kollegor beskriver mig såhär: Cecilia är verkligen en omtyckt medarbetare. Detta på grund av hennes fina sätt att möta människor och vägleda dem genom bostadsaffären på ett tryggt sätt. Bakom det vänliga och glada ansiktet döljer sig också en målinriktad förhandlare. Tydlig och transparent. En riktigt bra mäklare helt enkelt! Här kan du läsa mer om vad mina kunder säger om mig: https://www.reco.se/fastighetsbyran-tumba/cecilia-eng Hör gärna av dig för att boka ett möte med mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Friluftsvägen 69

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

121 m²

5 rum

Slutpris 6 000 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Travbanan 19

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

138 m²

7 rum

1 097 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 400 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Kaggvägen 3

Villa
Grödinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

73 m²

4 rum

2 146 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Nordanvägen 9A

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

134 m²

5 rum

Slutpris 5 395 000 kr

40 261 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Nyängsvägen 31

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

40 m²

1 rum

4 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

37 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Bäverstigen 113

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

127+25 m²

5 rum

241 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Gammelvägen 2

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

90 m²

5 rum

Slutpris 6 100 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Bäverstigen 69

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

127 m²

5 rum

Slutpris 4 075 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Friluftsvägen 65

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

150 m²

6 rum

Slutpris 6 150 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Nibblevägen 28

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

212 m²

7 rum

Slutpris 6 400 000 kr
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Viltstigen 52

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

120 m²

5 rum

644 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Morgonvägen 111, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Morgonvägen 111

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

104+31 m²

4 rum

200 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 895 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Ottevägen 107

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

158+29 m²

7 rum

171 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Adler Salvius väg 92, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Adler Salvius väg 92

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

113+10 m²

5 rum

202 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Ugglevägen 103

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

93 m²

4 rum

131 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025

Nyängsvägen 15

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

56 m²

2 rum

4 546 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 725 000 kr-7 %

30 804 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Trastvägen 7, Grödinge, Botkyrka kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Trastvägen 7

Radhus
Grödinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

127+30 m²

5 rum

267 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 320 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Oxelvägen 48

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

136+25 m²

6 rum

405 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 450 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Adler Salvius väg 35

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

152 m²

6 rum

784 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 075 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Bäverstigen 135

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

91+21 m²

5 rum

260 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Dymmelkärrsvägen 3

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

79 m²

6 rum

1 767 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Askvägen 52

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

145 m²

6 rum

1 620 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 910 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Lignellsvägen 40

Villa
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

149 m²

7 rum

872 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Gröndalsvägen 1, 7 tr

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

35 m²

1 rum

3 373 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

32 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Morgonvägen 239

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba

109 m²

5 rum

164 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba

Visar 1 - 25 av 29