Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Maroan Boudabbous

Maroan Boudabbous

Om mig

Vill du ha en engagerad mäklare som är tillgänglig, tydlig och alltid sätter dina önskemål i första rummet. Jag har arbetat med försäljning sedan jag var 19 år och har bred erfarenhet inom både försäkringar och fondrådgivning. Med tät återkoppling och ett arbetssätt som anpassas efter varje affär skapar jag trygga och lyckade försäljningar. Som mäklare på Fastighetsbyrån får din bostad maximal exponering genom vårt spekulantregister med över 1 700 mäklare i hela landet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sankt Göransgatan 152 , Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Sankt Göransgatan 152

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

43 m²

1,5 rum

2 434 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 870 000 kr+11 %

90 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Atterbomsvägen 28, vån 5/5, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Atterbomsvägen 28, vån 5/5

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

91 m²

3 rum

6 803 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 800 000 kr+10 %

96 703 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Kungsholmsgatan 9, 7 tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Kungsholmsgatan 9, 7 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

39 m²

2 rum

5 044 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 225 000 kr+8 %

108 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Bågljusvägen 7, vån 1, Fridhemsplan, Stockholms kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Bågljusvägen 7, vån 1

Lägenhet
Fridhemsplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

71,5 m²

3 rum

4 761 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 000 000 kr±0 %

83 916 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Drottningholmsvägen 48, vån 9+10, Fridhemsplan, Stockholms kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Drottningholmsvägen 48, vån 9+10

Lägenhet
Fridhemsplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

103,5 m²

4 rum

5 111 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 12 000 000 kr+9 %

115 942 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Sankt Göransgatan 146, vån 4, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Sankt Göransgatan 146, vån 4

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

33 m²

1 rum

1 897 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

95 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
  • Såld 1 mar. 2026

Sankt Göransgatan 146, vån 4

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

78 m²

3 rum

3 798 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 600 000 kr+10 %

84 615 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Nordenflychtsvägen 76, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Nordenflychtsvägen 76

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

92 m²

4 rum

5 768 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 200 000 kr+3 %

78 261 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026

Franzéngatan 16, vån 6/6

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

65 m²

3 rum

4 074 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr-2 %

83 077 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Frödingsvägen 7 , Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Frödingsvägen 7

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

34 m²

1,5 rum

2 509 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

100 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Stagneliusvägen 23, vån 3, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Stagneliusvägen 23, vån 3

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

47,5 m²

2 rum

3 931 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+3 %

84 211 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Bergsgatan 49, Rådhusparken, Stockholms kommun
  • Såld 1 dec. 2025

Bergsgatan 49

Lägenhet
Rådhusparken, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

57 m²

2 rum

3 364 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+2 %

96 491 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Sankt Göransgatan 146, vån 5, Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Sankt Göransgatan 146, vån 5

Lägenhet
Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

78 m²

3 rum

3 798 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 300 000 kr+6 %

80 769 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025

Lustgårdsgatan 20

Lägenhet
Lindhagen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

87 m²

4 rum

4 325 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 610 000 kr+6 %

87 471 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Vitalisvägen 6, 1,5 tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Vitalisvägen 6, 1,5 tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

38,5 m²

2 rum

2 529 kr/mån

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

89 610 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Vitalisvägen 6, 1,5 tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Vitalisvägen 6, 1,5 tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

38,5 m²

2 rum

2 529 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

88 312 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Jakob Westinsgatan 6, Nedre Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Jakob Westinsgatan 6

Lägenhet
Nedre Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

65 m²

2,5 rum

2 108 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 600 000 kr+15 %

132 308 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Kungsklippan 11, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmstorg, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

24 m²

1 rum

3 142 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr±0 %

100 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Sankt Eriksgatan 43

Lägenhet
Fridhemsplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

27 m²

1 rum

1 967 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

122 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Celsiusgatan 8, Kronobergsparken, Stockholms kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Celsiusgatan 8

Lägenhet
Kronobergsparken, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

43,5 m²

2 rum

2 535 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 650 000 kr+6 %

106 897 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Lindhagensterrassen 27, Lindhagen, Stockholms kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Lindhagensterrassen 27

Lägenhet
Lindhagen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

80 m²

3 rum

3 908 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 900 000 kr-1 %

86 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Gjörwellsgatan 15

Lägenhet
Marieberg, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

35,8 m²

1 rum

2 439 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

90 782 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

Nordenflychtsvägen 78

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

55 m²

2 rum

3 278 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr+5 %

83 636 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

Visar alla 23