Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Hanna Spejare

Hanna Spejare

Om mig

Mötet med människor och att bemöta olika behov är något som ger mig energi. Jag vet att genom att göra det lilla extra och vara flexibel skapas nöjda kundrelationer. När du anlitar mig kommer du att ha mitt fulla fokus. Tillgänglighet och ett brinnande engagemang är starka ledord om mig. Känslan när säljare och köpare är riktigt nöjda är oslagbar, då känner jag att jag uppnått målet för mig som fastighetsmäklare. Slå en signal så berättar jag om hur jag kan överträffa dina förväntningar!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Stupvägen 11

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

89,5 m²

4 rum

Slutpris 4 025 000 kr

44 972 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Ribbings väg 10 A

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

70 m²

3 rum

5 197 kr/mån

Slutpris 1 720 000 kr-4 %

24 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Blåklockevägen 1

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

48 m²

2 rum

3 772 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-6 %

51 042 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Pilvägen 26

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

78,3 m²

3 rum

Slutpris 3 150 000 kr

40 230 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Sollentunavägen 287

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

35 m²

1,5 rum

2 706 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

57 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Kruthornsvägen 13

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

57 m²

2 rum

4 437 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr-8 %

24 123 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Bergsbovägen 18

Lägenhet
Centrala Sollentuna, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

40 m²

2 rum

3 459 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-12 %

52 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Sollentunavägen 156

Lägenhet
Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

39 m²

2 rum

3 482 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 122 500 kr-3 %

54 423 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Scoutvägen 2

Radhus
Tegelhagen, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

100,5 m²

4 rum

6 959 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 7 075 000 kr

70 398 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Kruthornsvägen 66A

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

73 m²

3 rum

5 608 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr+14 %

28 082 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Lomvägen 633, BV

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

69 m²

2 rum

Slutpris 2 150 000 kr

31 159 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Sollentunavägen 195A

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

33 m²

1 rum

2 320 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-9 %

60 606 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Margreteborgsvägen 11

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

93 m²

4 rum

5 143 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 895 000 kr±0 %

52 634 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Skjutbanevägen 15

Radhus
Fågelsången, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

90 m²

3 rum

5 811 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 150 000 kr-3 %

46 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Lodvägen 4

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

75,5 m²

3 rum

5 068 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 875 000 kr±0 %

24 834 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Kruthornsvägen 66B

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

38 m²

1,5 rum

3 327 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-10 %

32 895 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Johannesbergsplan 20

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

32 m²

1 rum

2 714 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-4 %

56 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Johannesbergsplan 22

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

36 m²

2 rum

2 957 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

52 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsvägen 35

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

56,5 m²

2 rum

3 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 945 000 kr+2 %

52 124 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsstråket 4

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

55 m²

2 rum

2 207 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

60 909 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Skeppargränd 14

Lägenhet
Rotsunda, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

62,5 m²

2 rum

5 685 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

31 920 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Krögers Promenad 13

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

54 m²

2 rum

3 624 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

61 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Ribbings Väg 14A

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

70 m²

3 rum

5 197 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

23 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Arenanders promenad 47

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

32 m²

1 rum

2 035 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

54 688 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Ribbings väg 8B

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

70 m²

3 rum

5 197 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

22 786 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Visar 1 - 25 av 71