Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Nykvarn

Fastighetsbyrån Nykvarn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Sätravägen 6

Villa
Nykvarn Sätra Gård, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

121 m²

4 rum

1 668 m²

Slutpris 3 800 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 sep. 2025

Hökmossvägen 2B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

39 m²

1 rum

2 574 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

38 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 sep. 2025

Hökmossvägen 51

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

97 m²

4 rum

120 m²

Slutpris 3 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Åkerbärsvägen 26

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

166 m²

6 rum

308 m²

Slutpris 4 550 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Lilla Dammköksvägen 15

Tomt
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

1 002 m²

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Tjäderspelsvägen 19

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

157+55 m²

6 rum

780 m²

Slutpris 5 500 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Smultronvägen 20

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

149 m²

6 rum

257 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 930 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Bruksgatan 6E

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

46 m²

2 rum

2 770 kr/mån

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

43 370 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Sleipners väg 51

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

120+7 m²

5 rum

458 m²

Slutpris 4 010 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Torvmossvägen 22, Nykvarn, Nykvarns kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Torvmossvägen 22

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

208 m²

5 rum

1 010 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 750 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Torvmossvägen 6B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

44 m²

2 rum

4 150 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 975 000 kr-1 %

44 886 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Hökmossvägen 47

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

97 m²

4 rum

144 m²

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Norra Stationsvägen 4B, Centralt, Nykvarns kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Norra Stationsvägen 4B

Lägenhet
Centralt, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

76,5 m²

3 rum

5 385 kr/mån

Slutpris 2 095 000 kr-7 %

27 386 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 aug. 2025

Ramtorpsvägen 37

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

155+11 m²

7 rum

3 006 m²

Slutpris 4 250 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Vidbynäs allé 27B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

119 m²

4 rum

6 424 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

20 966 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Nyponvägen 5

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

118 m²

4 rum

152 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 610 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jul. 2025

Sandstensslingan 15

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

139 m²

4 rum

786 m²

Slutpris 6 900 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025

Sätravägen 41

Villa
Nykvarn Sätra Gård, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

156 m²

5 rum

1 582 m²

Slutpris 5 500 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Midsommarvägen 2

Fritidshus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

62 m²

2 204 m²

Slutpris 1 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Norra Stationsvägen 4C

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

76,8 m²

3 rum

5 414 kr/mån

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

28 581 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Bruksgatan 2A

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

31 m²

1 rum

1 866 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr-2 %

43 548 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jun. 2025

Lövdungestigen 8

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

145 m²

5 rum

387 m²

Slutpris 5 705 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Sleipners väg 11

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

120 m²

5 rum

530 m²

Slutpris 4 050 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Älgstigen 15

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

110 m²

5 rum

5 799 kr/mån

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

23 636 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Ugglevägen 6

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

137+101 m²

6 rum

848 m²

Slutpris 4 850 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn

Visar 51 - 75 av 83