Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Nykvarn

Fastighetsbyrån Nykvarn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Bruksgatan 6b

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

76 m²

3 rum

4 850 kr/mån

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

31 513 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Vidbynäs allé 19A

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

93 m²

4 rum

5 778 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr±0 %

27 419 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Lövdungestigen 36

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

133 m²

4 rum

691 m²

Slutpris 5 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Centrumvägen 4A

Lägenhet
Centralt, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

39 m²

1 rum

3 093 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

35 769 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Stenkullevägen 29

Lägenhet
Centralt, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

51 m²

3 rum

2 991 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

29 314 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Räfsvägen 13

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

106+37 m²

4 rum

1 651 m²

Slutpris 4 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Stenkullevägen 29, lgh 1002

Lägenhet
Centralt, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

51 m²

3 rum

2 991 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 380 000 kr+2 %

27 059 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Skepparvägen 3

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

55 m²

2 rum

4 292 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-7 %

37 273 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Grönstensslingan 7D

Radhus
Brokvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

110 m²

5 rum

5 386 kr/mån

Slutpris 3 250 000 kr-1 %

29 545 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Gammeltorpsvägen 4B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

78 m²

3 rum

6 320 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr-10 %

17 949 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026

Skolhagsvägen 5

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

135+135 m²

5 rum

1 022 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 000 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025

Gammeltorpsvägen 2A

Lägenhet
Nykvarn-generellt, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

55,7 m²

2 rum

4 450 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

35 009 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 dec. 2025

Hästhagsvägen 2

Villa
Nykvarn Sundsvik, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

177+30 m²

7 rum

2 942 m²

Slutpris 6 050 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025

Sätravägen 47

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

151+15 m²

5 rum

1 906 m²

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2025

Torvmossvägen 6B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

41 m²

2 rum

3 982 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 075 000 kr±0 %

50 610 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 nov. 2025

Idrottsvägen 7A

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

143,5 m²

5 rum

8 704 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr±0 %

28 920 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 nov. 2025

Gammeltorpsvägen 2B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

33,6 m²

1 rum

3 014 kr/mån

Slutpris 1 180 000 kr-9 %

35 119 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Bruksgatan 1C

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

46 m²

2 rum

2 770 kr/mån

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

43 370 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Gammeltorpsvägen 2B

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

69,5 m²

3 rum

5 347 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

20 863 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Sleipners väg 47

Radhus
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

120 m²

6 rum

460 m²

Slutpris 3 737 500 kr-2 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Norra Stationsvägen 42D

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

81 m²

4 rum

5 823 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

30 802 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 sep. 2025

Kråkbärsvägen 22

Villa
Nykvarn Sandtorp, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

149 m²

6 rum

324 m²

Slutpris 4 475 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Gammeltorpsvägen 4S

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

70 m²

3 rum

5 526 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

23 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Bruksparken 10

Lägenhet
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

67 m²

3 rum

5 875 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

33 582 kr/m²

Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Näsåvägen 40

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Fastighetsbyrån Nykvarn

66+60 m²

2 rum

2 225 m²

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Nykvarn
Fastighetsbyrån Nykvarn

Visar 26 - 50 av 83