- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Norrtälje
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gökslingan 36
Herräng, Norrtälje kommun
80 m²
4 rum
Slutpris 1 500 000 kr-25 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Himlajordsbacken 11
Bergshamra, Norrtälje kommun
55 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 1 600 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Ekeby gårdsväg 15
Riala, Norrtälje kommun
65 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 100 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Edsbro Bruksgata 15A
Edsbro, Norrtälje kommun
79 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 900 000 kr-10 %
11 392 kr/m²
Fastighetsbyrån Norrtälje

Norra Vintravägen 29
Svanberga, Norrtälje kommun
107+56 m²
3 rum
Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Norrtälje

Sjöängsbacken 1
Väddö, Norrtälje kommun
85+12 m²
4 rum
Slutpris 3 750 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Visar 151 - 156 av 156