Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Norrtälje

Fastighetsbyrån Norrtälje

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skogsfruvägen 55, Rimbo, Norrtälje kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Skogsfruvägen 55

Villa
Rimbo, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

144+26 m²

5 rum

1 000 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 995 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Bäckvägen 6, Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Bäckvägen 6

Fritidshus
Hallstavik, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

76 m²

4 rum

2 149 m²

Slutpris 1 765 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Högklintsvägen 10, Bergshamra, Norrtälje kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Högklintsvägen 10

Fritidshus
Bergshamra, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

91+16 m²

4 rum

2 029 m²

Slutpris 2 250 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Asteroidvägen 4B, Solbacka, Norrtälje kommun
  • Såld 16 aug. 2025

Asteroidvägen 4B

Lägenhet
Solbacka, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

54,5 m²

2 rum

3 797 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

25 688 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Hyttvägen 6, Herräng, Norrtälje kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Hyttvägen 6

Villa
Herräng, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

82+82 m²

4 rum

1 318 m²

Slutpris 1 285 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Västanvik Kvarnvägen 5, Rådmansö - Västanvik, Norrtälje kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Västanvik Kvarnvägen 5

Fritidshus
Rådmansö - Västanvik, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

67 m²

3 rum

2 105 m²

Slutpris 1 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Grindvägen 6 D, Grind, Norrtälje kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Grindvägen 6 D

Lägenhet
Grind, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

115,5 m²

5 rum

8 326 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

15 152 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Roshöjden 11

Tomt
Gräddö, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

1 876 m²

Slutpris 600 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Folkets Hus väg 1, Herräng, Norrtälje kommun
  • Såld 7 aug. 2025

Folkets Hus väg 1

Villa
Herräng, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

69+69 m²

5 rum

1 232 m²

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Bokvägen 2

Villa
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

83 m²

4 rum

2 045 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 aug. 2025

Östra Sjöändan 10

Fritidshus
Bergshamra, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

72 m²

4 rum

2 799 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Spraggarboda 1:97, Norrtälje, Norrtälje kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Spraggarboda 1:97

Tomt
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

2 293 m²

Slutpris 750 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Ringvägen 18, Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 3 aug. 2025

Ringvägen 18

Villa
Hallstavik, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

77+77 m²

4 rum

1 275 m²

Slutpris 1 000 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Åkerövägen 8, Åkerö - Rådmansö, Norrtälje kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Åkerövägen 8

Fritidshus
Åkerö - Rådmansö, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

90+22 m²

4 rum

1 540 m²

Slutpris 1 825 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Slaktarns väg 16, Smara, Norrtälje kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Slaktarns väg 16

Fritidshus
Smara, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

55+30 m²

3 rum

2 611 m²

Slutpris 1 300 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Tunvägen 8c

Lägenhet
Grind, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

40,4 m²

1 rum

2 267 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 975 000 kr-11 %

24 134 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Utveda hamnväg 131, Vätö, Norrtälje kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Utveda hamnväg 131

Fritidshus
Vätö, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

52 m²

3 rum

2 474 m²

Slutpris 1 650 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Johannavägen 18, Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 27 jul. 2025

Johannavägen 18

Villa
Hallstavik, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

123 m²

5 rum

628 m²

Slutpris 860 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Sveagatan 1, Grossgärdet, Norrtälje kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Sveagatan 1

Lägenhet
Grossgärdet, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

54 m²

2 rum

4 046 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-2 %

40 741 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Mora byväg 17, Bergshamra, Norrtälje kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Mora byväg 17

Fritidshus
Bergshamra, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

73+20 m²

3 rum

2 567 m²

Slutpris 2 430 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Ekdalsvägen 42 A, Rimbo, Norrtälje kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Ekdalsvägen 42 A

Lägenhet
Rimbo, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

54 m²

2 rum

4 038 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

21 296 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Skogsviksvägen 1

Fritidshus
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

59 m²

3 rum

1 983 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Mälhamravägen 52, Rimbo, Norrtälje kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Mälhamravägen 52

Tomt
Rimbo, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

1 759 m²

Slutpris 500 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025

Asteroidvägen 4F

Lägenhet
Solbacka, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

31,5 m²

1 rum

2 900 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 445 000 kr±0 %

45 873 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Vigelsjövägen 19B, Norrtälje, Norrtälje kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Vigelsjövägen 19B

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

83,5 m²

4 rum

4 600 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

19 162 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje

Visar 101 - 125 av 156