Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Andreas Derneby

Andreas Derneby

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 5 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 5 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 5 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 5 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 5 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Sjöfartsgatan 5

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
1 785 000 kr
50 m²
2 rum
vån 0/4
5 161 kr/mån
35 700 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Välkommen till denna nyproducerade 2:a om 50 kvm i populära Norrtälje Hamn – ett stilrent hem där ingen tidigare har bott! Här möts du av modern design, genomgående hög standard och en planlösning som maximerar både rymd och funktion. Det smakfulla köket är fullt utrustat med kvalitetsvitvaror och bra arbetsytor. Vardagsrummet är ljust och socialt, med öppen planlösning…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
3 rum lägenhet på Pilgatan 8 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Pilgatan 8 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Pilgatan 8 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Pilgatan 8 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Pilgatan 8 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Pilgatan 8

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
2 945 000 kr
73 m²
3 rum
vån 1/6
6 928 kr/mån
40 342 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Välkommen till en ny lägenhet som ligger ett vågstänk från havet i Norrtälje Hamn. En välplanerad 3:a nära den härliga hamnpromenaden som kantas av uteserveringar, torghandel och en planerad pir med möjlighet till bad i stan. Bostaden är genomtänkt i minsta detalj för att göra vardagen bekväm. Här kan du bo kvar länge, även om livet förändras. Lägenheten har egen tvättmaskin…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
4 rum lägenhet på Pilgatan 2  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Pilgatan 2  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Pilgatan 2  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Pilgatan 2  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Pilgatan 2  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Pilgatan 2

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
3 937 500 kr
98 m²
4 rum
vån 3/5
6 586 kr/mån
40 179 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Här bor du centralt alldeles vid havet i Norrtälje Hamn. En välplanerad 4:a med hörnbalkong i västerläge och tillgång till en fin, grönskande innergård med lekpark och härligt gemensamt inglasat uterum. Bostaden är genomtänkt i minsta detalj för att göra vardagen bekväm. Här kan du bo kvar länge, även om livet förändras. Med egen tvättmaskin, rymligt badrum och…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Bergshamra, Norrtälje kommun

Gunnedetvägen 7A

Tomt
Bergshamra, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
950 000 kr
1 741 m²
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
4 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Pilgatan 6

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
4 387 500 kr
105 m²
4 rum
vån 4/5
7 044 kr/mån
41 786 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Välkommen till denna exklusiva och nyproducerade 4:a på 105 kvm i eftertraktade Norrtälje Hamn! Här blir du den första att flytta in i en bostad med modern design, genomgående hög standard och två härliga balkonger – en mot den lugna innergården den andra ut mot Pilgatan. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en luftig och social atmosfär. Köket är fullt…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
3 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Pilgatan 6  Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Pilgatan 6

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
3 150 000 kr
82 m²
3 rum
vån 3/5
5 834 kr/mån
38 415 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Här bor du centralt alldeles vid havet i Norrtälje Hamn. En välplanerad 3:a med 2 balkonger där den ena balkongen är mot en fin, grönskande innergård med lekpark och härligt gemensamt inglasat uterum. Bostaden är genomtänkt i minsta detalj för att göra vardagen bekväm. Här kan du bo kvar länge, även om livet förändras. Med egen tvättmaskin, rymligt badrum och…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
4 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Östra Rögårdsgatan 17

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
4 165 000 kr
98 m²
4 rum
vån 1/5
8 777 kr/mån
42 500 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Drömboendet till nedsatt pris – passa på innan de försvinner! Välkommen till denna nyproducerade 4:a om 98 kvm i eftertraktade Norrtälje Hamn – en bostad där ingen tidigare har bott! Här möts du av en modern och stilren design med hög standard och en öppen planlösning som skapar en ljus och luftig atmosfär. Perfekt för både familjeliv och sociala tillställningar. Det…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
3 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Rögårdsgatan 17 Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun - bild 5

Östra Rögårdsgatan 17

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
3 210 000 kr
78 m²
3 rum
vån 1/5
7 206 kr/mån
41 154 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Drömboendet till nedsatt pris – passa på innan de försvinner! Välkommen till denna nyproducerade 3:a på 73 kvm i populära Norrtälje Hamn – en bostad där ingen tidigare har bott! Här möts du av en modern och stilren design med genomgående hög standard. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum ger ett ljust och luftigt intryck, vilket skapar den perfekta miljön för…

Pilgatan 8

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje
2 945 000 kr
73 m²
3 rum
vån 0/6
6 928 kr/mån
40 342 kr/m²

PRISSÄNKT LÄGENHET - Drömboendet till nedsatt pris – passa på innan de försvinner! Välkommen till denna nyproducerade 3:a om 73 kvm i eftertraktade Norrtälje Hamn – en bostad där du blir den första att flytta in! Här möts du av en modern och stilren interiör med genomgående hög standard. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en ljus och luftig atmosfär, perfekt för både…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje

Visar 26 - 34 av 34