Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Andreas Derneby

Andreas Derneby

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Planetvägen 107

Lägenhet
Solbacka, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

61,6 m²

2 rum

5 114 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 215 000 kr-10 %

19 724 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Solparksvägen 17A, Solbacka Strand, Norrtälje kommun
  • Såld 9 maj. 2026

Solparksvägen 17A

Lägenhet
Solbacka Strand, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

80 m²

3 rum

6 330 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-6 %

30 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Vigelsjövägen 2

Lägenhet
Vigelsjö, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

54,5 m²

1 rum

4 118 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr+12 %

18 349 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Tullportsgatan 11A

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

27 m²

1 rum

1 260 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-12 %

38 889 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Östra Rögårdsgatan 13

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

79 m²

3 rum

Slutpris 2 765 000 kr

35 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Pilgatan 2

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

47 m²

2 rum

Slutpris 1 450 000 kr

30 851 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Domherrevägen 14C

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

37,8 m²

1 rum

Slutpris 930 000 kr

24 603 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Pilgatan 2

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

77 m²

3 rum

Slutpris 3 075 000 kr

39 935 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Östra Rögårdsgatan 11

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

55 m²

2 rum

Slutpris 2 062 500 kr

37 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Östra Rögårdsgatan 11

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

78 m²

3 rum

Slutpris 2 850 000 kr

36 538 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Grindvägen 4B

Lägenhet
Grind, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

57,3 m²

2 rum

4 161 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

23 560 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Pilgatan 2

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

37 m²

1 rum

Slutpris 1 106 250 kr

29 899 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Pilgatan 8

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

61 m²

2 rum

5 154 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 112 000 kr-15 %

34 623 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Åkerbärsvägen 10C

Lägenhet
Solbacka, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

85 m²

4 rum

7 935 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-4 %

25 294 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jan. 2026

Tunvägen 8A

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

69,7 m²

2 rum

4 222 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 465 000 kr-8 %

21 019 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026

Pilgatan 8

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

73 m²

3 rum

7 020 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 010 000 kr-21 %

41 233 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 nov. 2025

Narvenvägen 41

Villa
Narven, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

120 m²

4 rum

1 905 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Stockholmsvägen 25 B

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

66,5 m²

3 rum

2 723 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 050 000 kr-14 %

30 827 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Beckhusvägen 18

Villa
Grisslehamn, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

117+100 m²

7 rum

1 638 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Maria Winkvists Väg 10 A

Lägenhet
Solbacka Strand, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

77 m²

3 rum

5 810 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 425 000 kr-1 %

31 494 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Merkuriusvägen 35

Radhus
Norrtälje - Solbacka, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

135 m²

6 rum

343 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 880 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Grindvägen 20C

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

81,8 m²

3 rum

4 030 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 820 000 kr+1 %

22 249 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Honungsvägen 9

Fritidshus
Bergshamra, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

53 m²

3 rum

1 123 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Tunvägen 8A

Lägenhet
Centrala Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

40,4 m²

1 rum

2 159 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 985 000 kr-6 %

24 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Bokvägen 2

Villa
Norrtälje, Norrtälje kommun
Fastighetsbyrån Norrtälje

83 m²

4 rum

2 045 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Norrtälje
Fastighetsbyrån Norrtälje

Visar 1 - 25 av 38