Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Norrköping

Fastighetsbyrån Norrköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tunnbindaregatan 28, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Tunnbindaregatan 28

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

64,5 m²

2 rum

4 001 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

25 581 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jul. 2025

Rambogatan 137

Villa
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

119+14 m²

5 rum

242 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 050 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jul. 2025

Enebygatan 31a

Lägenhet
Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

84,5 m²

2 rum

4 178 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

27 219 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Himmelstalundsvägen 24

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

41 m²

1,5 rum

2 198 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

19 390 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Södra Promenaden 36

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

63 m²

3 rum

4 440 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr-3 %

35 317 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Brytsbo Hålviken 48

Fritidshus
Arkösund, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

87 m²

3 rum

2 168 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 400 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Björnviken 3

Villa
Åby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

118 m²

4 rum

2 604 m²

Slutpris 4 750 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Tyrislöt Lökvik 4

Fritidshus
Sankt Anna, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

58+6 m²

3 rum

1 585 m²

Slutpris 1 900 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Rösgången 9

Lägenhet
Vidablick, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

78 m²

3 rum

4 587 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

19 872 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Vånga Ängbacken 2

Tomt
Vånga, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

1 056 m²

Slutpris 352 000 kr-49 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Konungsund 9

Villa
Vikbolandet, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

180+10 m²

6 rum

2 588 m²

Slutpris 1 510 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Egnahemsvägen 4

Villa
Gusum, Valdemarsviks kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

113+113 m²

6 rum

900 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Medvindsgatan 34

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

168+127 m²

8 rum

871 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 350 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Vångsten Berghäll 1

Fritidshus
Valdemarsvik, Valdemarsviks kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

65 m²

4 rum

1 683 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr+20 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Fodervägen 8

Övrigt
Loddby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

414 m²

2 397 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 350 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Övre Lagnö Skärgårdsbyn 23

Fritidshus
Mon - S:t Anna skärgård, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

47 m²

3 rum

2 879 kr/mån

Slutpris 2 150 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Loddbygatan 4, Centralt / Norr, Norrköpings kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Loddbygatan 4

Lägenhet
Centralt / Norr, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

66 m²

2,5 rum

6 040 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr-5 %

20 833 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Skepparegatan 9C, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Skepparegatan 9C

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

83,5 m²

3 rum

4 756 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

16 766 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Hästhagsvägen 24

Fritidshus
Ramsdal - S:t Annas Skärgård, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

64 m²

3 rum

2 162 m²

Slutpris 1 850 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Kabyssgatan 6, Lindö, Norrköpings kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Kabyssgatan 6

Radhus
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

122+23 m²

5 rum

545 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Dragsgatan 1, Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Dragsgatan 1

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

65,5 m²

2 rum

4 839 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

30 458 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Falkstigen 5, Bränntorp, Finspångs kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Falkstigen 5

Fritidshus
Bränntorp, Finspångs kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

46 m²

2 rum

2 617 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 095 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Luddingsbo Slussvaktarvägen 18

Fritidshus
Norrköping, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

51 m²

2 rum

2 716 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Älgstigen 1B

Villa
Svärtinge, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

142 m²

6 rum

1 407 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 390 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Lentorpsgatan 18

Villa
Skarphagen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

91+101 m²

4 rum

752 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr+22 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping

Visar 176 - 200 av 239