Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Mjölby

Fastighetsbyrån Mjölby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kullavägen 7, Västra Harg, Mjölby kommun
  • Såld 16 aug. 2025

Kullavägen 7

Villa
Västra Harg, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

242 m²

11 rum

2 606 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Sandkulla Bråten 4, Sandkulla, Boxholms kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Sandkulla Bråten 4

Fritidshus
Sandkulla, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

35 m²

2 rum

1 439 m²

Slutpris 510 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Doktor Frödins väg 4, Hästholmen, Ödeshögs kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Doktor Frödins väg 4

Villa
Hästholmen, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

124+96 m²

5 rum

928 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Rybsgatan 8, Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Rybsgatan 8

Villa
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

115+28 m²

5 rum

804 m²

Slutpris 1 700 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Borgmästaregatan 12, Skänninge, Mjölby kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Borgmästaregatan 12

Villa
Skänninge, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

150+28 m²

6 rum

697 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Vilovägen 2A, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Vilovägen 2A

Villa
Mantorp, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

106+102 m²

4 rum

701 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Pehr Hannergatan 6D, Centrala Boxholm, Boxholms kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Pehr Hannergatan 6D

Lägenhet
Centrala Boxholm, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

67 m²

2 rum

4 290 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-19 %

5 970 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Öninge Wetter 22, Öninge, Ödeshögs kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Öninge Wetter 22

Tomt
Öninge, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

1 789 m²

Slutpris 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Axel Träffs gata 7, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Axel Träffs gata 7

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

59,5 m²

2 rum

4 085 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 815 000 kr-7 %

13 697 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Götevi Fridslund 1, Götevi, Mjölby kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Götevi Fridslund 1

Fritidshus
Götevi, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

66+25 m²

2 rum

2 552 m²

Slutpris 405 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Stekanäs 13, Stekanäs, Boxholms kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Stekanäs 13

Fritidshus
Stekanäs, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

57 m²

3 rum

829 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Ringgatan 2, Skänninge, Mjölby kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Ringgatan 2

Villa
Skänninge, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

120+180 m²

5 rum

674 m²
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-40 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Lagmansgatan 5, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Lagmansgatan 5

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

42 m²

2 rum

3 321 kr/mån

Slutpris 550 000 kr+4 %

13 095 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Vargstigen 2, Dalen, Boxholms kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Vargstigen 2

Villa
Dalen, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

163 m²

5 rum

992 m²

Slutpris 1 900 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Väderstadsvägen 23, Flemminge, Boxholms kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Väderstadsvägen 23

Villa
Flemminge, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

165+50 m²

9 rum

1 622 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Axel Träffs gata 7, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Axel Träffs gata 7

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

42 m²

1 rum

3 089 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-14 %

10 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Skogssjöbaden 4, Skogssjön, Mjölby kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Skogssjöbaden 4

Fritidshus
Skogssjön, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

47 m²

3 rum

1 011 m²

Slutpris 1 150 000 kr-32 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Björkliden 4, Flemminge, Boxholms kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Björkliden 4

Villa
Flemminge, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

126+76 m²

4 rum

1 235 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Alvastra Kloster 4, Alvastra, Ödeshögs kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Alvastra Kloster 4

Fritidshus
Alvastra, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

112 m²

3 rum

2 045 m²

Slutpris 480 000 kr+28 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Ringvägen 26 B, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Ringvägen 26 B

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

46 m²

2 rum

3 087 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 760 000 kr+2 %

16 522 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Somvik 3, Somvik, Boxholms kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Somvik 3

Villa
Somvik, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

139+18 m²

5 rum

1 414 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Svämbron Skogsgläntan 1, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Svämbron Skogsgläntan 1

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

85 m²

2 rum

1 418 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr+16 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Aspvägen 8, Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Aspvägen 8

Villa
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

120+5 m²

4 rum

534 m²
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Ekeby Löneboställe 2, Ekeby, Boxholms kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Ekeby Löneboställe 2

Villa
Ekeby, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

85 m²

3 rum

1 653 m²

Slutpris 1 070 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Marstad Västergård 1, Skänninge, Mjölby kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Marstad Västergård 1

Villa
Skänninge, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

198+7 m²

6 rum

1,3 ha
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby

Visar 101 - 125 av 148