Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Mjölby

Fastighetsbyrån Mjölby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Skönatorpet Sammelsberg, Ödeshögs kommun
Mån 25 maj kl 17:30

Skönatorpet Sammelsberg 1

Fritidshus
Skönatorpet Sammelsberg, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
850 000 kr
44 + 20 m²
3 rum
1 525 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Sön 24 maj kl 10:30

Virvelvägen 3

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 050 000 kr
99 + 99 m²
3 rum
747 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Ons 20 maj kl 17:45

Axel Träffs gata 5A

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
975 000 kr
82 m²
3 rum
vån 3/3
5 244 kr/mån
11 890 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Sön 17 maj kl 10:30

Rapsgatan 2

Villa
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
2 295 000 kr
147 m²
6 rum
915 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Slomarp, Mjölby kommun

Jökelvägen 19

Villa
Slomarp, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
2 895 000 kr
102 + 45 m²
5 rum
736 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
4 rum parhus på Violgatan 2 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 1
4 rum parhus på Violgatan 2 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 2
4 rum parhus på Violgatan 2 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 3
4 rum parhus på Violgatan 2 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 4
4 rum parhus på Violgatan 2 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 5

Violgatan 2

Radhus
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 250 000 kr
94 + 12 m²
4 rum
652 m² tomt

Välkommen till trivsamma Bastekullen i Ödeshög och detta 1-plans parhus om 94 kvm fördelat på 4 rum och kök. Smidigt boende med välplanerade ytor och ett fördelaktigt gavelläge. På framsidan finns ett inglasat uterum med sol på förmiddagen och på trädgårdssidan finns ytterligare ett inglasat uteplats åt väster med access till trädgården. Bostaden disponeras med tre sovrum, ett rymligt vardagsrum,…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Mark, Ödeshögs kommun

Mark 4

Villa
Mark, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
995 000 kr
140 m²
4 rum
5 424 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Mjölby, Mjölby kommun

Kungsvägen 75

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
410 000 kr
29 m²
1 rum
vån 6/7
2 589 kr/mån
14 138 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
5 rum villa på Drottning Ommas väg 17 Hästholmen, Ödeshögs kommun - bild 1
5 rum villa på Drottning Ommas väg 17 Hästholmen, Ödeshögs kommun - bild 2
5 rum villa på Drottning Ommas väg 17 Hästholmen, Ödeshögs kommun - bild 3
5 rum villa på Drottning Ommas väg 17 Hästholmen, Ödeshögs kommun - bild 4
5 rum villa på Drottning Ommas väg 17 Hästholmen, Ödeshögs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Robert Thunér

Fastighetsbyrån Mjölby

Objektsbild

Drottning Ommas väg 17

Villa
Hästholmen, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
4 850 000 kr
145 m²
5 rum
1 006 m² tomt

Välkommen till Drottnings Ommas väg 17 i charmiga Hästholmen – en välskött enplansvilla från 2007 som erbjuder ett bekvämt och energieffektivt boende i natursköna omgivningar. Här möts du av ett hem i genomgående fint skick där flera betydande förbättringar har genomförts under senare år. Bergvärme installerades 2020, vinden har tilläggsisolerats och fastigheten har utrustats med solceller och…

Max
Uteplats
Energieffektiv
Robert Thunér
Robert ThunérFastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
4 rum gård utan jordbruk på Tranåsvägen Åryd 4 Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 1
4 rum gård utan jordbruk på Tranåsvägen Åryd 4 Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 2
4 rum gård utan jordbruk på Tranåsvägen Åryd 4 Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 3
4 rum gård utan jordbruk på Tranåsvägen Åryd 4 Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 4
4 rum gård utan jordbruk på Tranåsvägen Åryd 4 Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Robert Thunér

Fastighetsbyrån Mjölby

Objektsbild

Tranåsvägen Åryd 4

Gård/Skog
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
3 000 000 kr
70 + 60 m²
4 rum
3,6 ha tomt

Välkommen till Tranåsvägen Åryd 4 som är belägen ca 4 km söder om Ödeshög utmed Tranåsvägen. En spännande och välskött fastighet i Holavedens skogsområde med en areal omkring 3,6 ha. Arealen finns i anslutning till bostadsbyggnaderna och består av bevuxen blandskog. Bostadshuset som disponeras som 4 rum och kök är i mycket gott skick med moderna bekvämligheter utan att förlora sin karaktär och…

Max
Uteplats
Robert Thunér
Robert ThunérFastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Gottlösa, Mjölby kommun

Gottlösa Eketorpet 1

Fritidshus
Gottlösa, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 550 000 kr
60 m²
3 rum
1,2 ha tomt
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
3 rum villa på Södra vägen 18 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 1
3 rum villa på Södra vägen 18 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 2
3 rum villa på Södra vägen 18 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 3
3 rum villa på Södra vägen 18 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 4
3 rum villa på Södra vägen 18 Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun - bild 5

Södra vägen 18

Villa
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 095 000 kr
130 + 40 m²
3 rum
1 219 m² tomt

Välkommen till Södra vägen 18 och denna vackra 30-tals villa som är belägen i lugna villakvarter i Ödeshög. Från början bodde det två familjer i huset men på senare år har hela huset används av fastighetsägaren, vilket gör att möjligheterna finns till både generationsboende eller fler sovrum. Huset står på en generös trädgårdstomt med hörnläge. I trädgården finns en förrådsbod, växthus, fruktträd…

Premium
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Dalen, Boxholms kommun
Idag kl 17:00

Dalgårdsgatan 9A

Lägenhet
Dalen, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
350 000 kr
62,6 m²
2 rum
vån 1/3
3 161 kr/mån
5 591 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun

Lilla Tvärgatan 6

Villa
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 200 000 kr
75 + 99 m²
3 rum
838 m² tomt
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Mjölby, Mjölby kommun

Industrigatan 13

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
495 000 kr
42 m²
1 rum
vån 4/7
3 099 kr/mån
11 786 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Malexander, Boxholms kommun

Malexander Tumbovägen 11

Fritidshus
Malexander, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 550 000 kr
71 m²
4 rum
1 910 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun

Bryggarevägen 7

Villa
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 495 000 kr
182 + 69 m²
6 rum
851 m² tomt
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Strålsnäs, Boxholms kommun

Bötinge gård 2

Villa
Strålsnäs, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
4 695 000 kr
130 + 6 m²
5 rum
5,1 ha tomt
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Imorgon kl 17:00

Liljegatan 6

Radhus
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 295 000 kr
94 + 12 m²
3 rum
406 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
5 rum villa på Lindstigen 15 Dalen, Boxholms kommun - bild 1
5 rum villa på Lindstigen 15 Dalen, Boxholms kommun - bild 2
5 rum villa på Lindstigen 15 Dalen, Boxholms kommun - bild 3

Lindstigen 15

Villa
Dalen, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 195 000 kr
158 + 13 m²
5 rum
188 m² tomt
Plus
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun

Mjölbyvägen 22 B

Lägenhet
Centrala Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
135 000 kr
43 m²
1 rum
vån 2/2
4 298 kr/mån
3 140 kr/m²
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Östra, Mjölby kommun
Tis 26 maj kl 17:00

Bockarpsvägen 3

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
850 000 kr
64,5 m²
3 rum
vån 2/3
5 202 kr/mån
13 178 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Sya, Mjölby kommun

Mjölbyvägen 2

Villa
Sya, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 450 000 kr
142 m²
4 rum
584 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Centrala Mjölby, Mjölby kommun

Svartåliden 8

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 095 000 kr
60,5 m²
2 rum
vån 7/7
4 150 kr/mån
18 099 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Slomarp, Mjölby kommun

Deltavägen 15

Villa
Slomarp, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby
1 895 000 kr
80 m²
3 rum
258 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby

Visar 1 - 25 av 40