Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Johan Samuelsson

Johan Samuelsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bredmossen 1, Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Bredmossen 1

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

60 m²

3 rum

1 446 m²

Slutpris 640 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Bockarpsvägen 3, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Bockarpsvägen 3

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

64,5 m²

2 rum

5 099 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 775 000 kr-13 %

12 016 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Vattugatan 25A, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Vattugatan 25A

Villa
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

127 m²

4 rum

855 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Skogsvägen 28 B, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Skogsvägen 28 B

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

81,5 m²

3 rum

5 156 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-13 %

14 724 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Sörbygatan 4, Lundby, Mjölby kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Sörbygatan 4

Villa
Lundby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

84+84 m²

3 rum

1 003 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Kungsvägen 42 C, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Kungsvägen 42 C

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

34,5 m²

2 rum

2 994 kr/mån

Slutpris 440 000 kr-7 %

12 754 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Bondegatan 15 B, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Bondegatan 15 B

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

50 m²

1 rum

3 323 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 425 000 kr+8 %

8 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Ryckelsby Björkhamra 1, Ryckelsby, Boxholms kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Ryckelsby Björkhamra 1

Villa
Ryckelsby, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

105+86 m²

6 rum

1 522 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 120 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Kungsvägen 82 A, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Kungsvägen 82 A

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

78 m²

3 rum

5 134 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 025 000 kr-11 %

13 141 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Vadstenagatan 35, Skänninge, Mjölby kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Vadstenagatan 35

Villa
Skänninge, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

121+101 m²

5 rum

936 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Dackeplan 1 B, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Dackeplan 1 B

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

76 m²

3 rum

4 943 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

14 474 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Falkvägen 24, Dalen, Boxholms kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Falkvägen 24

Villa
Dalen, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

143+59 m²

6 rum

982 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 050 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Bjursdalsvägen 6 F, Bjursdalen, Boxholms kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Bjursdalsvägen 6 F

Lägenhet
Bjursdalen, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

82,5 m²

3 rum

4 373 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 400 000 kr-19 %

4 848 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Lundbygatan 6B, Lundby, Mjölby kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Lundbygatan 6B

Lägenhet
Lundby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

27 m²

1 rum

1 977 kr/mån

Slutpris 330 000 kr-16 %

12 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Brädgårdsvägen 12 B, Mantorp, Mjölby kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Brädgårdsvägen 12 B

Lägenhet
Mantorp, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

68 m²

2 rum

4 642 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr+9 %

19 118 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Skogsvägen 24 C, Östra, Mjölby kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Skogsvägen 24 C

Lägenhet
Östra, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

101,5 m²

4 rum

6 394 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

15 271 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Knektagatan 14, Kungshöga, Mjölby kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Knektagatan 14

Villa
Kungshöga, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

123 m²

4 rum

941 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Folkungagatan 31 B, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Folkungagatan 31 B

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

54,5 m²

2 rum

3 592 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr-3 %

15 596 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Sandkulla Bråten 4, Sandkulla, Boxholms kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Sandkulla Bråten 4

Fritidshus
Sandkulla, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

35 m²

2 rum

1 439 m²

Slutpris 510 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Axel Träffs gata 7, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Axel Träffs gata 7

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

59,5 m²

2 rum

4 085 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 815 000 kr-7 %

13 697 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Götevi Fridslund 1, Götevi, Mjölby kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Götevi Fridslund 1

Fritidshus
Götevi, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

66+25 m²

2 rum

2 552 m²

Slutpris 405 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Stekanäs 13, Stekanäs, Boxholms kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Stekanäs 13

Fritidshus
Stekanäs, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

57 m²

3 rum

829 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Ringgatan 2, Skänninge, Mjölby kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Ringgatan 2

Villa
Skänninge, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

120+180 m²

5 rum

674 m²
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-40 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Väderstadsvägen 23, Flemminge, Boxholms kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Väderstadsvägen 23

Villa
Flemminge, Boxholms kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

165+50 m²

9 rum

1 622 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Axel Träffs gata 7, Centrala Mjölby, Mjölby kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Axel Träffs gata 7

Lägenhet
Centrala Mjölby, Mjölby kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

42 m²

1 rum

3 089 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-14 %

10 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby

Visar 26 - 50 av 66