Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Rebecca Holmberg

Rebecca Holmberg

Om mig

Mitt mål är att anpassa och finna den bästa lösningen utifrån mina kunders behov och livssituation. Goda kundrelationer driver mig i mitt arbete och genom engagemang, återkoppling och personlig service vill jag överträffa mina kunders förväntningar.
Mäklarens försäljningar
Skagersvik, Gullspångs kommun
Mån 1 jun kl 18:00

Vallhallavägen 25

Villa
Skagersvik, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
550 000 kr
102 + 102 m²
5 rum
1 145 m² tomt
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Gårdsjö, Gullspångs kommun
Ons 20 maj kl 18:00

Järnvägsgatan 6

Fritidshus
Gårdsjö, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
595 000 kr
133 + 14 m²
5 rum
1 200 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
4 rum villa på Bäringsvägen 4 Otterbäcken, Gullspångs kommun - bild 1
4 rum villa på Bäringsvägen 4 Otterbäcken, Gullspångs kommun - bild 2
4 rum villa på Bäringsvägen 4 Otterbäcken, Gullspångs kommun - bild 3
4 rum villa på Bäringsvägen 4 Otterbäcken, Gullspångs kommun - bild 4
4 rum villa på Bäringsvägen 4 Otterbäcken, Gullspångs kommun - bild 5
Tor 28 maj kl 18:30

Bäringsvägen 4

Villa
Otterbäcken, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
1 350 000 kr
84 m²
4 rum
819 m² tomt

Snart till salu på Bäringsvägen! Välkommen till denna mycket fina villa som imponerar med sin ljusa och inbjudande interiör. Här möts ni av ett välplanerat hem med kök i husets mitt, ett trivsamt vardagsrum, två sovrum, allrum, duschrum och bastu. Trädgården är en sann oas, fylld av blomsterprakt och med goda möjligheter till odling. Under sommaren öppnas dörrarna mot grönskan, och livet…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Gårdsjö, Gullspångs kommun
Ons 20 maj kl 17:00

Järnvägsgatan 14 & 16

Villa
Gårdsjö, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
225 000 kr
67 + 68 m²
2 160 m² tomt
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Södra Råda, Gullspångs kommun
Sön 24 maj kl 11:00

Backa Haga 1

Fritidshus
Södra Råda, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
1 450 000 kr
108 + 15 m²
2 rum
1 045 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
5 rum villa på Vattubolsvägen 6 Hova Tätort, Gullspångs kommun - bild 1
5 rum villa på Vattubolsvägen 6 Hova Tätort, Gullspångs kommun - bild 2
5 rum villa på Vattubolsvägen 6 Hova Tätort, Gullspångs kommun - bild 3
5 rum villa på Vattubolsvägen 6 Hova Tätort, Gullspångs kommun - bild 4
5 rum villa på Vattubolsvägen 6 Hova Tätort, Gullspångs kommun - bild 5
Budgivning pågår

Vattubolsvägen 6

Villa
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
890 000 kr
162 + 45 m²
5 rum
1 612 m² tomt

Nu till salu! Denna gedigna tvåplansvilla med vidbyggt garage erbjuder gott om plats för hela familjen. Ute väntar en insynsskyddad altan, stor trädgård med fruktträd, bärbuskar och växthus – perfekt för den som gillar att odla eller bara njuta av lugnet. Gediget och genomtänkt hus med praktiska utrymmen och en trivsam interiör. Här bor du bekvämt med bland annat en lättskött fasad,…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
4 rum villa på Långgatan 5 Gullspång Tätort, Gullspångs kommun - bild 1
4 rum villa på Långgatan 5 Gullspång Tätort, Gullspångs kommun - bild 2
4 rum villa på Långgatan 5 Gullspång Tätort, Gullspångs kommun - bild 3
4 rum villa på Långgatan 5 Gullspång Tätort, Gullspångs kommun - bild 4
4 rum villa på Långgatan 5 Gullspång Tätort, Gullspångs kommun - bild 5

Långgatan 5

Villa
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
575 000 kr
79 + 79 m²
4 rum
1 113 m² tomt

Trivsamt hus i Skagersvik med bra läge i villaområde! Närhet till golfbana, badplats och fina promenadstråk. Entréplanet erbjuder fyra rum och kök samt härligt uterum. Fastigheten erbjuder också bland annat bergvärme, isolerfönster, fräscht duschrum samt fiber. Ljuvlig natur med bär-, och svampmarker sträcker sig runt om Skagersvik samhälle och ingiver ett lugn. Cirka 5-10 minuter med bil kan…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Delebäck, Gullspångs kommun
Budgivning pågår
Tis 26 maj kl 16:30

Konvaljevägen 119

Fritidshus
Delebäck, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
1 495 000 kr
55 m²
3 rum
1 349 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Otterbäcken, Gullspångs kommun
Budgivning pågår

Brisvägen 14

Radhus
Otterbäcken, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
550 000 kr
104 m²
5 rum
481 m² tomt
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
4 rum villa på Odensåker Karlsholme 2 Odensåker, Mariestads kommun - bild 1
4 rum villa på Odensåker Karlsholme 2 Odensåker, Mariestads kommun - bild 2
4 rum villa på Odensåker Karlsholme 2 Odensåker, Mariestads kommun - bild 3
4 rum villa på Odensåker Karlsholme 2 Odensåker, Mariestads kommun - bild 4
4 rum villa på Odensåker Karlsholme 2 Odensåker, Mariestads kommun - bild 5
Budgivning pågår

Odensåker Karlsholme 2

Villa
Odensåker, Mariestads kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
5 295 000 kr
170 m²
4 rum
7 950 m² tomt

En unik möjlighet att förvärva denna enastående fastighet om 7 950 kvm på en ö i ån Tidan. En imponerande trävilla på hela 170 kvm med generösa ytor, där ljuset flödar in genom vackra fönster och skapar en inbjudande och luftig känsla. Bostaden präglas bland annat av eldstäder, vackra parkettgolv och spegeldörrar. Ett hem att trivas i. Även utemiljön är ljuvlig. Här på Odensåker Karlsholme har…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Hova Landsbygd, Gullspångs kommun
Budgivning pågår
Mån 25 maj kl 17:00

Källtorp Backen 1

Villa
Hova Landsbygd, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
995 000 kr
81 m²
5 rum
2 589 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Mån 18 maj kl 17:30

Tivedsgatan 17B

Radhus
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
375 000 kr
99,5 m²
4 rum
6 715 kr/mån
3 769 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun
Budgivning pågår

Storgatan 18

Lägenhet
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
45 000 kr
59 m²
2 rum
vån 3
4 886 kr/mån
763 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Ons 20 maj kl 18:00

Villagatan 3

Villa
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
725 000 kr
133 + 70 m²
4 rum
1 600 m² tomt
Balkong
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Tor 28 maj kl 17:00

Villagatan 15

Villa
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda
795 000 kr
124 + 70 m²
4 rum
1 459 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun

Västergatan 20

Villa
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
725 000 kr
180 m²
6 rum
1 655 m² tomt
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Lyrestad, Mariestads kommun

Sjötorpsvägen 5B

Lägenhet
Lyrestad, Mariestads kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
235 000 kr
52,5 m²
2 rum
vån 1/2
3 766 kr/mån
4 476 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun

Storgatan 12

Lägenhet
Gullspång Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Mariestad
100 000 kr
72,5 m²
3 rum
vån 3/4
5 746 kr/mån
1 379 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Mariestad
Fastighetsbyrån Mariestad

Visar alla 18