Logotyp av Fastighetsbyrån Mariestad
Logotyp av Fastighetsbyrån Mariestad

Sjötorpsvägen 5B

Lyrestad, Mariestads kommun

Visa på karta

235 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    52,5 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    3 766 kr/mån
    Driftkostnad
    6 442 kr/år

Byggår
1961
Förening
BRF Lyrestad L1
Energiklass
D
Pris/m²
4 476 kr/m²
Balkong
Välplanerad tvåa med ljust kök och balkong i västerläge! Perfekt lägenhet för dig som söker ett enkelt och smidigt boende. Endast en halvtrappa upp! Fint läge med närhet till grönområden, matbutik och Göta Kanal! Varmt välkommen att kontakt ansvarig mäklare för visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Lyrestad L1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling