Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Malmö

Fastighetsbyrån Malmö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Söderkulla, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Berguvsgatan 3H

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 750 000 kr
75 m²
3 rum
vån 1/4
4 589 kr/mån
23 333 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Kulladal, Malmö kommun
Imorgon kl 17:30

Kulladalsgatan 4B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 995 000 kr
84 m²
4 rum
vån 2/3
5 668 kr/mån
23 750 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Rodergatan 26 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Rodergatan 26 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Rodergatan 26 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Rodergatan 26 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Rodergatan 26 Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5
Imorgon kl 16:00

Rodergatan 26

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
4 595 000 kr
86 m²
3 rum
vån 3
6 562 kr/mån
53 430 kr/m²

Välkommen till en härlig trerummare i populära Västra Hamnen, perfekt för dig som söker ett modernt och bekvämt boende! Denna bostadsrätt ligger på tredje våningen i Brf Hytten 8, en förening som erbjuder härliga boendemiljöer sedan 2005. Här har vi en väldisponerad boyta på 86 kvadratmeter som rymmer tre rum och kök, med hiss bekvämt tillgänglig. Den stora balkongen i västerläge bjuder in till…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 5
Imorgon kl 18:00

Hugins gränd 2

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 425 000 kr
76 m²
3 rum
vån 1/6
6 386 kr/mån
31 908 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade trerummare om 76 kvm i fint gavelläge. Bostaden präglas av ett härligt ljusinsläpp från två väderstreck, en social planlösning och en uteplats som nås direkt från vardagsrummet. Hallens generösa ytor erbjuder gott om plats för avhängning och förvaring. Intill hallen ligger det stora och fräscha badrummet utrustat med både tvättmaskin och…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Glasbrukskajen 2B Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Glasbrukskajen 2B Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Glasbrukskajen 2B Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Glasbrukskajen 2B Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Glasbrukskajen 2B Limhamns Sjöstad, Malmö kommun - bild 5

Glasbrukskajen 2B

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 495 000 kr
52,5 m²
2 rum
vån 5/6
3 804 kr/mån
47 524 kr/m²

I populära Limhamns Sjöstad finner vi nu denna fantastiskt fina, öppna och ljusa tvårummare med härlig balkong i perfekt sydvästläge. Här erbjuds ett bra sovrum, ett rymligt badrum med fina materialval och egna tvättmöjligheter samt kök och vardagsrum i symbios med varandra med utgång till bostadens främsta attribut - den stora fina balkongen i sydvästläge med kvälls- och eftermiddagssol. …

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Kronborgsvägen 20C Pildammarna, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kronborgsvägen 20C Pildammarna, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kronborgsvägen 20C Pildammarna, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kronborgsvägen 20C Pildammarna, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kronborgsvägen 20C Pildammarna, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Kronborgsvägen 20C

Lägenhet
Pildammarna, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 995 000 kr
54 m²
2 rum
vån 2/4
5 422 kr/mån
36 944 kr/m²

Välkommen till denna väldisponerade tvåa i toppskick med inglasad balkong och trevlig utsikt! Med hiss tar vi oss upp till våning 2 och denna trivsamma bostad. Lägenheten bjuder på charmiga detaljer och generös takhöjd tillsammans med ett smakfullt kök, rofyllt sovrum, rymligt vardagsrum och badrum i hög standard. Den genomgående planlösningen tillåter ett generöst ljusinsläpp och en harmonisk…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Fosiedal, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 13:45

Tulpangatan 6

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 650 000 kr
86,5 m²
4 rum
vån 7/9
6 140 kr/mån
19 075 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Segevång, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 11:50

Kronetorpsgatan 68B

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 195 000 kr
59 m²
2 rum
vån 7/9
4 531 kr/mån
20 254 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
4 rum radhus på Spannmålet 18 Tygelsjö, Malmö kommun - bild 1
4 rum radhus på Spannmålet 18 Tygelsjö, Malmö kommun - bild 2
4 rum radhus på Spannmålet 18 Tygelsjö, Malmö kommun - bild 3
4 rum radhus på Spannmålet 18 Tygelsjö, Malmö kommun - bild 4
4 rum radhus på Spannmålet 18 Tygelsjö, Malmö kommun - bild 5

Spannmålet 18

Radhus
Tygelsjö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
4 745 000 kr
95 m²
4 rum
4 900 kr/mån
49 947 kr/m²

Ett perfekt enplanshus om 95 kvm. Med varierande takhöjd, arkitektonisk estetik, genomtänkta materialval, öppna sällskapsytor och stora fönsterpartier. Huset erbjuder ett fint ljusinsläpp och en privat uteplats som skapar en naturlig koppling mellan inne- och utemiljö. Här bor du modernt och bekvämt med dubbla badrum och en separat tvättavdelning. Bostaden rymmer tre sovrum, har goda…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Klagshamn, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 13:15

Folketshusvägen 5

Lägenhet
Klagshamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 195 000 kr
55 m²
2 rum
vån 4/5
4 389 kr/mån
39 909 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Villavägen 2 Limhamn, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Villavägen 2 Limhamn, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Villavägen 2 Limhamn, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Villavägen 2 Limhamn, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Villavägen 2 Limhamn, Malmö kommun - bild 5

Villavägen 2

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 700 000 kr
51 m²
2 rum
vån 2/3
4 234 kr/mån
52 941 kr/m²

En underbar 2-rummare med franska balkonger med överraskande trevlig utsikt mot småbåtshamnen på Limhamn. Ta chansen och var med i en förvandling av en charmig äldre fastighet till nyproducerat boende av hög kvalitet. Läget är fenomenalt med gemensam gård med orangeri och fri havsutsikt. Snabba dig. Det finns inte många kvar. Ta kontakt med mäklare Malin så guidar hon dig vidare.

Premium
Nyproduktion
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Kronetorpsgatan 44C Segevång, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kronetorpsgatan 44C Segevång, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kronetorpsgatan 44C Segevång, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kronetorpsgatan 44C Segevång, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kronetorpsgatan 44C Segevång, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 11:50

Kronetorpsgatan 44C

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 345 000 kr
72 m²
3 rum
vån 3/3
5 994 kr/mån
18 681 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för att boka visningstid om utsatt tid inte passar ! Välkommen till ditt drömhem på charmiga och fridfulla Segevång! Denna rymliga och smakfullt renoverade trerummare på 72 kvm erbjuder både modern elegans och tidlös design. Belägen på våning 3 av 3, får du en trevlig utsikt från alla rum och en härlig balkong där du kan njuta av eftermiddag- och kvällssolen. Den…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
1 rum lägenhet på Per Albin Hanssons väg 56 B Blekingsborg, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Per Albin Hanssons väg 56 B Blekingsborg, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Per Albin Hanssons väg 56 B Blekingsborg, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Per Albin Hanssons väg 56 B Blekingsborg, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Per Albin Hanssons väg 56 B Blekingsborg, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 10:20

Per Albin Hanssons väg 56 B

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
795 000 kr
23,5 m²
1 rum
vån 2
2 602 kr/mån
33 830 kr/m²

Nu ges möjlighet att förvärva denna trevliga enrummare på populära Blekingsborg! Här erbjuds en kvadratsmarta pärla med stor inglasad balkong och låg avgift. I denna yteffektiva bostad finner vi ett fint kök, helkaklat badrum med dusch, bra förvaringsmöjligheter samt plats för möblemang för att kombinera vardagsrum med sovrum enligt önskemål. Dessutom finns en underbar inglasad balkong; ett…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Kulladalsgatan 26B Kulladal, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kulladalsgatan 26B Kulladal, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kulladalsgatan 26B Kulladal, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kulladalsgatan 26B Kulladal, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kulladalsgatan 26B Kulladal, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Kulladalsgatan 26B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 495 000 kr
71 m²
2 rum
vån 1/8
4 645 kr/mån
21 056 kr/m²

Stilsäker tvåa om 71 kvm med västvänd inglasad balkong – ett inflyttningsklart hem med ovanligt generös planlösning! Välkommen till Kulladalsgatan 26B och denna unika tvåa om hela 71 kvm – en av områdets största i sitt slag! Här bor du i ett lugnt och grönt kvarter med närhet till både citypuls och natursköna promenadstråk. Lägenheten är placerad i ett trivsamt läge med västvänd inglasad…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Stadiongatan 55D Lorensborg, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stadiongatan 55D Lorensborg, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stadiongatan 55D Lorensborg, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stadiongatan 55D Lorensborg, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stadiongatan 55D Lorensborg, Malmö kommun - bild 5

Stadiongatan 55D

Lägenhet
Lorensborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 195 000 kr
75 m²
3 rum
vån 7/8
4 726 kr/mån
29 267 kr/m²

Väldisponerad och ljus 3:a – nära stad, park och hav Välkommen till en fräsch trea där varje kvadratmeter är smart utnyttjad och bidrar till en trivsam helhet. De stora fönsterpartierna i två väderstreck skänker ett generöst ljusinsläpp som tillsammans med den luftiga planlösningen skapar en härlig känsla av rymd. Lägenheten är i genomgående mycket fint skick med ett modernt kök, bevarade…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
1 rum lägenhet på Ryttaregatan 3C Kirseberg, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ryttaregatan 3C Kirseberg, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ryttaregatan 3C Kirseberg, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ryttaregatan 3C Kirseberg, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ryttaregatan 3C Kirseberg, Malmö kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 11:45

Ryttaregatan 3C

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
895 000 kr
28 m²
1 rum
vån 1
2 754 kr/mån
31 964 kr/m²

Välkomna till denna moderna och kvadratsmarta etta med perfekt sovalkov. Till det kommer en praktisk separat kokvrå med charmigt fönster, ett nyrenoverat badrum med dusch, och ett ljust vardagsrum samt goda förvaringsmöjligheter. Ett hem för dig som vill njuta av lugnet och grönskan på omåttligt charmiga Kirseberg. Här bor du med närhet till natur i Beijers park och motionsmöjligheter på bland…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
1,5 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 121G Dalaplan, Malmö kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 121G Dalaplan, Malmö kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 121G Dalaplan, Malmö kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 121G Dalaplan, Malmö kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 121G Dalaplan, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Södra Förstadsgatan 121G

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
995 000 kr
46,4 m²
1,5 rum
vån 1,5/4
3 320 kr/mån
21 444 kr/m²

Välkommen till Södra Förstadsgatan 121G – ett smart och yteffektivt boende mitt i pulsen kring Dalaplan, ett område som kombinerar citynära läge med ett brett serviceutbud och starka kommunikationer. Här erbjuds en välplanerad 1,5:a där varje kvadratmeter är optimerad. Den stora sovalkoven skapar en tydlig och avskild sovdel med plats för större säng, vilket ger en mer genomtänkt boendemiljö än…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Limhamn, Malmö kommun

Sveagatan 64b

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 775 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/3
4 652 kr/mån
31 140 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
1 rum lägenhet på Scaniaplatsen 21  Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Scaniaplatsen 21  Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Scaniaplatsen 21  Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
Ons 20 maj kl 17:00

Scaniaplatsen 21

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 695 000 kr
35 m²
1 rum
vån 4/6
3 317 kr/mån
48 429 kr/m²
Plus
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Käglinge, Malmö kommun

Bollhusvägen 25

Villa
Käglinge, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
5 295 000 kr
155 + 12 m²
5 rum
901 m² tomt
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Botildenborgsvägen 9B Västra Kattarp, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Botildenborgsvägen 9B Västra Kattarp, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Botildenborgsvägen 9B Västra Kattarp, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Botildenborgsvägen 9B Västra Kattarp, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Botildenborgsvägen 9B Västra Kattarp, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Botildenborgsvägen 9B

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 095 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 3/4
4 350 kr/mån
19 381 kr/m²

Nu har vi glädjen att presentera en av områdets finaste tvårummare med fantastiskt ljusinsläpp. Här erbjuds ett renoverat hem i smakfullt utförande med härliga kulörer och fina ytskikt. Köket är verkligen hemmets hjärta med plats för matbord och full maskinell utrustning. Vardagsrummet har gott om plats för sociala ytor som förlängs ytterligare av den gårdsvända balkongen med grönskande utsikt.…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
3 rum lägenhet på Kungsörnsgatan 36 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kungsörnsgatan 36 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kungsörnsgatan 36 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kungsörnsgatan 36 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kungsörnsgatan 36 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår
Imorgon kl 16:30

Kungsörnsgatan 36

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 645 000 kr
89 m²
3 rum
vån 3/3
6 727 kr/mån
18 483 kr/m²

Varmt välkommen till denna ljus gavellägenhet om 89 kvm! Här erbjuds ett inflyttningsklart hem där man satsat på en modern känsla. Två rymliga sovrum , väl tilltaget vardagsrum med fönster i två vädersträck, stilfullt kök med matplats, nyrenoverat badrum och gäst-WC och en inglasad balkong med grönskande fri utsikt. Mycket mer kan du inte önska dig! Söker du efter ett praktiskt boende i fint…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Limhamn, Malmö kommun
6 lediga bostäder

Brf Sjöstjärnan

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
fr. 1 500 000 kr
27-123 m²
1-4 rum
fr. 2 980 kr/mån
fr. 50 000 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vagnmakarebyn 4a Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 5

Vagnmakarebyn 4a

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 995 000 kr
111 m²
4 rum
vån 3/4
9 842 kr/mån
17 973 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och mysiga fyrarummare i populära Bunkeflostrand! Med sina 111 kvm erbjuder denna bostad ett generöst ljusinsläpp luftiga ytor samt en rymlig balkong där du kan njuta av lugnet omkring.

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
2 rum lägenhet på Räfsgatan 20  Elinelund / Elinegård, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Räfsgatan 20  Elinelund / Elinegård, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Räfsgatan 20  Elinelund / Elinegård, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Räfsgatan 20  Elinelund / Elinegård, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Räfsgatan 20  Elinelund / Elinegård, Malmö kommun - bild 5

Räfsgatan 20

Lägenhet
Elinelund / Elinegård, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 195 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/4
5 182 kr/mån
34 841 kr/m²

På gröna sköna Elinegård väntar nu denna tilltalande tvårummare som erbjuder en generös boyta på hela 63 kvadratmeter och en stor balkong mysig där du kan njuta av friska vindar och en mindre balkong båda med vackra omgivningar. Belägen granne med det historiska kalkbrottet och med Limhamns centrum på bekvämt avstånd, är läget idealiskt för den naturintresserade och den som uppskattar det lilla…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar 126 - 150 av 199