Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Malmö

Fastighetsbyrån Malmö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Kulladalsgatan 12 B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

62 m²

2 rum

4 304 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 340 000 kr-4 %

21 613 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Simrishamnsgatan 3B, Möllevången, Malmö kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Simrishamnsgatan 3B

Lägenhet
Möllevången, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

56 m²

2 rum

5 855 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

26 786 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Västra Skrävlingevägen 144, Gula Höja, Malmö kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Västra Skrävlingevägen 144

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59 m²

2 rum

3 946 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 995 000 kr-9 %

16 864 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Elsa Anderssons gata 2A

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

54 m²

2 rum

4 037 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

34 259 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Kulladalsgatan 26B, Kulladal, Malmö kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Kulladalsgatan 26B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

43 m²

2 rum

2 918 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 115 000 kr-7 %

25 930 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Grepgatan 8C, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Grepgatan 8C

Radhus
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

107 m²

5 rum

6 089 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

44 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Roskildevägen 29B, Pildammarna, Malmö kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Roskildevägen 29B

Lägenhet
Pildammarna, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

54 m²

2 rum

5 422 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

33 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Vårgatan 17, Värnhem, Malmö kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Vårgatan 17

Lägenhet
Värnhem, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

46 m²

2 rum

3 137 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr+4 %

33 696 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Hyllie Boulevard 6B, Hyllie, Malmö kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Hyllie Boulevard 6B

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

51 m²

2 rum

4 126 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

37 255 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Dockgatan 43, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Dockgatan 43

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

99 m²

4 rum

5 125 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 7 400 000 kr-1 %

74 747 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
John Ericssons väg 65 B, Dammfri, Malmö kommun
  • Såld 20 feb. 2026

John Ericssons väg 65 B

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

71 m²

3 rum

4 996 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

36 549 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026

Sadelmakarebyn 2B

Lägenhet
Annestad, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

70 m²

3 rum

6 482 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Signalgatan 15, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Signalgatan 15

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

65 m²

2 rum

6 476 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

46 077 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Soprangatan 3, Almvik, Malmö kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Soprangatan 3

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59 m²

2 rum

5 848 kr/mån

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

21 949 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Högsåkerringen 55

Radhus
Djupadal, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

141 m²

6 rum

6 325 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 700 000 kr-5 %

40 426 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Västra Skrävlingevägen 136

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

80,5 m²

3 rum

4 987 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

17 329 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Geijersgatan 2D

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

44 m²

2 rum

4 168 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

45 341 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Skivsnäcksgränd 6

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

111 m²

4 rum

7 464 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr-6 %

42 342 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Ormvråksgatan 5

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

80,5 m²

3 rum

6 079 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr+3 %

22 298 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Elsa Anderssons gata 21D

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

84 m²

3 rum

6 180 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

28 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Östra Ansgarigatan 95 D, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Östra Ansgarigatan 95 D

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

58 m²

2 rum

4 191 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 875 000 kr-4 %

32 328 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Södra Gulsparvsgatan 72 , Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Södra Gulsparvsgatan 72

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

83,5 m²

3 rum

6 404 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

22 156 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Kollegiegatan 9B

Lägenhet
Eriksfält, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

76 m²

3 rum

4 163 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

19 671 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Elsa Anderssons gata 15D

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

65 m²

2 rum

5 261 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

26 923 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Lönngatan 54F

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

53 m²

2 rum

3 376 kr/mån

Slutpris 960 000 kr-4 %

18 113 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar 226 - 250 av 812