Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Imad Mahmoud

Imad Mahmoud

Om mig

Jag är en engagerad och lyhörd mäklare, född och uppvuxen i Malmö, vilket ger mig en unik förståelse för stadens olika områden och dess utveckling. Med ett starkt driv och en passion för bostadsmarknaden guidar jag dig tryggt genom hela försäljningsprocessen.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Carl Gustafs väg 40

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

99 m²

4 rum

Slutpris 2 995 000 kr

30 253 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Östra Farmvägen 40A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

46 m²

1 rum

3 373 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 275 000 kr+2 %

27 717 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar alla 2