Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Imad Mahmoud

Imad Mahmoud

Om mig

Jag är en engagerad och lyhörd mäklare, född och uppvuxen i Malmö, vilket ger mig en unik förståelse för stadens olika områden och dess utveckling. Med ett starkt driv och en passion för bostadsmarknaden guidar jag dig tryggt genom hela försäljningsprocessen.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Branteviksgatan 8 A  Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Branteviksgatan 8 A  Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Branteviksgatan 8 A  Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Branteviksgatan 8 A  Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Branteviksgatan 8 A  Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 5
Imorgon kl 17:00

Branteviksgatan 8 A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 150 000 kr
50,5 m²
2 rum
vån 3/4
4 029 kr/mån
22 772 kr/m²

Välkommen till denna fina och välplanerade tvåa på attraktiva Branteviksgatan! Här erbjuds en bostad med smart planlösning, generösa ytor och stor potential att skapa ditt drömhem. Lägenheten har ett ljust och luftigt vardagsrum med utgång till en inglasad balkong som förlänger utesäsongen och ger extra livsutrymme större delen av året. Här finns gott om plats för både möbler och växter. Köket…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
5 rum villa på Ebbarpsvägen 22 Husie, Malmö kommun - bild 1
5 rum villa på Ebbarpsvägen 22 Husie, Malmö kommun - bild 2
5 rum villa på Ebbarpsvägen 22 Husie, Malmö kommun - bild 3
5 rum villa på Ebbarpsvägen 22 Husie, Malmö kommun - bild 4
5 rum villa på Ebbarpsvägen 22 Husie, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår
Idag kl 17:30

Ebbarpsvägen 22

Villa
Husie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 995 000 kr
110 + 70 m²
5 rum
1 454 m² tomt

På ett super läge i Husie, omgivet av grönska och rofyllda dammar, väntar denna charmiga 40-talsvilla. Här njuter du av lantligt lugn med fri utsikt, samtidigt som Malmös stadspuls och smidiga pendlingsvägar finns på bekvämt avstånd. Den generösa tomten om ca 1 454 kvm erbjuder en privat oas med stora möjligheter för både lek och avkoppling. Bostaden om 110 kvm präglas av sociala ytor och…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Almvik, Malmö kommun

Serenadgatan 24

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
795 000 kr
48 m²
1,5 rum
vån 11/17
3 930 kr/mån
16 563 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar alla 3