Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Ellinor Ivarsson

Ellinor Ivarsson

Om mig

Med varsam hand och stor erfarenhet skräddarsyr jag mina kunders bostadsaffärer.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Grönalundsgatan 7A

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

71,5 m²

3 rum

5 333 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 330 000 kr-3 %

32 587 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Köpenhamnsvägen 45B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

58 m²

2 rum

Slutpris 2 375 000 kr

40 948 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Bangatan 4D

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

40 m²

1 rum

Slutpris 1 500 000 kr

37 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Stadiongatan 49B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

86 m²

3 rum

Slutpris 2 350 000 kr

27 326 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Södervärnsgatan 3A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

76 m²

3 rum

Slutpris 2 195 000 kr

28 882 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Beridaregatan 4

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

82 m²

3 rum

Slutpris 3 850 000 kr

46 951 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Östra Ryttmästaregatan 5

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

73 m²

3 rum

Slutpris 3 810 000 kr

52 192 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Saarisvägen 4C

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

76,1 m²

3 rum

Slutpris 1 645 000 kr

21 616 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Rolfsgatan 12C

Lägenhet
Norra Sofielund, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

54,1 m²

2 rum

3 626 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr-6 %

29 482 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026

Korsörvägen 14B

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

69 m²

2 rum

5 128 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 365 000 kr-3 %

34 275 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026

Övägen 13

Lägenhet
Limhamn - Ön, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

71 m²

2 rum

3 706 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

33 803 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Roskildevägen 29B, Pildammarna, Malmö kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Roskildevägen 29B

Lägenhet
Pildammarna, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

54 m²

2 rum

5 422 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

33 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Geijersgatan 2D

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

44 m²

2 rum

4 168 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

45 341 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Mariedalsvägen 57B, Dammfri, Malmö kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Mariedalsvägen 57B

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

56 m²

2 rum

5 418 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-6 %

29 464 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026

Lilla Varvsgatan 21C

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

35 m²

1 rum

2 760 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

45 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jan. 2026

Eriksdalsgatan 5b

Lägenhet
Katrinelund, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59,5 m²

2 rum

3 901 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 120 000 kr-6 %

18 824 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Stadiongatan 55E

Lägenhet
Lorensborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

75 m²

3 rum

4 389 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

25 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 dec. 2025

Estlandsgatan 5E

Lägenhet
Eriksfält, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

28,9 m²

1 rum

1 824 kr/mån

Slutpris 795 000 kr-6 %

27 509 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025

Tärningholmsgatan 3B

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

56 m²

2 rum

2 906 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr-10 %

48 214 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Edward Lindahlsgatan 20B

Lägenhet
Fågelbacken, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

72 m²

3 rum

5 150 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 670 000 kr-1 %

37 083 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Smålandsgatan 24

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

27 m²

1 rum

1 473 kr/mån

Slutpris 850 000 kr±0 %

31 481 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Köpenhamnsvägen 49C

Lägenhet
Slottsstaden / Erikslust, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

59 m²

2 rum

5 106 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 470 000 kr-1 %

41 864 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Östra Ryttmästaregatan 15B

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

28 m²

1 rum

2 506 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 675 000 kr±0 %

59 821 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Ystadsgatan 47C

Lägenhet
Sofielund, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

50 m²

2 rum

4 158 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

33 900 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025

Östra Bernadottesgatan 37C

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

52 m²

2 rum

4 306 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 730 000 kr+2 %

33 269 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Visar 1 - 25 av 32