Slutpris
Mariedalsvägen 57B
Lägenhet - Dammfri, Malmö kommun - Såld 10 februari 2026

1/26

Slutpris1 650 000 kr
Pris per kvadratmeter
29 464 kr/m²
Utgångspris
1 750 000 kr
Prisutveckling
-100 000 kr (-6 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
56 m²
Våning
1,5, hiss finns ej
Byggår
1949
Avgift
5 418 kr/mån
Driftskostnad
5 100 kr/år
Antal besök
11 532
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025