Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Lomma

Fastighetsbyrån Lomma

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Strandängsgatan 11

Lägenhet
Lomma, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

98 m²

4 rum

8 229 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr-5 %

36 735 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Bojgränd 5, Strandstaden, Lomma kommun
  • Såld 1 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Bojgränd 5

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

52 m²

2 rum

3 858 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr-3 %

57 692 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Hamntorget 2 C, Strandstaden, Lomma kommun
  • Såld 21 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Hamntorget 2 C

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

84 m²

3 rum

5 130 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr-9 %

48 810 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianBengtsson

Styrbordsgatan 1A

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

73 m²

3 rum

5 985 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr-7 %

57 534 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianBengtsson

Bondevägen 8

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

207+20 m²

7 rum

828 m²

Slutpris 7 000 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Slättängsgatan 27A

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

85,5 m²

3 rum

6 441 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

27 485 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianBengtsson

Idrottsvägen 7

Villa
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

246+18 m²

7 rum

872 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 11 800 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Centrumgatan 17, Lomma Tätort, Lomma kommun
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Centrumgatan 17

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

69 m²

2 rum

4 059 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr-1 %

50 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Industrigatan 6

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

26,5 m²

1 rum

2 470 kr/mån

Slutpris 1 425 000 kr-5 %

53 774 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianBengtsson

Hjortrongatan 22

Villa
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

130+22 m²

4 rum

688 m²

Slutpris 5 750 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Svanevägen 20

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

109 m²

5 rum

527 m²

Slutpris 5 250 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianBengtsson

Strandfuregatan 9

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

88 m²

3 rum

5 600 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 000 000 kr

68 182 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianBengtsson

Bredgatan 22

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

52,5 m²

2 rum

4 534 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 910 000 kr-4 %

36 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma

Visar 51 - 63 av 63