Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Lomma

Fastighetsbyrån Lomma

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Sjögräsgatan 6

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

99 m²

3 rum

6 919 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-12 %

46 465 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Industrigatan 8

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

20 m²

1 rum

1 764 kr/mån

Slutpris 695 000 kr-13 %

34 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Studentvägen 25

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

109 m²

4 rum

224 m²

Slutpris 3 800 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Slättängsgatan 25C

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

60 m²

2 rum

4 515 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr-2 %

36 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Styrbordsgatan 1D

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

140 m²

4 rum

8 763 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 600 000 kr+4 %

40 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Per Ols väg 23

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

90+17 m²

3 rum

592 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Lundavägen 15

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

165 m²

6 rum

821 m²

Slutpris 5 891 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Höjeågatan 93, Lomma Tätort, Lomma kommun
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Höjeågatan 93

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

77,5 m²

2 rum

5 475 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 750 000 kr-5 %

35 484 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Esplanaden 16 A

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

51 m²

2 rum

3 934 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr±0 %

55 882 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Tallstigen 1 H

Fritidshus
Lilla Habo, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

40 m²

3 rum

  • Uteplats

Slutpris 940 000 kr-21 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Hamnallén 11

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

60 m²

2 rum

4 289 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 975 000 kr-1 %

49 583 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Kanalgränd 5

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

82 m²

3 rum

4 542 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 095 000 kr±0 %

49 939 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Pricktorget 7

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

53 m²

2 rum

3 361 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

66 038 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Trollsjövägen 147

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

212+23 m²

6 rum

303 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Strandvägen 49

Villa
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

113 m²

5 rum

246 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 500 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Mellanvångsplan 22

Radhus
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

113 m²

4 rum

145 m²

Slutpris 3 825 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Sjögatan 10

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

89 m²

3 rum

4 777 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 350 000 kr-5 %

48 876 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Slättängsgatan 25A

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

34,5 m²

1 rum

2 616 kr/mån

Slutpris 1 220 000 kr-8 %

35 362 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Bjerehov 4B

Lägenhet
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

76 m²

3 rum

5 704 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

35 461 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Strandvägen 88b

Lägenhet
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

107 m²

4 rum

6 517 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr-4 %

43 925 kr/m²

Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Ryttmästarevägen 13

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

169 m²

7 rum

550 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 200 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 sep. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Morkullevägen 5

Radhus
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

128+29 m²

5 rum

512 m²

Slutpris 4 500 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Agronomvägen 33, Bjärred, Lomma kommun
  • Såld 29 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AnkiForsman

Agronomvägen 33

Radhus
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

110 m²

4 rum

299 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SofiBriggenhamn

Balshögsvägen 8

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

125 m²

4 rum

1,5 ha

Slutpris 4 200 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
FredrikWestesson

Nypongatan 1

Villa
Lomma Tätort, Lomma kommun
Fastighetsbyrån Lomma

210+135 m²

10 rum

937 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 200 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Lomma
Fastighetsbyrån Lomma

Visar 26 - 50 av 63