Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Madeleine Hjul

Madeleine Hjul

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Saxhyttan 93

Villa
Grythyttan, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

106+45 m²

4 rum

1 420 m²
  • Uteplats

Slutpris 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Bengtstorp 245

Fritidshus
Gyttorp, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

77 m²

4 rum

1 748 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Änggatan 4 D

Lägenhet
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

69 m²

3 rum

2 552 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr±0 %

12 319 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Lekbergsvägen 33

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

118+154 m²

6 rum

1 022 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Kärvingeborn 11

Villa
Grythyttan, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

105 m²

5 rum

4 979 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr+51 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Bälgsjöbodar Bohyttan 127

Fritidshus
Nora-striberg, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

154+30 m²

4 rum

8 100 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr+12 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Sirsjöberg 21

Fritidshus
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

98 m²

4 rum

1 829 m²

Slutpris 725 000 kr+12 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Kastanjevägen 29

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

156+41 m²

5 rum

939 m²
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Tallvägen 24

Fritidshus
Grythyttan, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

48+48 m²

2 rum

1 416 m²

Slutpris 250 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jul. 2025

Tallvägen 32

Fritidshus
Grythyttan, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

104 m²

4 rum

2 500 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 875 000 kr+35 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Villagatan 10

Villa
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

87+12 m²

4 rum

1 375 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Gråboda 613

Fritidshus
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

59 m²

3 rum

1 857 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 290 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Vargtorpsvägen 1G

Lägenhet
Nora - Hitorp, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

87 m²

3 rum

4 779 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 475 000 kr±0 %

5 460 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Loka 36

Fritidshus
Grythyttan, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

55 m²

2 rum

2 468 m²
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Björnvägen 7

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

130+140 m²

6 rum

2 012 m²
  • Uteplats

Slutpris 550 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Hammarvägen 70

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

100+70 m²

5 rum

1 240 m²
  • Uteplats

Slutpris 765 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Silvergruvan 90

Fritidshus
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

85+8 m²

3 rum

2 783 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jun. 2025

Sävsjön 25

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

106+100 m²

4 rum

3 374 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr+36 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Mossvägen 8

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

103+58 m²

4 rum

770 m²
  • Uteplats

Slutpris 380 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jun. 2025

Bergmästarvägen 45

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

180+105 m²

8 rum

1 395 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jun. 2025

Sävsjön 55

Villa
Hällefors, Hällefors kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

40 m²

1 rum

1 863 m²

Slutpris 585 000 kr+30 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jun. 2025

Aspvägen 4

Villa
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

131+41 m²

5 rum

940 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Rådstugugatan 7

Villa
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

270+110 m²

9 rum

1 036 m²

Slutpris 3 300 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Vargtorpsvägen 3K

Lägenhet
Nora - Hitorp, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

80 m²

3 rum

4 506 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 500 000 kr-23 %

6 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Gamla Viker 207

Fritidshus
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

65 m²

4 rum

8 422 m²
  • Uteplats

Slutpris 655 000 kr+32 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Visar 51 - 75 av 83