Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Adam Bruckner

Adam Bruckner

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Lindesberg, Lindesbergs kommun

Götavägen 13B

Lägenhet
Lindesberg, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
245 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 2/2
3 425 kr/mån
6 049 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
3 rum vinterbonat fritidshus på Nederhyttan 213 Vasselhyttan/Nederhyttan, Lindesbergs kommun - bild 1
3 rum vinterbonat fritidshus på Nederhyttan 213 Vasselhyttan/Nederhyttan, Lindesbergs kommun - bild 2
3 rum vinterbonat fritidshus på Nederhyttan 213 Vasselhyttan/Nederhyttan, Lindesbergs kommun - bild 3
3 rum vinterbonat fritidshus på Nederhyttan 213 Vasselhyttan/Nederhyttan, Lindesbergs kommun - bild 4
3 rum vinterbonat fritidshus på Nederhyttan 213 Vasselhyttan/Nederhyttan, Lindesbergs kommun - bild 5
Imorgon kl 13:00

Nederhyttan 213

Fritidshus
Vasselhyttan/Nederhyttan, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
1 300 000 kr
80 m²
3 rum
2 747 m² tomt

Välkommen till Nederhyttan 213 och denna charmiga fastighet med högt och soligt läge. Här bor du med ett härligt lugn och utsikt över skog och mark. Bostaden är vinterbonad och erbjuder ljusa och trivsamma ytor genomgående. Det nyare köket är stilrent och avskilt, perfekt för dig som uppskattar både funktion och design. Badrummet är fräscht och modernt, även det uppdaterat i senare tid. Utomhus…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
Fre 22 maj kl 16:30

Stråtvägen 11B

Villa
Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
400 000 kr
80 + 60 m²
4 rum
1 619 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
4 rum villa på Mossgruvan 403 Mossgruvan, Ljusnarsbergs kommun - bild 1
4 rum villa på Mossgruvan 403 Mossgruvan, Ljusnarsbergs kommun - bild 2
4 rum villa på Mossgruvan 403 Mossgruvan, Ljusnarsbergs kommun - bild 3
4 rum villa på Mossgruvan 403 Mossgruvan, Ljusnarsbergs kommun - bild 4
4 rum villa på Mossgruvan 403 Mossgruvan, Ljusnarsbergs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Mossgruvan 403

Villa
Mossgruvan, Ljusnarsbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
795 000 kr
98 + 66 m²
4 rum
1 416 m² tomt

Välkommen till ett charmigt och välskött hus från 1958. Här bor du i ett hemtrevligt och uppdaterat boende med öppen planlösning mellan vardagsrum och matrum, vackra parkettgolv och ett fräscht kök renoverat 2019. Den stora inglasade altanen är fullt isolerad och utrustad med element , perfekt för extra umgängesyta året runt. Rymlig tomt inramat av staket, läget är avskilt men ändå med grannar…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Lindesberg, Lindesbergs kommun

Aspensäng 120

Villa
Lindesberg, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
995 000 kr
89 + 40 m²
4 rum
1 506 m² tomt
Balkong
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
2 rum lägenhet på Thulevägen 11 B Lindesberg, Lindesbergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Thulevägen 11 B Lindesberg, Lindesbergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Thulevägen 11 B Lindesberg, Lindesbergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Thulevägen 11 B Lindesberg, Lindesbergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Thulevägen 11 B Lindesberg, Lindesbergs kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:45

Thulevägen 11 B

Lägenhet
Lindesberg, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
450 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/3
3 889 kr/mån
8 182 kr/m²

Välkommen till Thulevägen 11B – en trivsam tvåa på första våningen. Här bor du bekvämt med både tvättmaskin och diskmaskin som förenklar vardagen. I närområdet finns matbutik och fina promenadstråk, och bostaden erbjuder dessutom en balkong med härlig morgonsol. Ett hem som inte bara är stilfullt, utan även mycket funktionellt. Varmt välkomna!

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
6 rum villa på Annelundsvägen 9 Gusselby, Lindesbergs kommun - bild 1
6 rum villa på Annelundsvägen 9 Gusselby, Lindesbergs kommun - bild 2
6 rum villa på Annelundsvägen 9 Gusselby, Lindesbergs kommun - bild 3
6 rum villa på Annelundsvägen 9 Gusselby, Lindesbergs kommun - bild 4
6 rum villa på Annelundsvägen 9 Gusselby, Lindesbergs kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:00

Annelundsvägen 9

Villa
Gusselby, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg
1 900 000 kr
190 + 70 m²
6 rum
1,3 ha tomt

Välkommen till Annelundsvägen 9, en charmig tvåplansvilla med anor från 1800-talet som varsamt renoverats till toppskick. Här möts historisk karaktär och modern komfort i en perfekt harmoni. Huset har fått ny fasad med extra isolering, nytt tak och 3-glasfönster för energieffektivitet. Ett modernt vattenburet värmesystem med luft/vatten-värmepump håller driftkostnaderna låga. Invändigt väntar ett…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
3 rum villa på Söderstigen 4 Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun - bild 1
3 rum villa på Söderstigen 4 Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun - bild 2