Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Mathias Eriksson

Mathias Eriksson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bengtsgård 51, Nybble, Kristinehamns kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Bengtsgård 51

Fritidshus
Nybble, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

46 m²

2 rum

1 500 m²
  • Uteplats

Slutpris 425 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Notbindarvägen 34

Villa
Storfors, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

126+110 m²

6 rum

1 410 m²

Slutpris 745 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Jordkullen Mögsjön 10

Fritidshus
Storfors, Storfors kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

43 m²

2 rum

1 820 m²

Slutpris 1 270 000 kr+28 %
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Skogsgatan 7B

Lägenhet
Villastaden, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

71,5 m²

3 rum

4 549 kr/mån

Slutpris 570 000 kr-10 %

7 972 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Irisdalsgatan 7

Lägenhet
Liljebäck/irisdal, Kristinehamns kommun
Fastighetsbyrån Kristinehamn

66 m²

2 rum

3 581 kr/mån

Slutpris 475 000 kr±0 %

7 197 kr/m²

Fastighetsbyrån Kristinehamn
Fastighetsbyrån Kristinehamn

Visar 26 - 30 av 30