Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Jenny Eriksson

Jenny Eriksson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gånglåten 20, Ljungarum, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JennyEriksson

Gånglåten 20

Lägenhet
Ljungarum, Jönköpings kommun
Fastighetsbyrån Jönköping

63,1 m²

2,5 rum

3 695 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

24 564 kr/m²

Fastighetsbyrån Jönköping
Fastighetsbyrån Jönköping
Malmgatan 46, Taberg, Jönköpings kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JennyEriksson

Malmgatan 46

Villa
Taberg, Jönköpings kommun
Fastighetsbyrån Jönköping

91+91 m²

900 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Jönköping
Fastighetsbyrån Jönköping
Åsenvägen 2, Bäckalyckan, Jönköpings kommun
  • Såld 5 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JennyEriksson

Åsenvägen 2

Lägenhet
Bäckalyckan, Jönköpings kommun
Fastighetsbyrån Jönköping

69,5 m²

2 rum

4 322 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

33 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Jönköping
Fastighetsbyrån Jönköping

Visar 26 - 28 av 28