- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Jönköping
- Jenny Eriksson
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Kungsängstorget 4
Kungsängen, Jönköpings kommun
Pris på förfrågan
87 m²
4 rum
vån 2/5
8 474 kr/mån
Denna rymliga och ljusa fyrarumslägenhet på 87 kvadratmeter ligger mitt i populära Kungsängen. Bostaden bjuder på generösa sociala ytor och takhöjd som skapar en luftig atmosfär. Med ljusinsläpp från två håll och två balkonger i söderläge får du njuta av solens strålar större delen av dagen. Det stilfulla och funktionella köket har en direkt utgång till balkongen, vilket gör det till en idealisk…
Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Jönköping

Humlevägen 4
Torpa, Jönköpings kommun
Pris på förfrågan
74 m²
3 rum
vån 1/3
5 952 kr/mån
Balkong
Fastighetsbyrån Jönköping

Stenhuggargatan 48
Kålgården, Jönköpings kommun
5 195 000 kr
120,3 m²
5 rum
vån 1/4
7 435 kr/mån
43 184 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Jönköping
Visar alla 3