Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Hässleholm

Fastighetsbyrån Hässleholm

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Norregatan 15, Hässleholm - Väster, Hässleholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Norregatan 15

Lägenhet
Hässleholm - Väster, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

56 m²

2 rum

3 431 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-5 %

15 179 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Floragatan 3

Villa
Hässleholm - Stattena, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

84+84 m²

4 rum

951 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Vallgatan 19, Bjärnum, Hässleholms kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Vallgatan 19

Villa
Bjärnum, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

160 m²

5 rum

1 368 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Lekstigen 6

Villa
Vittsjö, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

112+110 m²

4 rum

1 125 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 495 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Fasanvägen 5B

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

73 m²

3 rum

6 044 kr/mån

Slutpris 240 000 kr-13 %

3 288 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Västerbogatan 5B, Hässleholm - Fredentorp, Hässleholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Västerbogatan 5B

Lägenhet
Hässleholm - Fredentorp, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

74,5 m²

3 rum

5 250 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 970 000 kr-3 %

13 020 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Valhalls väg 6, Hässleholm - Ljungdala, Hässleholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Valhalls väg 6

Villa
Hässleholm - Ljungdala, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

102+129 m²

4 rum

838 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Gethornskroken 15B, Hässleholm - Väster, Hässleholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Gethornskroken 15B

Lägenhet
Hässleholm - Väster, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

19 m²

1 rum

1 433 kr/mån

Slutpris 225 000 kr-10 %

11 842 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Häljalt Åsbovägen 212

Övrigt
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

615 m²

2 199 m²

Slutpris 500 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Parkvägen 10

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

90+130 m²

4 rum

801 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 020 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Ingenjörsvägen 3

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

140+21 m²

6 rum

1 901 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 475 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Rydbovägen 1R

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

87,5 m²

3 rum

5 464 kr/mån

Slutpris 525 000 kr-9 %

6 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Stationsvägen 13

Villa
Västra Torup, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

66 m²

3 rum

457 m²

Slutpris 330 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Matterödsgatan 17

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

103+115 m²

4 rum

1 608 m²

Slutpris 1 475 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Höjdgatan 5, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Höjdgatan 5

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

117+143 m²

4 rum

1 671 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-20 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Trädgårdsgatan 8, Hässleholm - Stattena, Hässleholms kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Trädgårdsgatan 8

Villa
Hässleholm - Stattena, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

188+94 m²

6 rum

782 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Östanväg 3

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

94+70 m²

4 rum

3 748 m²

Slutpris 1 050 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Parkhöjden 1, Hässleholm - Finjasjöpark, Hässleholms kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Parkhöjden 1

Villa
Hässleholm - Finjasjöpark, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

165+45 m²

5 rum

1 364 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 775 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Krokvägen 13

Villa
Hässleholm - Gäddastorp, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

135+45 m²

5 rum

857 m²

Slutpris 3 275 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Järnvägsgatan 47

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

116 m²

5 rum

1 443 m²

Slutpris 382 000 kr+29 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Föreningsgatan 28, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Föreningsgatan 28

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

169+48 m²

6 rum

3 681 m²

Slutpris 2 800 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Bäckavägen 8

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

90+70 m²

4 rum

512 m²

Slutpris 550 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Finlandsgatan 6A, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 13 sep. 2025

Finlandsgatan 6A

Lägenhet
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

28 m²

1 rum

1 986 kr/mån

Slutpris 235 000 kr-4 %

8 393 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Raskens väg 2

Fritidshus
Västra Torup, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

57+10 m²

3 rum

985 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 340 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Kullagatan 2, Hässleholm - Stattena, Hässleholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Kullagatan 2

Villa
Hässleholm - Stattena, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

121+91 m²

6 rum

982 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 675 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm

Visar 151 - 175 av 289