Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Hässleholm

Fastighetsbyrån Hässleholm

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Elisabet Olssons gata 5, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Elisabet Olssons gata 5

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

129+42 m²

6 rum

1 198 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Alvägen 19

Radhus
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

127 m²

6 rum

285 m²
  • Uteplats

Slutpris 880 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Fasanvägen 4B

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

43,5 m²

1 rum

3 115 kr/mån

Slutpris 155 000 kr-9 %

3 563 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Äljalt 4421

Fritidshus
Röke, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

74 m²

4 rum

1 107 m²

Slutpris 1 095 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Svärtingstorpsgatan 33, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Svärtingstorpsgatan 33

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

108+108 m²

4 rum

968 m²

Slutpris 1 750 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Oderljunga Åsbovägen 136

Villa
Oderljunga, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

98+15 m²

3 rum

1 343 m²

Slutpris 400 000 kr-53 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Solhällsgatan 4, Ballingslöv, Hässleholms kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Solhällsgatan 4

Villa
Ballingslöv, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

200+107 m²

7 rum

1 100 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Postgatan 1C

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

52,6 m²

2 rum

3 339 kr/mån

Slutpris 215 000 kr-25 %

4 087 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Fasanvägen 6A

Lägenhet
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

59 m²

2 rum

4 170 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 270 000 kr-2 %

4 576 kr/m²

Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Jeans väg 47

Radhus
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

90+15 m²

4 rum

668 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 360 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Markarydsvägen 17, Vittsjö, Hässleholms kommun
  • Såld 2 nov. 2025

Markarydsvägen 17

Villa
Vittsjö, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

120 m²

8 rum

1 000 m²

Slutpris 450 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 nov. 2025

Trädgårdsgatan 5

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

150+85 m²

6 rum

734 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 050 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Hantverkaregatan 3

Villa
Perstorp, Perstorps kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

369+165 m²

14 rum

932 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Adseke 1312, Sösdala, Hässleholms kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Adseke 1312

Fritidshus
Sösdala, Hässleholms kommun
Fastighetsbyrån Hässleholm

150 m²

4 rum

3 032 m²

Slutpris 775 000 kr+41 %
Fastighetsbyrån Hässleholm
Fastighetsbyrån Hässleholm
Stavshult 4086B, Vittsjö, Hässleholms kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Stavshult 4086B

Fritidshus
Vittsjö, Hässleholms kommun