- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Örby slottsväg 46
Örby Slott / Liseberg, Stockholms kommun
49 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 350 000 kr+2 %
47 959 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Skidskyttevägen 8
Västertorp, Stockholms kommun
81 m²
3,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 620 000 kr+10 %
57 037 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Ellen Keys gata 37
Fruängen, Stockholms kommun
76,2 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 300 000 kr+3 %
43 307 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Ålgrytevägen 53, 1 tr
Bredäng, Stockholms kommun
55 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 195 000 kr±0 %
39 909 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Visar 276 - 279 av 279